Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 74 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast
Results 721 to 740 of 1480

Thread: Red Dead Redemption 2 / Online

  1. #721 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Performance
    XBX - fps 30 foarte stabil, inclusiv in orase, best version
    XBS - fps scade prin orase sub 30 (26-28)
    PS4PRO - 30 stabil overall, cu scaderi prin orase la 27-28, good, just not as good as xbox one x
    PS4 - 30 stabil afara din orase si 27-28 in orase

  2. #722 SP
    Member mladin86's Avatar
    @Dant3 de unde iei X-u si pe mine ma bate acelasi gand )
    o sa ne coste ceva lansarea asta

  3. #723 SP
    495
    Member 495's Avatar
    but but...


  4. #724 SP
    Member Devergo's Avatar
    Poate sunt singur aici dar nu stiu cat de mult ar trebui sa te intereseze fidelitatea grafica pe o consola. Sa fim seriosi, ne jucam la 30 de FPS in 2018, ultima mea problema este ca un pom se vede mai detaliat pentru un anumit tip de consola.


    Daca si cand va aparea, il voi cumpara cu siguranta pe PC, pentru full immersion.

  5. #725 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mi s-a modificat status comanda la eMag in produs in drum spre showroom (fara nicio notificare, as usual). Deci maine il am 100%

  6. #726 SP
    Member clovnusor's Avatar
    De-abia astept sa ma uit la un fund de cal pt zeci de ore.

  7. #727 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar

  8. #728 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by Otman View Post
    Inca 15 ore, azi dorm ziua
    Fain de tine, altii lucra, merg la scoala.... ahhhh, cafeaua singura scapare.

  9. #729 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu văd probleme mari de framerate, asta mă deranjează.
    Pe mine inca nu ma deranjeaza aceste lucruri asa de tare in jocurile single player. Si inca sunt uimit cat de bine duce consola mea jocurile noi, oricum RDR2 va fi un test pentru el, daca vad ca face figuri ma mai gandesc la un Pro, dar prefer sa astept urmatoarea generatie ca oricum nu ma mai joc asa de mult ca sa merite investitia plus ca nu am tv4k deci ar fi total inutil, si nici nu am de gand in viitorul apropiat sa imi cumpar una. Dar e bine pentru cei care vor experienta aia "pc" si sa joace la detalii mai bune ca au si alte optiuni acuma.

  10. #730 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by Devergo View Post
    Poate sunt singur aici dar nu stiu cat de mult ar trebui sa te intereseze fidelitatea grafica pe o consola. Sa fim seriosi, ne jucam la 30 de FPS in 2018, ultima mea problema este ca un pom se vede mai detaliat pentru un anumit tip de consola.
    Asa e.. ar fi meritat trecerea de la Pro la XOX daca rula la 60FPS, dar asa pentru niste diferente grafice pe care oricum nu cred ca o sa le vada cineva daca se joaca de la 2 metri, nu merita. Asteptam next gen

  11. #731 SP
    Member adin33's Avatar
    De la altex a primit careva mail ? Am precomanda din 2016 si inca nimic. Trist

  12. #732 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Pe mine inca nu ma deranjeaza aceste lucruri asa de tare in jocurile single player. Si inca sunt uimit cat de bine duce consola mea jocurile noi, oricum RDR2 va fi un test pentru el, daca vad ca face figuri ma mai gandesc la un Pro, dar prefer sa astept urmatoarea generatie ca oricum nu ma mai joc asa de mult ca sa merite investitia plus ca nu am tv4k deci ar fi total inutil, si nici nu am de gand in viitorul apropiat sa imi cumpar una. Dar e bine pentru cei care vor experienta aia "pc" si sa joace la detalii mai bune ca au si alte optiuni acuma.
    Subscriu la treaba asta. La cat timp de gaming am, cateva fps drops si o textura mai muddy nu ma deranjeaza absolut deloc. N-are ce figuri sa faca pe consolele basic. Iti dai seama ca jocul e optimizat pana la Dzeu. Witcher 3, un joc de acum 3 ani imi face PS4-ul sa decoleze, imi imaginez ca si cu RDR2 va fi la fel.

  13. #733 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Tot caut si nu gasesc nimic despre misiunea aia extra . Stiti voi ceva despre ea ?
    Edit : Salutare! Te asteptam azi in Showroom Bucuresti Crangasi, sa ridici comanda ta eMAG nr. Xxxx. Ganduri bune!
    Ma imbrac si plec ! Yupiii!

  14. #734 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    A ajuns in showroom. Imi vine sa ma ridic si sa plec de la curs

  15. #735 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca zice ca a ajuns in showroom, inseamna ca s-a facut receptia si-l poti lua. Mergi la ei, achita la casierie si dupa aia du-te sa-l ridici.

  16. #736 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Tocmai am primit si mail si sms de confirmare ca pot ridica produsul.

  17. #737 SP
    Member Otman's Avatar
    Am bagat suplimentare sa am liber de joi pana luni

  18. #738 SP
    Member vladthegamer's Avatar

    Red Dead Redemption 2

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    In anumite magazine Flanco, jocul este la vânzare... Încercați să verificați orașul vostru cu opțiunea Rezerva in magazin
    Am fost la Flanco, la Barlad, si nu au vrut sa mi-l dea.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #739 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pentru cine intereseaza, l-au bagat iar in stoc, tot la 400 lei

    Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition pentru Xbox One

  20. #740 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Yeee
    Mi-a dat emag sms sa ma duc sa il iau din showroom titan

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 74 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast

Similar Threads

  1. Red Dead Redemption By Nash in forum Console Club
    Replies: 1376 Last Post: 10-10-2023, 09:53
  2. Zvon: Red Dead Redemption 2 By Dant3 in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 21-07-2012, 17:39
  3. Red Dead Redemption By doriant in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 09-02-2011, 13:52
  4. Online Co-Op Red Dead Redemption By sahara in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 25-06-2010, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts