Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 73 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast
Results 541 to 560 of 1460

Thread: Battlefield 4

  1. #541 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Eu n-am sesizat, mergea OK pe PS3. Si nici n-am avut parte de rubber banding-ul si lag-ul destul de frecvent de pe PS4.

  2. #542 SP
    Member Wagram's Avatar
    Pe PS3, ai destule momente în care scade notabil FPS-ul, uneori în mod evident sub 20.

  3. #543 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Deci mai bine nu-l iau pe PS3? Am avut BF3 si mai tot timpul era pe la 25-30 fps cred. Era foarte playabil.

  4. #544 SP
    Member Wagram's Avatar
    Sincer, mie mi s-a părut că se mişcă şi se vede mai prost decât BF3. Dar e jucabil, fără discuţii.

  5. #545 SP
    Member colossus's Avatar
    Firar ei sa fie de coechipieri la single player (ps3) ;Stiu ca e mai misto s-o faci pe Rambo si sa omori numai tu ,insa ''teammatetii'' tai ori n-au facut armata ,ori au lipsit de la instructaj :nu nimeresc deloc inamicii ,ba chiar le fac contur ...

  6. #546 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    or fi ei netoti coechipierii din SP dar se pot teleporta! de cateva ori treceau miraculos prin cladiri

  7. #547 SP
    Member excess's Avatar
    daca imi iau ps4, pot continua cumva cu progresul BF4 de pe PS3, pe PS4?? Sau incep totul de la 0? Ma intereseaza doar multiplayer.

  8. #548 SP
    Member blondutzu's Avatar
    da, se transfera progresul in MP

  9. #549 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Aici scrie ca da:
    When I upgrade platforms, will my stats transfer with me?
    Yes! You will be able to bring your multiplayer progress with you – your rank, score, K/D ratio, wins, time played, service stars, dog tags taken, vehicles destroyed, repairs, revives, squad score, accuracy, and more will transfer from Xbox 360 to Xbox One and PlayStation 3 to PlayStation 4.
    https://www.battlefield.com/battlefi...tion-4-upgrade

    Dar de la EA ma astept la orice.

  10. #550 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Da, progresul se transfera. După asta poți continua separat pe PS3 și PS4 (cele 2 conturi nu vor fi sincronizate pe viitor).

  11. #551 SP
    Junior Member storm30's Avatar
    salutare, daca stiti careva ce sa fac? cum sa fac? am cumparat add-on China Rising si Premium de pe store. dupa ce se download-eaza i-mi scrie ''waiting to install'' si nu mai pot sa fac nimic.
    stiti voi ceva?
    multumesc

  12. #552 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Premium nu iti ofera toate DLC-urile care vor fi lansate? nu trebuia sa cumperi CR separat. Incearca din joc -> premium sa le instalezi. Pe X1 am cumparat eu China Rising si Second Assault

  13. #553 SP
    Member excess's Avatar
    Pe PS4 e nevoie de Ps+ pentru a juca multiplayer BF4?

  14. #554 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Da! Si de mult noroc să nu ai lag.

  15. #555 SP
    Junior Member storm30's Avatar
    Merge la careva de aici China Rising?
    Eu l-am Download-at dar nu merge, am mesajul "waiting to install.."
    Am repetat operatiunea, tot așa.

  16. #556 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    @storm30: Sunt compatibile jocul si DLC-ul? Au aceeasi regiune?

  17. #557 SP
    Junior Member storm30's Avatar
    nu, acum am vazut. ce prost sunt. eu am cont pe USA, jocul e regiune 2, iar eu ca prostu am cumparat premium si China Rising de pe USA. normal ca nu merge.

  18. #558 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Salut,am instalat si eu jocul pe pc,si acum numai reusesc sa il sterg,solutii?.

  19. #559 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Pe PS4 nu-mi salveaza progresul din campanie. Exista vreo solutie sa o pot termina? Evident, fara sa o joc de la inceput pana la sfarsit intr-o singura sesiune...

  20. #560 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Quote Originally Posted by DiablQ View Post
    Salut,am instalat si eu jocul pe pc,si acum numai reusesc sa il sterg,solutii?.
    Dacă îl ai original, îl stergi de pe origin. Dacă nu, control panel, uninstall a program.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 73 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts