Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 16 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 141 to 160 of 319

Thread: Far Cry 4

  1. #141 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Da , ai nevoie de PS+ pentru orice tine de MP

  2. #142 SP
    Banned CobraArt's Avatar
    Joaca cineva pe X1?

  3. #143 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    pentru cel ce primeste keys to kyrat nu este nevoie sa aiba ps plus. are nevoie de ps plus doar daca isi cumpara mai departe jocul full si vrea sa joace mp.

  4. #144 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Deci eu daca iau jocul demo imi trebe o cheie dinaia sa pot sa joc?
    Daca e asa imi poate da cineva o cheie sa vad si eu cum e jocul daca merita sa il iau sau nu...PS4

  5. #145 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mda, nici azi, bravo Ubisoft
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1416406585909.jpg

  6. #146 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    imi zicea un prieten ca-i cel mai tare joc Ubisoft, maine mi-l iau si eu.


  7. #147 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Creca azi sau maine mi-l iau si eu ca vad ca daca astept dupa altii sa faca un bine, si ala gratis ca nu costa nimic sa dai un key, astept degeaba.....asa o sa mai ajut si eu, m-am convis ca a ajuta nu e o calitate in ziua de azi

  8. #148 SP
    Member cipvas's Avatar
    Astept ca prostul dupa Altex...ca am precomanda. Auzi la ei...

    "Comanda dumneavoastra se va livra pana Luni 24 Noiembrie 2014."

    Oare ei stiu ce e aia PRECOMANDA?

  9. #149 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    am si eu precomanda la GTA V (joc lansat oficial ieri) ,ghici ce , inca n-am un rapuns vis a vis de livrarea jocului ..sa vezi ce le refuz curieru'

  10. #150 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    In legatura cu GTA V, am primit mail de la Altex, la cateva ore dupa ce ajunsese jocul de la eMag. Le-am explicat frumos ca sunt niste incompetenti, si-au cerut scuze, si am anulat comanda.

  11. #151 SP
    Banned CobraArt's Avatar
    Care jucati Far Cry, Destiny sau GTA adugati ma MrCobraFTW

  12. #152 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar

  13. #153 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Far Cry 4 Loot Is Full Of Hidden Jokes

    Looted a soldier , got some birth control pills , today was a good day.

  14. #154 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Gata merge si coop

  15. #155 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Are cineva invitatii Keys to Kyrat? Pot juca co op doar cu cel care imi da cheia sa nu-s legat de el?

  16. #156 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Jocul este foarte bun dar nu stiu cum de nu s-au gandit devs la un mod PVP gen hunger games.

    Poate in DLC , in momentul asta modul PVP e doar un clusterf#ck cu elefanti plictisitor.

  17. #157 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Salutare baieti! Eu nu joc coop-uri sau multiplayere, nu am lista de prieteni, asa ca, cine doreste gratis un cod pentru KEYS TO KYRAT, il ofer cu placere. Asta insa doar pentru cei care au Far Cry 4 deja si ar mai avea nevoie de acest cod, pentru ca altfel, nu functioneaza (cred).
    Nu pot sa stau mult pe forum, asa ca, eventualul interesat sa-mi trimita un sms cu numele lui de user si intru pe pm-ul lui pentru a-i transmite codul. tel.0745548992.

  18. #158 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cel care folosește acele keys to Kyrat trebuie sa descarce versiunea trial de pe store, are vreo 27GB

  19. #159 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Pentru cei care l-au jucat...


  20. #160 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Deci care e faza cu Trial-ul ? Momentan vreau sa imi cumpar unul din jocurile astea: Far Cry 4, Unity, COD AW, GTA V si nu stiu pe care Ma gandeam sa incerc Trial-ul de la FarCry, l-am downloadat si vad ca imi cere acel Keys to Kyrat, care e faza cu el ? Trebuie sa iti trimita cineva ? Poata sa imi trimita si mie cineva, sa vad daca ma atrage ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 16 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19
  2. Far Cry 2 By Mask in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 30-01-2009, 10:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts