Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 74 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 ... LastLast
Results 581 to 600 of 1480

Thread: Red Dead Redemption 2 / Online

  1. #581 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cei care ati fost sunat azi de la eMag, ati avut precomanda la Special Edition sau Ultimate Edition? Pe ce platforme? Eu am la Ultimate Edition de Xbox One si nu m-a sunat nimeni inca. Sper sa nu fie vreo problema, mai ales ca am si folosit niste vouchere de reducere substantiala...

  2. #582 SP
    Member vladthegamer's Avatar

    Red Dead Redemption 2

    Tot la Ultimate Edition am si eu, numai ca este pe PS4. Cred ca emag-ul nu a avut Special Edition si colegii de mai sus au avut si ei la UE. Cu alte cuvinte, nu cred ca mai vine UE-ul de la eMag.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #583 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar

  4. #584 SP
    Member Devergo's Avatar
    Am sunat si eu la Emag. Am precomanda la UE si eram curios ce se intampla.


    Mi-a zis ca intradevar au stoc redus si comenzile vor fi onorate in functie de data in care s-au facut. Acum astept sa fiu contactat de un reprezentant de la ei care se ocupa cu pre-comenzile. Nu sunt deloc happy cu situatia.

  5. #585 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am vorbit si eu la ei acum si mi-au zis ca la Xbox One nu sunt probleme, pentru ca este stoc suficient, deci sunt safe

    Din pacate doar la PS4 n-au reusit sa aduca destule.

  6. #586 SP
    Member zNowkid's Avatar
    Eu am precomanda pentru varianta de PS4 (inca nu mi-a aparut discount-ul pe site). Am o precomanda si la Altex pentru editia Ultimate, dar nu imi fac sperante (ultima experienta neplacuta a fost cu Spider-Man).

  7. #587 SP
    Member mladin86's Avatar
    da, mare porcarie cu precomenzile la emag.
    nu m am invatat minte de data trecuta cu precomanda la spider man cu ridicare din showroom :
    ma duc in ziua lansarii sa l ridic si nu stia nimeni nimic despre precomanda si nici nu au putut sa mi dea o data la care o pot onora.
    la capitolul asta, cel putin, e varza emag si noi suntem de vina ca le acceptam incompetentele si tot la ei apelam.

  8. #588 SP
    Junior Member tony98's Avatar
    sa l iau vineri pe la pranz de pe raft de la altex cred ca sunt mici sanse nu ?
    intreb pe cei ce au mai luat jocuri in ziua lansarii ca eu unul n am luat niciodata un joc day one

  9. #589 SP
    Member mladin86's Avatar
    eu zic ca sunt sanse @tony98.(spider man SE l au avut in ziua lansarii de ex-5buc.)
    eu o sa incerc, e ultima varianta sa mai am UE in ziua lansarii (ty emag)

  10. #590 SP
    Member westy9009's Avatar
    oare la Altex Promenada aduc ceva in stoc ( nu precomanda ? )

  11. #591 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pe aria de Altex/MG, userul Media Galaxy a spus ca exista posibilitatea f mare sa nu fie la raft in ziua lamsarii. Cica vor fi doua transporturi. Unul va fi pentru precomezi, iar celalalt mai tarziu putin pentru magazine.
    Cred ca cel mai bine aflati de la el pe joi.

  12. #592 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Ce mizerii, dumnezeule. L-am repezit astazi pe ala la telefon de isi uitase vorbele. I-am spus ca nu e vina mea, comanda e facuta, plata mea procesata, sa nu se comporte ca un butic de la coltul strazii si sa gaseasca o solutie pt ca altfel ANPC. Am subliniat ca nu ma intereseaza daca am jocul vineri sau luni sau peste o saptamana, vreau doar sa mi se onoreze comanda. Abia astept putina porcaiala pe tot ce inseamna social media la bataia asta de joc numita emag. Mi-au umplut paharul, stai sa vezi ce le bag in frigidere...

  13. #593 SP
    Member Devergo's Avatar
    Quote Originally Posted by Peetzy View Post
    Ce mizerii, dumnezeule. L-am repezit astazi pe ala la telefon de isi uitase vorbele. I-am spus ca nu e vina mea, comanda e facuta, plata mea procesata, sa nu se comporte ca un butic de la coltul strazii si sa gaseasca o solutie pt ca altfel ANPC. Am subliniat ca nu ma intereseaza daca am jocul vineri sau luni sau peste o saptamana, vreau doar sa mi se onoreze comanda. Abia astept putina porcaiala pe tot ce inseamna social media la bataia asta de joc numita emag. Mi-au umplut paharul, stai sa vezi ce le bag in frigidere...

    Si cum a ramas? Pe mine inca nu m-a contactat nimen si am facut pre-comanda cu plata la primirea coletului.

  14. #594 SP
    Member coxanovici's Avatar
    Avand in vedere ca altex/media galaxy/emag sunt destul de mari la noi eu sper sa vina vineri cel tarziu. Cand am dat precomanda la gta v atunci a venit day one si de dim cu ridicare in magazin acum avand in vedere ca lucreaza si cu curieri... nu stiu ce sa zic
    In afara pana si cei mari primesc jocul joi...
    P.s unii sunt mai norocosi am inteles ca e din brazilia
    Attached Images Attached Images screenshot_20181023-180338_1.jpg

  15. #595 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Nu produc Altex sau Emag jocuri video. Ele le sunt livrate de către furnizori, care se folosesc de rețeaua de desfacere a Altex/Emag. Cel mai probabil, acești 2 retaileri au același furnizor, care nu este vreun colos la nivelul UE. Așa că primim și noi ce rămâne. Apăruseră deja știri că, în SUA, micile magazine nu vor avea jocul day-one, din păcate cred că acest fenomen se propagă și spre noi.
    Acum ca lumea e nerăbdătoare, probabil ca mulți se vor îndrepta spre varianta digitală, ceea e în folosul celor de la Rockstar, din simplul fapt că un joc în format fizic se revinde mult mai ușor decât unul în format digital, iar producătorii nu câștigă nimic din proliferarea pieței SH.

  16. #596 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Nu produc Altex sau Emag jocuri video. Ele le sunt livrate de către furnizori, care se folosesc de rețeaua de desfacere a Altex/Emag. Cel mai probabil, acești 2 retaileri au același furnizor, care nu este vreun colos la nivelul UE. Așa că primim și noi ce rămâne. Apăruseră deja știri că, în SUA, micile magazine nu vor avea jocul day-one, din păcate cred ca acest fenomen se propagă și spre noi.
    Acum ca lumea e nerăbdătoare, probabil ca mulți se vor îndrepta spre varianta digitală, ceea e în folosul celor de la Rockstar, din simplul fapt că un joc în format fizic se revinde mult mai ușor decât unul în format digital, iar producătorii nu câștigă nimic din proliferarea piaței SH.
    Daca vor sa vanda mai mult versiunile digitale..de ce dracu sunt mai scumpe decat alea fizice?

  17. #597 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Explica cei de la gameranx destul de ok in clipul asta de ce:



  18. #598 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Pentru că pot și pentru că Sony e doar distribuitor pe platforma proprie, Rockstar fiind producătorul. Așa că Sony mai bagă un adaos care se duce în buzunarul propriu. Dacă te uiți pe Playstation Store o să vezi că sunt diferențe la precomenzi între prețurile jocurilor produse de Sony și cele produse de Ubisoft, EA, Rockstar.

  19. #599 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    De Flanco nu zice nimeni nimic? Astia cum stau la capitolul precomenzi? Il am si eu luat castana la 240. Astept sa vad daca vine ceva vineri/luni mai ales ca mi-am schimbat si adresa de livrare. Daca nu, stau si bag Odissey pana la platina.

  20. #600 SP
    Member coxanovici's Avatar
    ^ deoarece este mai comod si il ai la ora 00 de aceea cei cu versiunea digitala la ce ora va fi disponibil ?
    Attached Images Attached Images screenshot_20181023-183446_1.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 74 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 ... LastLast

Similar Threads

  1. Red Dead Redemption By Nash in forum Console Club
    Replies: 1376 Last Post: 10-10-2023, 09:53
  2. Zvon: Red Dead Redemption 2 By Dant3 in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 21-07-2012, 17:39
  3. Red Dead Redemption By doriant in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 09-02-2011, 13:52
  4. Online Co-Op Red Dead Redemption By sahara in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 25-06-2010, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts