Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 24 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast
Results 221 to 240 of 465

Thread: Mafia 3

  1. #221 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Hits from the bong? )

  2. #222 SP
    Senior Member Mihail's Avatar

  3. #223 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Hits from the bong? )
    ala-i man ! scuze de offtopic


  4. #224 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Whatever, this looks and feels good


  5. #225 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Nope nope nope. Refuz sa cumpar jocul asta, daca fac rost pe gratis cumva de el am sa-l joc, altfel....nope. Negrii mafioti... L-au granteftizat si pe asta de nu mai vreau sa aud de el

  6. #226 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Singura problema reala este data lansarii, cineva ar fi trebuit sa le spuna ca Octombrie este luna in care oamenii cumpara Fifa, Cod, AC si nimic altceva.

  7. #227 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Nu vom avea AC anul asta
    On: mie imi place ce vad. Singura mea problema este ca l-au numit Mafia, ar fi fost excelent ca un nou IP. Mai mult ca sigur se bazeaza pe nume pentru a vinde cat mai mult.
    Vedem in octombrie cat e de bun, pana atunci doar speculatii si pareri subiective.

  8. #228 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    I have mixed feelings about this. Una ar fi ca nu e ca old school Mafia, iar alta e ca macar e ceva nou si pare totusi interesant. Tipul e un Punisher ca in Daredevil.

  9. #229 SP
    Member biagyydog's Avatar

  10. #230 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Singura problema reala este data lansarii, cineva ar fi trebuit sa le spuna ca Octombrie este luna in care oamenii cumpara Fifa, Cod, AC si nimic altceva.
    nu , anul asta se cumpara Battlefield 5 !

  11. #231 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...nu-mi place deloc de vad si clar n-are treaba cu Mafia pe care-l stim noi.

    Grafic, atat texturile, poligoanele cat si iluminarea, cred ca nu depasesc "pragul" PS3/X360.
    Masina aia zici ca-i o barca si nu stiu de ce o zice el ca se controleaza super bine, ca nu pare. Vad ca inca are un vitezometru, dar trece in viteza prin intersectii si printre masini, ba chiar pe rosu si pe langa o masina de politia si nu-l urmareste, deci clar s-a scos acest "feature". Si oglinda aia retrovizoare, nu inteleg ce cauta acolo. Pe langa faptul ca arata absolut hidos, fara umbre si super low poly, nu cred ca are ce cauta intr-un joc de genu. Poate in NFS sau Driver.

    Ca si gameplay, personajul ala vad ca e destul de limitat in animatii (si bazandu-ma pe data aparitiei, jocul e aproape final), sistemul de cover pare primitiv, iar felul in care trage cu armele alea...absolut oribil. Cel putin pistolu ala (Magnum sau ce naiba e) care trage la foc automat, acele 6 gloante, de nu vezi in cine si unde se muta cursoru, e absolut oribil.

    Si harta din dreapta, cu tot cu viata, zici ca-i un copy/paste de la GTA V.
    + ca nu prea inteleg de ce avem si regenerating life si health packs... Poate ca se regenereaza doar cate o casuta d-aia si cu health pack umplii de tot...

    Imi place ca vad o mica parte de distrugere si sper sa aibe o super poveste, dar in niciun caz nu e day one, poate nici macar year one buy.

  12. #232 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Razvane judecand dupa ce ai scris mai sus ma gandesc ca iti iei clar un ps4 upgrade , ca altfel e pacat de poligoane

    eu unul sunt incantat de joc, daca toate-s nasoale nu stiu ce sa mai jucam .. ca asa si Uncharted 4 e foarte apropiat de GTA (apropo ma mir ca nu-ti place Mafia 3 stiindu-te fan GTA) , insa la U4 au bagat franghia aia agataroare.. eu ma asteptam ca fanii GTA sa fie cei mai incantati

  13. #233 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eee, hai sa lasam atacurile astea personale si rautacioase, ca nu-si au rostul aici. Poti continua discutia la PS4K.5 ca nu am chef de asa ceva.

    Ce pot sa zic, avem nevoie de evolutie. Si nu te poti prezenta cu un joc la sfarsitul lui 2016, la 3 ani dupa lansarea noii generatie de console, cu grafica aia de PS3. Pur si simplu nu poti. Mai ales la un titlu ce se vrea AAA. Ca unii din noi accepta toate astea, e problema lor. Parerea mea o mentin pana la proba contrarie.

  14. #234 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Mie mi se pare ca arata bine, doar ca nu sunt atatea detalii cat in division, iar aia au fost nebuni sa munceasca atat la detalii..
    Dar crd ca echipa FOX a fost de vina aici, caci veneau cu un motor grafic nou de care s-a bucurat ubisoft

  15. #235 SP
    Admin MonkY's Avatar
    razvanrazy: eu cred ca supraestimezi un pic PS3-ul... ma indoiesc profund ca ar duce asa ceva la un framerate decent (daramite la rezolutia la care e filmat). Da, sunt zone (culmea, in special in cutscenes) unde se vede lipsa de AA, texturile sunt low quality, poligoane ca pe PS2... dar cel putin la plimbarile prin oras si in lupte, arata foarte bine. Observ o lipsa constanta de culori (sau mai bine zis de o gama mai variata de culori), dar cred ca e alegerea developerului de a face totul sa para mai "noir".

  16. #236 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pai in Mafia 2 pe PS3 nici macar nu i se misca aluia paltonu', pe langa faptul ca nu exista iarba lol. D-aia l-am luat pe 360.

  17. #237 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Nope nope nope. Refuz sa cumpar jocul asta, daca fac rost pe gratis cumva de el am sa-l joc, altfel....nope. Negrii mafioti... L-au granteftizat si pe asta de nu mai vreau sa aud de el
    Pentru ca, evident, cu totii stim ca nu a existat niciun gangster negru.

  18. #238 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    nu toti, eu am auzit de unu', "Bumpy" Johnson

  19. #239 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Mda, dar el nu era atat de "incarcat" de muschi. Ceva nu se leaga cand vad un gangster, mafiot etc. plin de muschi, mai ales intr-o perioada cand inca nu era o asa mare frenezie cu astfel de lucruri.

  20. #240 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Personajul principal nu este un gangster/mafiot, este un veteran al razboiului din Vietnam. Aia cred ca au voie cu muschi.

    El se lupta cu Mafia, nu lupta pentru ei. Este o alta perspectiva, deci si alt feeling al jocului.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 24 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia II By killlemalll3 in forum Console Club
    Replies: 1158 Last Post: 23-05-2020, 03:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts