Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 102 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 ... LastLast
Results 101 to 120 of 2021

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #101 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    alea sunt preturile de baza, nu este nimic promo la ele

    EDIT:
    sau te referi la preturile mai mari care includ si "PlayStation Plus Memberships - 1 an PS3" + "PlayStation Network Card £35 PS3" ?

    am vazut apoi, ca erau in josul paginii

  2. #102 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Mai aduna o data pretul tuturor si vezi ce iti iese. Sunt vreo 240 lei ca reducere.

  3. #103 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Este un preţ ft. bun, nici chiar 240 de lei, de unde le cumpăr eu cam 100 de lei, dar totuşi este un preţ ft. bun.

  4. #104 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Incep sa ma oftic ca mi-am luat asa devreme PS4 Geniale oferte!

  5. #105 SP
    Admin MonkY's Avatar

  6. #106 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    PS4 + Watch Dogs in magazinele Altex/MG 1899.9 Lei. Repet: in magazinele fizice, nu pe site.

  7. #107 SP
    svg
    Member svg's Avatar
    Emag Galati 10% la toate produsele comandate in showroom (poate gasiti si console/accesorii ) http://feedproxy.google.com/~r/EmagBlog/~3/ZBalHQwuxTc/<br/>

  8. #108 SP
    Member denists66's Avatar
    Cum vine asta cu comanda in showroom ?

  9. #109 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Te duci in Showroom si faci comanda de un produs pe care nu il au fizic acolo, presupun ca la asta se refera.

    Quote Originally Posted by denists66 View Post
    Cum vine asta cu comanda in showroom ?

  10. #110 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  11. #111 SP
    Junior Member dagon's Avatar
    Jocuri Nintendo 3DS XL, Wi-fi, original, nou-nout, sigilat Ploiesti • OLX.ro, fostul Mercador

    cel mai bun pret pe care l-am gasit pe net, fie la noi fie in afara. am cumparat si eu o bucata, nu am rezistat ofertei

  12. #112 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Quote Originally Posted by dagon View Post
    Jocuri Nintendo 3DS XL, Wi-fi, original, nou-nout, sigilat Ploiesti • OLX.ro, fostul Mercador

    cel mai bun pret pe care l-am gasit pe net, fie la noi fie in afara. am cumparat si eu o bucata, nu am rezistat ofertei
    sunt curios daca accepta livrare cu verificare.La pretul asta mi-as mai lua si eu unul

  13. #113 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Cred ca se refera la jocuri, nu la console...

  14. #114 SP
    Junior Member TigerGeo's Avatar
    Quote Originally Posted by dagon View Post
    Jocuri Nintendo 3DS XL, Wi-fi, original, nou-nout, sigilat Ploiesti • OLX.ro, fostul Mercador

    cel mai bun pret pe care l-am gasit pe net, fie la noi fie in afara. am cumparat si eu o bucata, nu am rezistat ofertei
    Ce model ti-ai cumparat?

    Quote Originally Posted by ilie11 View Post
    sunt curios daca accepta livrare cu verificare.La pretul asta mi-as mai lua si eu unul
    Eu zic sa te grabesti, pt ca se dau foarte repede, avand in vedere pretul din magazin..ca painea calda

  15. #115 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Link-ul duce catre un anunt in care se vand console 3ds Xl la 350 lei.Utilizatorul respectiv nu are in celelalte anunturi jocuri de 3ds la vanzare.
    Acum,ori dagon a gresit link-ul ori vanzatorul acela are un pret foarte mic ceea ce ridica semne de intrebare...
    o sa cer eu livrare cu verificare si va anunt

    LE:am sunat,nu ofera livrare cu verificare decat pentru cei de la curier.De parca il cumpara ei....
    Oricum,am pe cineva in Ploiesti si cred ca o sa incerce o intalnire cu respectiva sa vedem ce vinde

  16. #116 SP
    Junior Member TigerGeo's Avatar
    Quote Originally Posted by ilie11 View Post
    Link-ul duce catre un anunt in care se vand console 3ds Xl la 350 lei.Utilizatorul respectiv nu are in celelalte anunturi jocuri de 3ds la vanzare.
    Acum,ori dagon a gresit link-ul ori vanzatorul acela are un pret foarte mic ceea ce ridica semne de intrebare...
    o sa cer eu livrare cu verificare si va anunt

    LE:am sunat,nu ofera livrare cu verificare decat pentru cei de la curier.De parca il cumpara ei....
    Oricum,am pe cineva in Ploiesti si cred ca o sa incerce o intalnire cu respectiva sa vedem ce vinde
    De ce nu ii ceri sa trimita prin tocmai.ro, eu au livrare cu verificare inclusa, chiar daca nu vrea vanzatorul..acum, ramane cum doresti..din ce am inteles, mai are doar modelele pe rosu si roz..

  17. #117 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by ilie11 View Post
    Link-ul duce catre un anunt in care se vand console 3ds Xl la 350 lei.Utilizatorul respectiv nu are in celelalte anunturi jocuri de 3ds la vanzare.
    Acum,ori dagon a gresit link-ul ori vanzatorul acela are un pret foarte mic ceea ce ridica semne de intrebare...
    o sa cer eu livrare cu verificare si va anunt

    LE:am sunat,nu ofera livrare cu verificare decat pentru cei de la curier.De parca il cumpara ei....
    Oricum,am pe cineva in Ploiesti si cred ca o sa incerce o intalnire cu respectiva sa vedem ce vinde
    De curiozitate sa ne spui ce ai rezolvat , la lansarea ps4 mai vindea cineva console ps4 la pret mic si tot elena avea id.

    ---------- Post added 30-06-2014 at 14:55 ----------

    Quote Originally Posted by dagon View Post
    Jocuri Nintendo 3DS XL, Wi-fi, original, nou-nout, sigilat Ploiesti • OLX.ro, fostul Mercador

    cel mai bun pret pe care l-am gasit pe net, fie la noi fie in afara. am cumparat si eu o bucata, nu am rezistat ofertei
    Si l-ai primit , sau il astepti ?

  18. #118 SP
    Junior Member TigerGeo's Avatar
    mario_1303

    Am vorbit si eu, mi s-a spus ca s-au dat toate, acum sa vedem cine a cumparat si cat de adevarat este anuntul, ca poze se gasesc si pe net..sper sa nu fie teapa

  19. #119 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    O mica paranteza ... la tocmai.ro ... eu am o optiune ( pt transport gratuit ) de " colet pana intr-un KG ... si s-ar putea sa nu mearga trimis asa ...

  20. #120 SP
    Junior Member dagon's Avatar
    am vb cu persoana respectiva la telefon si a fost foarte amabila. am cerut data reviziei de la nintendo si serial numberul la mai multe console pana am dat de una care ar trebui sa fie in teorie modabila. oricum eu desfac coletul de fata cu baiatul de la curier, filmez si daca e vreo problema fac reclamatie si la fan si la politie. am luat o consola pe albastru. va tin la curent.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 102 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts