Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 146 of 386 FirstFirst ... 46 96 136 144 145 146 147 148 156 196 246 ... LastLast
Results 2,901 to 2,920 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #2901 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    De cand au bagat patch-ul asta parca ma joc fifa 2007

    Am jucat ieri cu unul, a dat 2 golui din 2 suturi pe poarta cu Sturridge de la 30 de mentrii sau chiar mai mult, cu Finesse shot, WTF!?

  2. #2902 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Sa îți zic și eu acum ca ești plângăcios? Asta înseamnă sa profiți de exploituri. Tu profiți de pace, el de șuturi finesse.

  3. #2903 SP
    Member Yanciu's Avatar
    Sa fiu si eu putin plangacios,am dat de unul ieri in divizia 2 care avea o echipa numai cu jucatori bronze si silver,no name(probabil cu pace peste 90)chemistry 52 parca.Treceau ca rachetele pe langa ai mei.Mi-a dat 2 goluri din 2 suturi,si eu am avut 14 spre poarta cu 8 pe poarta.Posesie 62% pt mine si am luat bataie cu 2-0

  4. #2904 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Sa îți zic și eu acum ca ești plângăcios? Asta înseamnă sa profiți de exploituri. Tu profiți de pace, el de șuturi finesse.
    Nu e vorba de asta.. De obicei nu prea luam goluri de pe urma abuzzerilor, dar de cand cu patch-ul asta parca e alt joc...

  5. #2905 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Au mai urcat usor preturile

  6. #2906 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    Au mai urcat usor preturile
    Eu v-am spus

  7. #2907 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    uploadfromtaptalk1417208450191.jpg

    În sfârșit , am reusit sa cumpăr cei mai buni jucători din BPL

  8. #2908 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Attachment 237805

    În sfârșit , am reusit sa cumpăr cei mai buni jucători din BPL
    Frumoasa echipa dar eu as juca cu Mangala in locul lui Vertonghen.

  9. #2909 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Frumoasa echipa dar eu as juca cu Mangala in locul lui Vertonghen.
    L-am avut dar nu mi-a placut si am zis sa il incerc si pe Vertonghen .

  10. #2910 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    stai sa imi termin echipa cristi ca sa iti dau un pont pt BPL in cateva zile

    pe Di Maria trebuie sa il iau si eu - mai mult pt Tevez .. ca sa fac Di Maria - Aguero - Tevez . in rest am si eu ce ai tu .

    observatii din ce am jucat si eu cu ei :
    Kompany prea incet chiar si in Shadow .
    Al doilea fundas - nici sa nu te gandesti sa nu fie cel de la Arsenal - Koselsky sau cum ii zice . Mangala e bun si el .
    Walker nu imi place - e greoi pt 91 pace .
    la banii tai de ce joci cu Willian acolo si nu cu Sancez ?
    In locul lui yaya toure poti folosi si un Fernandinho .. Yaya e un pic cam lent .. daca nimeresti cu pace adevarsarul nu se tine dupa ei . macar rezerva sa il ai .
    Clichy mi se pare mai bun ca filipe luis .. desi si eu il folosesc acum tot pe felipe.
    si revenind .. la banii tai e Sancez IF CAM .. la 500.000 .
    iar parerea mea ar fi sa folosesti un antrenor belgian sau argentinian daca tot ai mai multi de tipul ala in echipa

  11. #2911 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Twitch zici ca a mancat c**** . Ibra , 2x Hazard , Ramos , Sturrigde2x , Chupo-MotingIF , James Rodriguez , Lahm , Muller , EriksenIF .


    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    stai sa imi termin echipa cristi ca sa iti dau un pont pt BPL in cateva zile

    pe Di Maria trebuie sa il iau si eu - mai mult pt Tevez .. ca sa fac Di Maria - Aguero - Tevez . in rest am si eu ce ai tu .

    observatii din ce am jucat si eu cu ei :
    Kompany prea incet chiar si in Shadow .
    Al doilea fundas - nici sa nu te gandesti sa nu fie cel de la Arsenal - Koselsky sau cum ii zice . Mangala e bun si el .
    Walker nu imi place - e greoi pt 91 pace .
    la banii tai de ce joci cu Willian acolo si nu cu Sancez ?
    In locul lui yaya toure poti folosi si un Fernandinho .. Yaya e un pic cam lent .. daca nimeresti cu pace adevarsarul nu se tine dupa ei . macar rezerva sa il ai .
    Clichy mi se pare mai bun ca filipe luis .. desi si eu il folosesc acum tot pe felipe.
    si revenind .. la banii tai e Sancez IF CAM .. la 500.000 .
    iar parerea mea ar fi sa folosesti un antrenor belgian sau argentinian daca tot ai mai multi de tipul ala in echipa

    Kompany mi se pare cel mai bun din BPL , i-am incercat pe toti fundasii din BPL .
    Walker se misca destul de bine
    L-am incercat pe Sanchez si nu mi-a placut , cam lent..
    L-am avut pe Fernandinho iar Yaya mi se pare de n ori mai bun ca Fernandinho .
    Pe Filipe Luis il folosesc pt ca e mai tehnic , are viteza..sunt multumit de el .

    Nu dau 500k pe Sanchez , e destul de bun Di Maria la 155k , cat am dat pe el .

  12. #2912 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    ma oftic ca daca aveam banii stransi era di maria pe la 140.000 la un moment dat .. acum e iar 170.000 . dar sigur mai scade zilele astea pana luni sper sa reusesc - ca doar el imi lipseste esential

  13. #2913 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    S-au dus toate pack-urile promo de BF , tocmai ce au fost pack-uri de 100k . Nu cred ca o sa mai scada preturile...

  14. #2914 SP
    Member Yanciu's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Attachment 237805

    În sfârșit , am reusit sa cumpăr cei mai buni jucători din BPL
    uploadfromtaptalk1417253479336.jpg
    Incearca apararea asta.Am incercat si eu din Anglia dar mi s-a parut greoi.Asta este cea mai buna varianta care am gasit-o.Sunt super multumit de ea.Imi lipsesc Ramires CDM,si Costa ST in locul lui Balotelli.
    I-a avut cineva pe ambii ?sa imi spuna daca merita Costa in locul lui Balotelli

  15. #2915 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    s-au dus alea de BF si au intrat jumbo de 15k
    pana nu se linistesc pack-urile preturile nu cresc

  16. #2916 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu vorbesc doar de piata xbox si preturile au crescut
    eu mi-am luat pogba cdm 29k(am vazut ca unii au prins pogba cdm si cu 27-28k) pe la ora 5 sau 6 la noi
    in asteptarea celui de al 2 lea val si-a atins limita in scaderea preturilor
    pe futdb.net pogba inainte de black friday pe ultimile 7 zile a fost intre 41k-37k buy now
    acum poti sa imi vand rapid pogba cdm cu 37-38k,pe cand un pogba cm poate cu 35-36k

  17. #2917 SP
    Member Yanciu's Avatar
    Voi aveti echipa plus rezerve din campionatul respectiv?sau aveti 2 echipe de titulari din campionate diferite si jucati cate un meci pe rand cu fiecare?

  18. #2918 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu varianta a 2-a

  19. #2919 SP
    Member Yanciu's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    eu varianta a 2-a
    La fel si eu.BPL si Serie A

  20. #2920 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by Yanciu View Post
    Voi aveti echipa plus rezerve din campionatul respectiv?
    Da , cu rezervele joc doar offline .

    Care e treaba cu FakePlayer ? Sa fie cumva pt cei cu autobuyer ?

    Falcao sa fie un glitch de la EA ?
    Attached Images Attached Images fifa-15-fut-hub-menus-.jpg fifa-15-fut-hub-menus-_1.jpg fifa-15-fut-hub-menus-_2.jpg fifa-15-fut-hub-menus-_3.jpg fifa-15-fut-hub-menus-_4.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 146 of 386 FirstFirst ... 46 96 136 144 145 146 147 148 156 196 246 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts