Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 35 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 696

Thread: Fallout 4

  1. #81 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    BETHESDA STORE SUGGESTS 2015 RELEASE FOR FALLOUT 4
    Fallout 4 will launch in 2015, according to Bethesda's online store. Its estimated ship date is listed as "TBA 2015," both before and after Fallout 4 is added to your cart.

  2. #82 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    I called it.

  3. #83 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asa vorbiti de parca s-a lansat vreodata un joc la data initiala de lansare.

  4. #84 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  5. #85 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bwahahahahaha!
    imageuploadedbytapatalk1433404897.240092.jpg

  6. #86 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Va faceti prea multe sperante.
    Astia de la Bethesda se laudau si cu noul DOOM, ba chiar au dat coduri pt. beta cu Wolfenstein The New Order acum un an si ceva.
    Acum au aruncat gulguta asta acum ca sa se pupe cu hypeul legat de E3 Remastered 2015.

  7. #87 SP
    Member razu's Avatar
    lasă asta, unde-i ediția de colecție?

  8. #88 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    dintr-odata conferinta celor de la Bethesda a devenit una dintre cele mai asteptate de la E3 si este si prima . chiar au stiut cum sa genereze hype .

  9. #89 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Daca anunta si TES VI o sa ia fata la toata lumea.

  10. #90 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Doamne, ajută!

  11. #91 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu stiu daca e la misto... dar zavvi deja are pagina de preorder: Fallout 4 | Zavvi.com. Din pacate "Release Date: 31 December 2016"...

  12. #92 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    https://www.reddit.com/r/Fallout/com...yed_fallout_4/

    Nu stiu cat de adevarat e, dar partea cu Boston si data reveal-ului le-a nimerit.

  13. #93 SP
    Alx
    Junior Member Alx's Avatar
    Ultimele 2 titluri Fallout au fost lansate in luna octombrie, e drept ca au si fost anuntate mai din timp.
    A fost ceva declaratie de la Bethesda mai demult in care spuneau ca doresc sa reduca perioada de timp dintre anuntarea unui joc si lansarea efectiva; nu m-ar mira deloc sa il lanseze spre sfarsitul anului.

  14. #94 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cred ca e fake, mai ales dupa ce am citit si comenturile

  15. #95 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu chiar sper sa nu se lanseze anul asta. Sa fim seriosi...avem ce juca, chiar avem. Asa ca linistit-va cu 2015-le vost.

  16. #96 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Sper sa fie adevarat ca se intoare Three Dog!!! Capital wasteland's No. 1 Disk Jokey, what's a disk? Hell if I know but bring him back.

  17. #97 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu stiu daca e la misto... dar zavvi deja are pagina de preorder: Fallout 4 | Zavvi.com. Din pacate "Release Date: 31 December 2016"...
    Data lansarii 31 Decembrie 2016, care practic e deja 2017, mi se pare complet ireala. Cum naiba sa faci preorder la un joc care apare peste un an jumate? E complet aiurea!

  18. #98 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    asa fac toti retaileri, sunt date doar de placeholder

  19. #99 SP
    Alx
    Junior Member Alx's Avatar

  20. #100 SP
    Member Ramon's Avatar
    Eu am avut o revelatie. Jocul va fi lansat chiar la E3, pe 14 iunie. Motive sa cred asta:
    • trailerul nu mentioneaza nici macar un release window, gen Holiday 2015 sau 2016
    • pe site la ei iti intra in ochi data de la E3, 14 iunie
    • nu si-au ratat sansa ca lumea sa faca preorder, pt ca e posibil deja si f bine pus la punct, cu multi retaileri worldwide
    • au conferinta mare la E3, iar in afara de Doom, restul sunt niste nimicuri la care lumea va casca
    • conferinta lor e prima, ca sa rupa gura targului. Nimeni nu va mai fi atent la ce vor prezenta restul, asta daca nu se vor grabi deja acasa sa-l joace
    • vor soca prin release-ul surpriza si jocul va beneficia de super mediatizare
    • scapa de inghesuiala din perioada sarbatorilor si intra in gasca cu marii jucatori care isi pot lansa jocurile cand vor muschii lor, nu doar de thanksgiving day
    Sau sunt niste fraieri ca nu le-au venit ideile mele haha.

    Ah, si nu uitati: you heard it here first

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 35 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. Fallout 3 sau Fallout : New Vegas~~Opinii & Pareri By PayneKiller in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 12-06-2012, 12:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts