Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 16 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 319

Thread: Far Cry 4

  1. #121 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Boobs Confirmed.


  2. #122 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    E E E E E E. Nu merge...

  3. #123 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De la gamespot

    THE GOOD
    A big world filled with ways to create your own excitement
    Cooperative play opens up fun new options
    Great economy keeps you moving and exploring

    THE BAD
    Awful story, awful characters, questionable themes
    Constant nagging at odds with the freeform sandbox


    Nota 7/10

  4. #124 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    I-a dat o nota prea mica, pentru cat l-a laudat...

  5. #125 SP
    Member felixxx's Avatar
    I-au dat o nota prea mica pentru cat de bun e jocul. E un joc de minim 8,5. In fine, deja mi se pare ca anumite review-uri bat campii masiv, ma uitam si la alte review-uri de FC4 si nota de la GS e cea mai mica:
    Far Cry 4 Reviews and Articles for PlayStation 4 - GameRankings

  6. #126 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mie mi se pare ca cei de la gametrailers sunt cei mai subiectivi si de cele mai multe ori, notele lor coincid cu parerile mele, deci astept si de acolo

    Bine, oricum am de gand sa-l cumpar in decembrie, chit ca ia 1 la GT

  7. #127 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum sa fim seriosi, de regula cand vine vorba de o poveste, e greu sa fii obiectiv. La chestia asta e greu de comentat, dar faptul ca are prea multe elemente comune cu alte jocuri Ubisoft, asa cum avea si FC3, nu e o mare surpriza si cred si eu ca il trage in jos. Imi vine sa zic meh dupa ce am citit niste reviews si cred ca o sa astept o reducere.

  8. #128 SP
    Junior Member YOUR-mind's Avatar
    Pana la urma care e diferenta intre varianta Limited Edition si varianta Kyrat Edition ? Jocul e acelasi doar ca la kyrat primesti figurina aceea si acele printuri, agenda, etc ?

  9. #129 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Daca e la fel de bun ca si FC3 mie imi ajunge, mi-a placut la nebunie 3-ul. Signature guns, the shreder? Genial! AMR sniper cu gloante explozive? Gneial + bang bang poc poc and bum bum

  10. #130 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pare ok, acum ma pregătesc pt coop, am primit o cheie pt doua ore de coop. Astept sa deblocheze amicul meu campania coop si revin cu impresii

  11. #131 SP
    Member cipvas's Avatar
    De unde l-ai luat?

  12. #132 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Frack you Ubish.t, unavailable bla bla bla right now. Desi tipul respectiv a deblocat modul coop...

    @cipvas de la cineva de pe Twitch

  13. #133 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    Daca are cineva vreun Kyrat Key si doreste sa faca o fapta buna, ma "sacrific" eu sa folosesc cheia . Chiar mi-ar placea sa incerc acest demo de pe PSN, deci as aprecia foarte mult daca cineva m-ar putea ajuta cu o cheie. Thanks!

  14. #134 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Și eu, și eu, vreau

  15. #135 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Se vede ca e joc Ubi , nici o ora nu am jucat

  16. #136 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Am vazut ca poti sa incerci Trial dar spune ca ai nevoie de un prieten pentru "Keys To Kyrat" ca sa poti juca,sau care e faza?

  17. #137 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Stati liniștiți, nu merge chiar daca primiti cheile Paulei

  18. #138 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar
    hey you guys wanna be on my friends list my daddy is call of duty commentator
    gugiginga


  19. #139 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by DiablQ View Post
    Am vazut ca poti sa incerci Trial dar spune ca ai nevoie de un prieten pentru "Keys To Kyrat" ca sa poti juca,sau care e faza?
    Far Cry 4: Keys to Kyrat & Share Play Differences Explained – PlayStation.Blog

    Iti poti da maine seara o cheie daca vrei , lasami eventual un mesaj aici pe forum ca pe PSN ori nu primesc mesajele ori le primesc cu delay de o ora doua...

  20. #140 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Sa nu spui ca trebuie sa am nevoie de PS+

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 16 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19
  2. Far Cry 2 By Mask in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 30-01-2009, 10:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts