Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 74 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... LastLast
Results 241 to 260 of 1480

Thread: Red Dead Redemption 2 / Online

  1. #241 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Problema e ca toata lumea asteapta ca rdr2 sa fie goty. Nimic mai prejos. Toata lumea a fost surprinsa de god of war insa si e goty incontestabil pana acum. Eu zic ca ramane si dupa ce apare rdr2! Norocul nostru sa ma insel totusi...

  2. #242 SP
    One Man Army Cristy's Avatar

  3. #243 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by clovnusor View Post
    In mai putin de 3 ore o sa vedem cum arata viitorul GOTY 2018. Repet, sper sa nu dezamageasca partea de SP avand in vedere succesul GTAV Online si modurile MP anuntate pt RDR2.
    Eu cred că in mai puțin de 3 ore vedem o amânare, din nou.

  4. #244 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu cred că in mai puțin de 3 ore vedem o amânare, din nou.
    Pai, a aparut trailerul si nu avem nicio amanare. 26 octombrie 2018

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  5. #245 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Ar fi interesant ca jocul sa se termine cu Marston in tren, cautandu-i pe cei ramasi din banda asa cum incepe primul. Din trailer reiese ca Arthur si Marston sunt apropiati ca si principii de viata.

  6. #246 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca GTA V a avut 3 personaje jucabile si intre care puteam schimba oricand, iar din moment ce in banda lui Arthur Morgan sunt 7 personaje (printre care si John Marston), credeti ca vom putea juca cu toti/schimba intre ei ca in GTA V ?

  7. #247 SP
    Member theusher's Avatar
    World's First Look at Red Dead Redemption 2 (Impressions)


  8. #248 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Daca GTA V a avut 3 personaje jucabile si intre care puteam schimba oricand, iar din moment ce in banda lui Arthur Morgan sunt 7 personaje (printre care si John Marston), credeti ca vom putea juca cu toti/schimba intre ei ca in GTA V ?
    Ar fi prea mult. A mers ok in GTA V (desi a diluat povestea din pct meu de vedere) dar 7 e un nr. prea mare de playable characters.

    Eu zic ca cel mult o sa jucam cu John Marston dupa ce moare sau dispare Arthur.

  9. #249 SP
    495
    Member 495's Avatar
    One playable character leaked:



    le:



    Arthur Morgan, singurul protagonist?

  10. #250 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Din ce am citit din toate preview-urile care au aparut, eu cred ca jocul o sa rupa mintile.
    Pasii pe care ii fac R* spre imersiune sunt giganti: sa scoti arma din toc fara sa tragi,comportamentul NPC-urilor, legatura care se formeaza intre jucator si calul sau, vanatul mult mai realist, faptul ca poti intra in majoritatea locuintelor si sa cotrobai prin fiecare sertar Bethesda style, etc
    Toate astea, plus povestea si lumea pe care au creat-o vor face din jocul asta nu numai Goty ci un etalon pt open worldurile ce vor urma.

  11. #251 SP
    Junior Member borex's Avatar
    Posibil sa fie scos mai tarziu si pe next gen si/sau PC precum GTA V. Sper sa ruleze ok si pe base ps4/xone fara compromisuri gen framerate instabil sau 900p.
    Si deadzone-urile si un usor input lag in primul joc faceau aiming-ul foarte greu fara auto-aim, sa speram ca au remediat treaba asta.
    GOTY? probabil

  12. #252 SP
    Member clovnusor's Avatar
    N-am avut probleme cu input lag in primul si nici in gta V. N-am folosit auto sau assisted aim o secunda. Pur si simplu e o chestie de obisnuinta

  13. #253 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by borex View Post
    Posibil sa fie scos mai tarziu si pe next gen si/sau PC precum GTA V. Sper sa ruleze ok si pe base ps4/xone fara compromisuri gen framerate instabil sau 900p.
    Si deadzone-urile si un usor input lag in primul joc faceau aiming-ul foarte greu fara auto-aim, sa speram ca au remediat treaba asta.
    GOTY? probabil
    Asa cum a aparut si primul pe PC.

  14. #254 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ăsta vine și pe PC

  15. #255 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu astept sa anunte o amanare ( pare prea complex ca sa fie atat de bun intr-un timp atat de scurt ) ,totusi sper sa fie atat de bun pe cat il prezinta, pt ca pretentiile au crescut mult de la primul RDR si insasi comunitatea s-a mai maturizat de atunci.

    Asteptari mari nu am dar sper la un story bine implementat , probabil fanii GTA or sa fie cei mai multumiti .

  16. #256 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De ce timp scurt? Gandeste-te cand au lansat RDR si dupa aia cand au lansat ultimul joc (GTA V). Tine cont de faptul ca jocul a fost anuntat in 2016 pentru un release "late 2017" parca, dupa aia Mai 2018 si mutat pe Oct 2018.

  17. #257 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Mergand pe firul asta prevad un aprilie 2019 desigur cu enhanced on ps5 and xbox 2.
    Ultimul GOW are in spate 5 ani de munca si nu este perfect, dar se simte ca e un joc bun dezvoltat cu o tehnologie mai veche si sper sa nu se simta asta si la RDR 2 , desi caracterele par din gta V ca mecanica si design.

  18. #258 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu sunt 100% sigur ca nu vom vedea o noua amanare, chiar daca sunt Rockstar si-si permit

  19. #259 SP
    Member DiablQ's Avatar



    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  20. #260 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Ăsta vine și pe PC
    Am mari dubii in privinta asta. Daca apare cu atat mai bine (ce n-as da sa-l joc pe ultra) insa istoria o sa se repete, asa ziceau si acum 8 ani

    ---------- Post added 04-05-2018 at 22:04 ----------

    SCREENS FROM RED DEAD REDEMPTION 2
    https://www.rockstargames.com/newswi...d-Redemption-2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 74 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... LastLast

Similar Threads

  1. Red Dead Redemption By Nash in forum Console Club
    Replies: 1376 Last Post: 10-10-2023, 09:53
  2. Zvon: Red Dead Redemption 2 By Dant3 in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 21-07-2012, 17:39
  3. Red Dead Redemption By doriant in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 09-02-2011, 13:52
  4. Online Co-Op Red Dead Redemption By sahara in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 25-06-2010, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts