Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 88 of 88

Thread: EA Sports UFC

  1. #81 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu sunt fan UFC, am jucat open beta, faza că te pune la pământ și nu ai ce face este de ***, este plin de microtranzactii, per total un alt joc de *** marca EA, nici să îl de-a la plus și nu l-aș juca.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  2. #82 SP
    Member Ares's Avatar
    am si eu o rugaminte la cei care au jucat beta si care au jucat si ufc2 sa faca o mica comparatie de gameplay intre cele 2.
    mie personal imi place ufc2,gameplay,grafica,muzica.....dar dupa ce am citit unele dintre pareri despre beta m-ati cam pus pe ganduri

    cele bune....

  3. #83 SP
    Member Ares's Avatar
    ala io...ala io......

  4. #84 SP
    Senior Member nina's Avatar
    ai primit parerile pe pagina anterioara,daca vrei citesti,daca nu poti cauta pe youtube pareri cu pro si cons ca multi inteleg doar daca le pui imagini sau clipuri(lovitura sub centura)

  5. #85 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    ai primit parerile pe pagina anterioara,daca vrei citesti,daca nu poti cauta pe youtube pareri cu pro si cons ca multi inteleg doar daca le pui imagini sau clipuri(lovitura sub centura)
    daca taceai........continuarea o sti
    pe net ma uit si eu stai calm/calma....in fine sa nu intram in polemici,merci de raspuns

  6. #86 SP
    Senior Member nina's Avatar
    n-am fost niciodata filosof ca sunt inpulsiv
    daca esti atat de capabil,cum ai reusit sa nu il testezi cand a fost open beta?
    edit: nici macar nu scriu corect la cat de impulsiv sunt dar imi iese din a 2 a incercare

  7. #87 SP
    Member florent's Avatar
    Sunt nou in UFC si am niste intrebari :

    - toti fighterii au acelasi set de lovituri ? Unii chiar si seamana , cheliosi si cu muschi . Trebuie mai multa individualitate pe fiecare caracter .
    - ce figher mai putin cunoscut recomandati ?
    - unde gasesc tutoriale cu combo-uri care se pot executa ?
    - Un joc cu tema K1 / Glory Kickboxing exista ? Cu Rico Verhoeven , Badr Hari , Bonjasky , Peter Aerts , Sammy Schilt ..etc ?

  8. #88 SP
    495
    Member 495's Avatar
    1. Nu, sunt care fac lovituri proprii, dar daca iti faci custom char ii poti pune orice set. Poti schimba categoria si ai luptatori care arata diferit, dar e un sport de contact, ar fi fost naspa sa nu aibe muschi nu?
    2. Toti sunt cunoscuti daca esti fan UFC.
    3. Gasesti tutoriale in meniul jocului.
    4. K1 e invechit si limitat ca sport de contact. UFC este evolutia si are de toate pt toti.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 21-05-2014, 09:42
  2. Replies: 0 Last Post: 11-02-2014, 02:22
  3. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 09:15

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts