Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 35 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 ... LastLast
Results 601 to 620 of 694

Thread: Fallout 4

  1. #601 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ți-ai dracu' de simpatici

    First Three Fallout 4 DLC Packs Detailed, Season Pass Price Increasing to $49.99 on March 1

    Throughout 2016, Bethesda has plans to release more than $60 worth of new Fallout adventures and features. As a result, the Fallout 4 Season Pass will increase from $29.99/€29.99/£24.99 to $49.99/€49.99/£39.99 on March 1, 2016. They add, “If you already purchased the season pass for $29.99 [or buy it before March 1 for $29.99], nothing changes – you still get everything at no additional cost.”

  2. #602 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Sa fie sanatosi, mai bine imi cumpar un joc intreg pe banii aia.

  3. #603 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar



  4. #604 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    dupa lupte seculare.. 3-4 zile de chin si 3 settlementuri crescute , unul blocat la 97 , altul la 95 ..

    al treilea a fost cu noroc dupa o reteta foarte simpla si un start de la zero
    (6 oameni din care unul pe mancare si 5 pe magazine, 6 mancare , 6 apa , 60+ aparare ,6 paturi intr-o asezare micuta fara radioactivitate si TV-uri.. ) , cel mai idiot trofeu pe care am incercat sa-l fac " benevolent leader "...

    jocul are din partea mea nota 8

    si in fine, platina
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  5. #605 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  6. #606 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De cand am terminat main questul, la vreo 4-5 zile de la lansare, nici nu m-am mai atins de el. Mi se pare trist, asta in conditiile in care cu F3 si seria Elder Scrolls am pierdut sute de ore. Cu F4 sunt doar pe la 55-60h. Tot zic ca voi reveni pentru a ma apropia de platina, dar nu am tragere deloc. Chiar sper sa ma prinda DLC-urile, altfel va fi cel mai putin jucat din serie pentru mine.

  7. #607 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Eu l-am mai jucat o vreme freeplay, dupa ce l-am terminat, alergand de colo colo pe harta si facand level. Cu toate ca personajul meu e destul de complet acum referitor la skill-uri, perk-uri, armura si arme (avand level 86), nu ma mai prea atrage nimic in joc. Am facut toate misiunile, inclusiv cele secundare repetitive, pe care le-am abandonat dupa ce le-am facut si refacut pana m-am saturat de ele. Am gasit toate locatiile, toate item-urile interesante, asa ca pe Fallout-ul meu se depune praful acum. Poate am sa-l rejoc de la inceput vreodata, cu alegerea altei factiuni la care sa ader si cu un alt final, dar asta, presimt ca dupa multa vreme, pentru ca nu stiu de ce, dar Fallout 4 nu mi-a indus nici pe departe acel feeling pe care l-am avut din partea Fallout 3 (pe care l-am jucat de 3 ori de la inceput pana la sfarsit) si chiar New Vegas.

  8. #608 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Season Pass la Fallout 4 este gratis in Europa pe PSN

    https://store.playstation.com/#!/en-...LLOUT4SEASPASS
    Am testat si din pacate e doar Fallout 4 Static Theme...

  9. #609 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mie îmi arată acum Season Pass-ul cumpărat dar tema care venea în Bundle e blocată cu un lacăt, spune ceva de genul ca ar trebui cumpărată. Vedem după ce se lansează primul DLC cu bani. Merci!

  10. #610 SP
    Member mircoid's Avatar


    Mie asta imi apare in tranzactie.

    Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

  11. #611 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    L-am descarcat si eu pe contul de RO. Am si tema deblocata, iar in download list imi apare atat tema, cat si "Fallout 4 Season Pass". Mersi!

  12. #612 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu am cont pe RO dar nu pot sa dau download, imi zice "You are not eligible to purchase or download this content."

  13. #613 SP
    Member freezy's Avatar
    Si eu am aceeasi problema ca a lui @razvanrazy.
    Am incercat si pe cont de uk si us dar aceeasi problema.

  14. #614 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Deja e gata "oferta". La mine in mailu de Purchase scrie Fallout 4 Season Pass (Game Pack). O sa vad eu acasa care-i treaba sau cand apare primu dlc.

  15. #615 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    L-am descarcat si eu pe contul de RO. Am si tema deblocata, iar in download list imi apare atat tema, cat si "Fallout 4 Season Pass". Mersi!
    De pe site-ul PSN store imi ramane blocat cand sau download to PS4, iar pe PS4 la 'Related Items' nu imi apare nimic, la fel si in Library. Doar Static Theme am putut descarca. Cum ai reusit sa il descarci?

    Si da pe mail scrie Season Pass dar nu cred ca va conta foarte mult ce scrie acolo, daca nu il poti descarca. Stiu ca nu au aparut inca DLC-urile dar macar un fisier de 1kb ar trebuie sa ia ca sa fie deblocat. Asa mi-a facut si la alte jocuri unde nu a aparut inca niciun DLC si cumparasem deja Season Pass inainte.

    Uite si la mine mail-ul (scuze dar am contul pe Germania)


  16. #616 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    in download list imi apare atat tema, cat si "Fallout 4 Season Pass". Mersi!
    Poți să faci un print screen? Mie pe telefon îmi apare doar tema, acum văd ca funcționează. În store îmi apare așa, deci cred ca e ok Vedem în aprilie sau când apare primul DLC, ar trebui să fie cu iconița Free
    uploadfromtaptalk1458304014846.jpg

  17. #617 SP
    Member mircoid's Avatar
    Confirm ce zice Dant3.



    Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

  18. #618 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Dant3, la fel este si la mine

  19. #619 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai în cazul ăsta avem de dat câte o bere pt Jenei. Bine ca nu am vândut jocul, acum avem versiunea GOTY

  20. #620 SP
    Member mircoid's Avatar
    Eu il iau in seara asta cu 100 lei
    Multumim Jenei ...

    Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 35 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 ... LastLast

Similar Threads

  1. Fallout 3 sau Fallout : New Vegas~~Opinii & Pareri By PayneKiller in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 12-06-2012, 12:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts