Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 20 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 392

Thread: Middle-earth: Shadow of Mordor

  1. #61 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    20 min gameplay :


  2. #62 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    over one hour long demo:


  3. #63 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Middle-earth: Shadow of Mordor --- Crafting a Sto…:

  4. #64 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    La Altex se poate face pre-comandă pentru Special Edition.

    Rezultate căutare pentru: 'Middle Earth Shadow Of Mordor' | ALTEX

    Pachetul contine:

    Carcasa metalica

    Bonus DLC Captain of the Watch (Skin de personaj unic in aceasta editie, Hidden Blade – faci damage suplimentar in lupta cu Capitanii lui Sauron)

    Bonus DLC Dark Ranger (aceasta este si in editia standard)

  5. #65 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1406546295054.jpg

  6. #66 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pana la urma care vor fi diferentele intre versiunea de old gen vs new gen ?
    Stiu ca la un mom dat spuneau ca cel de old gen nu va fi la fel de complex, ca si mecanica de joc, dar nu am mai auzit nimic de asta.

    Bonus - Story trailer


  7. #67 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu zic ca e timpul sa incepeti incet incet sa scapati de "old-gen". Sau lasati-le acolo pt. exclusivitati si good oldies... dar orientati-va spre "next-gen". Nu de alta, dar vine 2015 acusica si plangeti

  8. #68 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ideal asa ar fi, dar din pacate, daca nu exista fonduri, tragem cat putem de ce avem

    Si eu aveam in plan sa-mi iau pana la sfarsitul anului PS4/X1, dar din pacate sunt nevoit sa-mi caut de munca, din cauza situatiei precare din firma...

  9. #69 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Shadow of Mordor Behind the Scenes: Troy Baker and Alastair Duncan:


  10. #70 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Whoa...e tipu care l-a jucat pe Joel in The Last of Us

  11. #71 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Shadow Of Mordor - Lord Of The Rings Goes Open Wo…:

  12. #72 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Shadow of Mordor Story Trailer: Meet Ratbag | PS4…:

  13. #73 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Middle-earth: Shadow of Mordor - Now Playing:

  14. #74 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...nu stiu ce s-a intamplat cu el, dar parca nu pot sa spun ca sunt la fel de super incantat de el. Grafic, pare prea monoton, prea mult maro si nivelul de detaliu este destul de slabut (ca mediu inconjurator), iar jocul pare cam haotic si parca nu mereu ai senzatia aia ca stii unde sa te duci si ce sa faci.

    In mod clar nu este day 1 buy pentru mine. Sa vad ce oferte prind de sarbatori.

    Sper sincer sa ma insel, pentru ca mi se parea absolut genial un Assassins Creed in Mordor.

  15. #75 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Mda...nu stiu ce s-a intamplat cu el, dar parca nu pot sa spun ca sunt la fel de super incantat de el. Grafic, pare prea monoton, prea mult maro si nivelul de detaliu este destul de slabut (ca mediu inconjurator), iar jocul pare cam haotic si parca nu mereu ai senzatia aia ca stii unde sa te duci si ce sa faci.

    In mod clar nu este day 1 buy pentru mine. Sa vad ce oferte prind de sarbatori.

    Sper sincer sa ma insel, pentru ca mi se parea absolut genial un Assassins Creed in Mordor.


    si eu sper pentru ca am facut precomanda


    oricum s-ar putea ca ce vedem in ultimul clip de mai sus sa nu fie relevant. pana la urma calitatea video de pe youtube e mai mult decat indoielnica.

  16. #76 SP
    Admin MonkY's Avatar

  17. #77 SP
    Senior Member Minimize's Avatar

  18. #78 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Ce e cu pre orderul de pe US ( PS4 ) , zice ca este playable pe 28 sept

  19. #79 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Inca nu stiu daca sa-l cumpar sau nu nu prea sunt impresionat de el sa fie un day 1 buy, o sa astept o vreme sa vad ce mai zice lumea despre joc dupa ce se lanseaza. Btw are multiplayer?

  20. #80 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    scrie doar ca va fi available din 28, mai jos pe pagina jocului scrie ca e play-able de pe 30 la ora 0. e posibil ca jocul sa poata fi descarcat si instalat pe 28 dar sa fie accesibil pe 30. parca s-a mai intamplat in trecut.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 20 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts