Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 35 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast
Results 261 to 280 of 698

Thread: Fallout 4

  1. #261 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    sa le stea in gat vinerea neagra saptamanala!

  2. #262 SP
    Member razu's Avatar
    jocul o sa fie în stoc maine sau luni, cel mai simplu mod de a aborda situația e următorul: va notați codul de produs JOCPS4FALL4PBE, sunați la orice MG și-i rugați sa verifice stocul pentru toate magazinele.

    eu am încercat la titan pentru COD+frigider, mi-au zis ca a intrat în stoc dar va fi disponibil doar în MG feeria, de maine încolo - data de lansare fiind pe 6. ii rugați sa va rezerve o bucata, trageți o fuga acolo și va ridicați pipboy-ul pe 10, no muss, no fuss.

  3. #263 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Crezi ca ar merge sa fac asta si sa il iau la pret de precomanda (180 de lei) si nu la pretul actual (240 de lei) avand in vedere ca am precomanda facuta?

  4. #264 SP
    Member razu's Avatar
    nu cred.

    eu știu ca precomenzile se livrează dintr-un depozit independent de cel care trimite produse în magazine - sau doar stocuri diferite. e un adevarat circ acolo.

    poți sa dai un telefon sa întrebi.

  5. #265 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Am sa incerc sa le spun ca vreau sa ridic precomanda din magazin in loc sa mi-o livreze ei. Poate merge.

    Uite un video sa mai creasca hypeul


  6. #266 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Eu am facut pentru Pip Boy Edition, versiunea de PS4. De sunat nu mai suna nimeni insa n-am primit nici acel link prin care pot confirma precomanda. De ce intrebi? Stii c-ar fi ajuns in stoc sau ca i s-a confirmat cuiva livrarea?
    Nu, nu stiu nimic de stocul lor. N-am mai facut o comanda online la ei de vreun an si stiu ca pe vremea aia asa se proceda. Stiu ca cei de la GameShop au inceput sa sune si de-aia intrebam.

  7. #267 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  8. #268 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    AMR 4 și un pic.

  9. #269 SP
    Junior Member Crixus's Avatar
    Marfa trailerul

  10. #270 SP
    Member razu's Avatar
    goty.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #271 SP
    Junior Member eusinumaieu's Avatar

  12. #272 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Intrebare intrebatoare:

    Pe Xbox iar ruleaza in 720p sau 900p cu ceva upscale si are iarasi texturi mai slabe si etc? Mi-am pierdut precomanda pentru PS4 iar pentru versiunea de Xbox inca gasesc Pipboy. Desi prefer sa joc pe PS4 de cele mai multe ori, nu m-ar deranja nici pe Xbox, mai ales ca asta nu huruie ca PS4.

  13. #273 SP
    Junior Member Vader's Avatar
    Din cate stiu, doar 1080p au zis, fara sa mentioneze daca e upscale, dynamic or whatever. Dar cum adica ai "pierdut" precomanda?

  14. #274 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Hartia mea cu precomanda am pierdut-o, iar in baza de date a magazinului nu apar. Era oricum doar pentru varianta simpla, dar pentru Xbox am sansa acum sa iau editia cu Pipboy, sunt insa reticent ca nu va rula atat de bine ca si pe PS4, iar la un joc de sute de ore cred ca m-ar deranja.

  15. #275 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Shopto are fallout 4 pe stoc tocmai am primit mail.

  16. #276 SP
    Member razu's Avatar
    Fallout 4 director Todd Howard has reported to Digital Spy during E3 2015, that the game will be running at 1080p and 30 frames-per-second on everything.

    It is 1080p on everything,” he said, before confirming that it would run at 30fps and not 60fps.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #277 SP
    Junior Member Vader's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Hartia mea cu precomanda am pierdut-o, iar in baza de date a magazinului nu apar. Era oricum doar pentru varianta simpla, dar pentru Xbox am sansa acum sa iau editia cu Pipboy, sunt insa reticent ca nu va rula atat de bine ca si pe PS4, iar la un joc de sute de ore cred ca m-ar deranja.
    Am pre-order pentru Pipboy si de la Altex si de la eMag, am vrut sa fiu sigur ca prind. De la Altex am primit garantia ca il primesc, si il voi pastra. Daca eMag imi confirma comanda si il vrei, let me know. Nu am ce face cu doua.

    PS: Pentru PS4 btw, am uitat sa mentionez

  18. #278 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by Vader View Post
    Am pre-order pentru Pipboy si de la Altex si de la eMag, am vrut sa fiu sigur ca prind. De la Altex am primit garantia ca il primesc, si il voi pastra. Daca eMag imi confirma comanda si il vrei, let me know. Nu am ce face cu doua.

    PS: Pentru PS4 btw, am uitat sa mentionez
    De unde stii ca il primesti de la Altex? Ai primit mail cu confirmare, ceva?

  19. #279 SP
    Member razu's Avatar

    Fallout 4

    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    De unde stii ca il primesti de la Altex? Ai primit mail cu confirmare, ceva?
    vezi ca altex n a primit cate a cerut, a fost onorata cam 25% din comanda initiala. intr adevar, azi au intrat in stoc la best si au plecat spre magazine - cine a fost inspirat sa ia de la gameshop a fost sunat ieri pentru confirmare.

    vader, ca s o spun pe romaneste, ori e "acoperit" ori "mananca borș" si are chef de lauda la miezu' noptii...

    sfatul meu: faceti tot posibilul sa fie trimis in magazin, de cand cu vinerea neagra altex livreaza in 3-7 zile si s ar putea sa l jucati... intr o neagra vineri.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #280 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Gata, am aflat si eu de ce i s-a parut mare Skyrim-ul (fata de Fallout 4) lui tudyniuz...


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 35 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast

Similar Threads

  1. Fallout 3 sau Fallout : New Vegas~~Opinii & Pareri By PayneKiller in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 12-06-2012, 12:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts