Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 155 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 88 128 ... LastLast
Results 1,541 to 1,560 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1541 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Voua va apar noile DLC-uri de saptamana asta ? Eu nu le vad, pe store de RO.

  2. #1542 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu au aparut inca pe niciun store din EU din cate stiu

  3. #1543 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dubios. Mai e putin si trece saptamana...

  4. #1544 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    sincer,,,cred ca e cel mai plictisitor joc.....dute fa aia...intoarcete da-mi aia...tot alerg dupa ciri de catea zile....sincer si grafica m-i se pare destul de slaba apar obiecte dispar, calul cand il chem saracu ramane prins printre pomi dar reuseste el sa treaca prin ei si monstrii aia sunt cam mici nu sunt clari....si il joc pe ps4 la un tv destul de bun si mare....dar asta nu conteaza atat!!sper sa ma atraga pe viitor ca sincer imi vine sa il las, ca e cam plictisitoare si povestea nu ma tine deloc in suspans sa mai vreau sa joc...dar asta e parerea mea,poate o sa mi-o schimb pe parcurs ce o sa ma ma-i chinui sa joc!!!

  5. #1545 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Eu zic sa nu te mai chinui si vinde-l cuiva care il va juca cu placere!

  6. #1546 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ai mei deja au inceput sa vina la mine in camera sa vada daca mai traiesc, ca nu mai cobor deloc si nici la facultate nu am fost de doua saptamani, il joc in continuu de la lansarea si de abia sunt level 22 si mai am peste 60% din poveste. am facut o mica pauza in weekend ca a trebuie sa plec, in rest doar in casa si m-am jucat, s-au suparat pana si prietenii pe mei ca nu mai raspund la telefon. dap un joc foarte slab...

  7. #1547 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E o chestie care tine de gusturi. In niciun caz nu cred ca daca cineva are alte gusturi decat noi, avem dreptul sa-l facem prost.

    Oricum, jocul chiar are problemele pe care le-a enumerat el. Si da, povestea nu este stralucita si lungita artificial. Dar asta nu inseamna ca nu este un joc foarte bun si foarte mare.

  8. #1548 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    rasko daca erai mai destept taceai...nu imi plac oamenii care nu stiu sa vorbeasca si se baga in seama ca nu au altceva de facut....app de joc am zis ca :,,e parerea mea'' nu tr sa iti dai si tu cu parerea!! si cam atat despre tine!!poti sa scri ce vrei si sa jignesti cat vrei ca altceva sigur nu sti! si asta e singurul mesaj care ti-l scriu ca nu am cum sa ma ridic la nivelul tau!!!

    ---------- Post added 04-06-2015 at 21:44 ----------

    da razvanrazy, e cam lungita povestea dar poate o sa ii prind gustul pe parcurs.....sunt foarte multi carora l-e plac jocul si inseamna ca e bun, dar eu am zis parerea mea...ma asteptam la mai mult de la joc!!

  9. #1549 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    extrem de ciudat bugul acum am inceput in nou sa primesc exp si la questuri mai mici ca levelul meu, dupa o zi intreaga in care nu am primit nimic

  10. #1550 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    ai mei deja au inceput sa vina la mine in camera sa vada daca mai traiesc, ca nu mai cobor deloc si nici la facultate nu am fost de doua saptamani, il joc in continuu de la lansarea si de abia sunt level 22 si mai am peste 60% din poveste. am facut o mica pauza in weekend ca a trebuie sa plec, in rest doar in casa si m-am jucat, s-au suparat pana si prietenii pe mei ca nu mai raspund la telefon. dap un joc foarte slab...
    Eu de cand am pus mana pe el am zis ca e ca heroina insa my will is strong am o saptamana de cand nu am mai jucat asteptand patchul

  11. #1551 SP
    Banned asperas's Avatar
    L-am luat day one, am jucat in jur de 4,5 ore dupa care am spus stop joc! A fost lucrat in mare graba asa ca astept depanarea..o zi buna!

  12. #1552 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by asperas View Post
    A fost lucrat in mare graba asa ca astept depanarea..
    Au lucrat cel putin 3 ani la el... eu nu cred ca s-au grabit. Doar ca un joc atat de masiv, e imposibil sa fie perfect... Sincer eu in afara de 2-3 bug-uri minore, nu am ce sa-i reprosez. Ba din contra, cred ca au stricat mai mult din joc cu patch-urile decat asa cum era initial.

  13. #1553 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si eu am mari probleme, inca trebuie sa astept vreo 10 secunde langa vendor sa se incarce texturile si modelele ca altfel nu vad nimic sau nu pot sa interactionez. But f*ck it, tot e awesome.

  14. #1554 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    e imposibil ca un RPG open-world de o asemenea amploare sa nu fie buguit, sa fim seriosi am peste 100 de ore si nici nu am ajuns la actul 2
    este imens jocul, este atat de fenomenal ca acele mici buguri despre care vorbeste si eagle-eye nu ma deranjeaza absolut deloc si nu sunt fanboy sau ceva ca am jucat in viata mea niciun joc din serie, dar pana acum nici un joc nu m-a facut sa stau lipit de tv de 2 saptamani fara sa ma plictisesc! nici macar skyrim, fallout sau DA. celalalte jocuri fantastice cum ar fi uncharted le terminam in 3-4 zile si nu aveam timp sa ma plictisesc

    ---------- Post added 05-06-2015 at 14:27 ----------

    ce am gasit pe reddit despre xp bug


    unde gasesc oare pe PS4 "quest rewards table" chiar as vrea sa verific acest lucru

  15. #1555 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Cum sa fie imposibil ca un joc sa nu fie buguit?
    In 2015 facem lucruri mari, dar e ok sa fie buguite pentru ca ce?
    Nu e ok sa fie buguit un joc, nu e ok nici sa nu reuseasca sa il repare in timp, si nici nu e ok sa ii laudam sa faca asta in continuare.

  16. #1556 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu am zis ca este ok sa nu fie buguit, tu vrei sa-mi spui ca sunt jocuri open-world cu peste 150 de ore de gameplay care nu are nici macar un gitch sau un mic bug? DA jocul are multe, multe probleme dar te prinde atat de tare si are atatea lucruri bune incat te face sa le ignori pur si simplu. pe mine ma deranjeaza mai mult lipsa lor de comunicare din ultimele 3 zile cu privire la problema cu exp, nu ca dureaza atat de mult. s-a creat aceasta isterie pe forumurile oficiale, ca altfel nu am cum s-o numesc, ca ei s-au laudat ca vor scoate un patch in cateva zile si au trecut aproape 2 saptamani de atunci. in fine, fiecare cu parerea lui.

  17. #1557 SP
    Member Ramon's Avatar
    Si eu am acum 3 questuri care nu imi dau xp la delivery. Si pe net scrie ca ar trebui sa iti dea 500, 200 etc. Deci sunt nevoit acum sa astept patchul, sa pot continua... Sper sa apara pana diseara, pt ca... weekend.

  18. #1558 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E de inteles ca un joc de genul asta sa aiba bug-uri la lansare. Ce nu e de inteles e ca dupa un numar de patch-uri, jocul sa aiba MAI MULTE decat la lansare. This is the real issue, right here.

  19. #1559 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Nici eu nu mai primesc xp...

  20. #1560 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Alaturati-va clubului care inca asteapta un patch care trebuia scos acum o saptamana, patch care repara buguri facute de un patch care a iesit tot ca sa repare buguri generate de day one patch...sa-si mareasca echipa de suport acum ca au bani din precomenzi/vanzare joc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 155 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 88 128 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts