Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 102 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 ... LastLast
Results 121 to 140 of 2021

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #121 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Quote Originally Posted by TigerGeo View Post
    mario_1303

    Am vorbit si eu, mi s-a spus ca s-au dat toate, acum sa vedem cine a cumparat si cat de adevarat este anuntul, ca poze se gasesc si pe net..sper sa nu fie teapa
    Nu s-au dat toate din cate stiu eu.Mie mi-a spus ca are 2 pe rosu si 1 roz.Una din cele rosii este desfacuta,celelalte sigilate.Am trimis un amic sa se intalneasca la 3 si jumatate cu ea sa vada ce si cum.O sa imi trimita poze pe mail si le postez aici.Celelalte 2 buc sunt rezervate tot pt mine,probabil d'asta a zis ca nu mai are.

  2. #122 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by ilie11 View Post
    Nu s-au dat toate din cate stiu eu.Mie mi-a spus ca are 2 pe rosu si 1 roz.Una din cele rosii este desfacuta,celelalte sigilate.Am trimis un amic sa se intalneasca la 3 si jumatate cu ea sa vada ce si cum.O sa imi trimita poze pe mail si le postez aici.Celelalte 2 buc sunt rezervate tot pt mine,probabil d'asta a zis ca nu mai are.
    Chiar sunt curios cum se incheie treaba asta ... Sa vedem daca nu suna sa spuna ca a intervenit ceva si nu mai poate sa ajunga ( sau ceva de genul asta )

  3. #123 SP
    Junior Member TigerGeo's Avatar
    Quote Originally Posted by ilie11 View Post
    Nu s-au dat toate din cate stiu eu.Mie mi-a spus ca are 2 pe rosu si 1 roz.Una din cele rosii este desfacuta,celelalte sigilate.Am trimis un amic sa se intalneasca la 3 si jumatate cu ea sa vada ce si cum.O sa imi trimita poze pe mail si le postez aici.Celelalte 2 buc sunt rezervate tot pt mine,probabil d'asta a zis ca nu mai are.
    Da, mie asa mi s-a spus, ca s-au vandut (probabil si rezervat) toate..deci pana la urma cu ce te-ai ales, rosu si roz (daca le vei lua)?

  4. #124 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    poze:
    Pareri pro/contra?Urgent va rog ca asteapta raspuns
    Attached Images Attached Images 20140630_153815.jpg 20140630_153822.jpg 20140630_153835.jpg

  5. #125 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by ilie11 View Post
    poze:
    Pareri pro/contra?Urgent va rog ca asteapta raspuns
    Din ce se vede mie mi se pare totul ok.

  6. #126 SP
    Junior Member dagon's Avatar
    serial numberul de pe consola respectiva mi l-a dictat si mie la telefon. imi zici de curiozitate te rog ilie11 ce versiune de soft are? teoretic ar trebui sa fie peste 4.5.

  7. #127 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Se pare ca e totul ok,am cumparat-o pe cea rosie sigilata dar a fost desfacuta si verificata,include tot mai putin incarcator dar scrie si pe cutie ca se livreaza fara.
    Deci,cine vrea sa cumpere sa o sune pe d-na in max 1 ora ca sunt rezervate de mine pentru userii de aici.Spuneti ca sunati din partea lui Ilie daca doriti.Mai sunt disponibile 1 roz sigilata si cea rosie din poze.
    Va dati seama ca nu sunt raspunzator de ceea ce veti primi prin posta/curier,eu doar confirm ca cea pe care am luat-o e ok.
    Firmware-ul il pot confirma abia miercuri,atunci mi-o aduce amicul meu din Ploiesti

  8. #128 SP
    Junior Member dagon's Avatar
    Cablu alimentare 3DS, DSi Cluj-Napoca • OLX.ro, fostul Mercador

    pentru cei care au cumparat consola 3ds xl, mai sus gasiti cablu usb pentru incarcare. tipul trimite si prin tocmai.ro cu transport gratuit, astfel incat veti achita doar 15 lei.

  9. #129 SP
    Junior Member TigerGeo's Avatar
    Fiecare face ce vrea, dar ar fi bine sa nu se discute aici despre asa ceva..jocuri se gasesc si la preturi mai mici, trebuie doar sa cauti, dar avand in vedere ca 3ds-ul e mai nou, ca sa zic asa si mai e facut si de Nintendo, nu trebuie sa va mire preturile..unele jocuri de DS nici acum nu au scazut si cine stie cand se va intampla asta..eu oricum, folosesc doar jocuri originale, deoarece au anumite avantaje..

  10. #130 SP
    Junior Member dagon's Avatar
    vind intendo 3ds xl Galati • OLX.ro, fostul Mercador

    Pot sa pun pariu ca a fost luat cu 350 de lei din Ploiesti de la Dna Elena

  11. #131 SP
    Member Clau23's Avatar
    Am incercat sa sun si eu acum pentru 1 bucata...dar nu raspunde la telefon.

  12. #132 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Va dati seama ca probabil a fost asalt Probabil ca nu mai are, sau daca mai are este vorba de cea roz..

  13. #133 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    L-as lua eu ala roz daca l-ar mai avea . Nu ma deranjeaza culoarea.

  14. #134 SP
    Junior Member TigerGeo's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    L-as lua eu ala roz daca l-ar mai avea . Nu ma deranjeaza culoarea.
    Eu zic sa incerci, poate mai are pe roz, deoarece e o culoare pe care multi o evita..oare de ce?

  15. #135 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  16. #136 SP
    Member justamodel's Avatar
    Sony Center - Gama completa Sony
    PS4 1749 + cadou minge Bazuca.

  17. #137 SP
    Junior Member dagon's Avatar
    am primit azi consola nintendo 3ds xl la 350 ron. din pacate nu este chiar noua. are niste zgarieturi foarte fine pe capacul frontal, spatele si ecranele sunt ok. am cumparat si un joc original de nintendo ds si deocamdata functioneaza. consola a venit descarcata. am pus-o la incarcat sa vad mai departe cum se comporta bateria. varianta de firmware e 4.4 ceea ce inseamna totusi ca nu s-a umblat foarte mult la ea.

  18. #138 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    bun, insa nu uitati pe ce topic va aflati.

  19. #139 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    bun, insa nu uitati pe ce topic va aflati.
    Simţi nevoia să fi băgat în seamă ?

  20. #140 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    la cum scrii nu ma mir ca nu pricepi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 102 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts