Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 319 of 386 FirstFirst ... 219 269 309 317 318 319 320 321 329 369 ... LastLast
Results 6,361 to 6,380 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #6361 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    normal, pe cont, nu conteaza ca intri de pe consola sau aplicatii

    ---------- Post added 23-03-2015 at 13:53 ----------

    totodata putem observa cum cei de la EA vor umple piata cu jucatori IF, TOTW, TOTY etc, tradable, si asta tot in favoarea lor, chiar daca vor sa para darnici

  2. #6362 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by The Antagonist View Post
    Ultimate Team implineste 6 ani si dau un pachet gratis in fiecare zi pana duminica. Asta da, untradeable.

    https://www.easports.com/fifa/ultima...6&sf37148045=1


    Edit: Am ajuns cateva secunde mai tarziu .

    Linkul tau nu e bun. Cand aveti linkuri care au in componenta grupul F U T folositi siteurile de scurtat linkuri.

    http://bit.ly/1Hp7ArE

  3. #6363 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    deci au gasit ei o cale sa inunde piata cu negracii care teoretic nu mai puteau fi luati . este increbil ceea ce fac !
    deci daca o saptamana inunda piata de special pack-uri - distrug practic orice pret la jucatori .
    nu numai ca distrug piata , dar scot toti coinsii de pe piata , si distrug complet si tradingul .
    banuiesc ca lunea viitoare vor gasi deci motiv ca preturile au cazut sa reduca iar si iar price rangeul la toti jucatorii iar .

    distrag atentia cu 6 packuri gratuite si ei de fapt dau lovitura totala pietei periculos foarte periculos

    ---------- Post added 23-03-2015 at 15:34 ----------

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Eu zic sa va imprieteniti iesind in club impreuna
    nu e inca vara si nu stiu daca frecventeaza cluburile , cred ca e afectat de jocuri de face asa , per total suntem egali , dar cred ca a pierdut cu 4-0 cu mine ultimul meci in care Ibra si restul echipei erau obositi , si de aici reactia asta dar sper sa ii treaca - e doar un joc

  4. #6364 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    nu cu pack-urile distrag atentia, ci cu cei 6000 de jucatori IF, TOTY etc pe care ii vor da ca premiu... Pachete au dat si anul trecut daca iti aduci aminte

  5. #6365 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    pai cu pack-urile distrag atentia si cu negracii cei 6000 dau lovitura de gratie la toata piata de jucatori .

    oricum sporesc neincrederea - pai tu zici ca IF-urile respective nu pot fi castigate decat la o anumita data , si tu te trezesti sa ii bagi pe toti iar pe piata ? iti incalci propriile reguli . nici o companie serioasa nu isi incalca propriile principii . dar sunt avizi sa termine tradingul si sa scoata coinsii de pe piata .

    in fine , bucurosi le vom duce toate de e pace de e razboi

  6. #6366 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    au specificat cumva daca IF_urile vor fi untradeable ?

    cele Free, vor fi untrade.

    Anul trecut atunci cand au sarbatorit 5 ani de f.u.t. au dat 5 packuri de fiecare Premium Jumbo Gold (24 items) iar pretul fiecarui pack era de 5k. (si erau toate tradeable!)

    Anul asta sper sa bage special packs , Mega packs (36 items/18 rare/24 gold) cu pretul de 6k in limita a 6 pack-uri si aia e!

  7. #6367 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    sunt tradable

  8. #6368 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Eu il vreau pe Ronaldo cu orice preț

  9. #6369 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    macar sa fie 12 items 12 rare! sa pice ceva-uri pe acolo astfel incat sa inlocuim prin club sa mai facem rost de bani

  10. #6370 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    ai vazut broscute iarna?

  11. #6371 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Nooooo , primăvara )

  12. #6372 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pt. majoritatea oamenilor schimbările din piaţă sunt benefice, au scăzut foarte mult la preţ jucători, cei mai afectaţi vor fi cei care făceau trading intens, cu cât scad mai mult cu atât mai bine.

    ---------- Post added 23-03-2015 at 16:40 ----------

    Nici înainte nu era liberă piaţa, se ocupau cei care vând coins de asta.

  13. #6373 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Cu ce te ajuta ca a scăzut prețul la jucători slab cotați iar aia ce erau foarte scumpi înainte așa sunt și acuma? Ronaldo era 14kk iar acuma e vreo 8kk. Înainte într.o zi de trading făceam și 1kk, iar acuma te chinui sa faci câțiva coins

  14. #6374 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Cumpăr fifa points ok, și Cum fac sa joc cu IF Aguero?

  15. #6375 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Pai si ce vreti sa auziti de la unii care nu le au cu tradingul ?

  16. #6376 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Trebuie sa mă rog la o entitate divină ca în fiecare pack pe care îl deschid sa fie vreun bale sa pot sa îi vând sa strâng bani

  17. #6377 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    Quote Originally Posted by flaviusdani View Post
    Cumpăr fifa points ok, și Cum fac sa joc cu IF Aguero?
    adica in traducere : chiar daca jucatorii ft buni au pretul la jumatate , toata echipa ta e mai ieftina de cateva ori iar bani din trading nu mai faci asa usor , de jucat nu ai timp deci ... daca vrei jucatori buni GHICI : cumperi Fifa points si tragi pachete

    vor sa ne aduca usor usor la ideea lor : joci mult faci coinsi - tragi pachete si te rogi la EA de un jucator bun .
    partea ca un user normal isi putea lua soarta in propriile maini si sa se chinuie sa isi faca o echipa ft buna , nu le place la EA deloc .

    ei vor sa le dai multi bani pe FIFA Points si doar atunci sa poti sa ai echipa buna , altfel sa nu ai nici o sansa , si acum practic , iti inchid toate usile

    cu Aguero IF ? cumperi FIFA Points la greu - sute de euro pana iti cade un messi sau ronaldo sau un Suarez TOTW ii vinzi si iti iei Aguero IF simplu nu ?

  18. #6378 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Îmi pare rău dar nu ştiam că trebuie să faci trading ca să joci FIFA, ajung acasă şi vreau să mă joc, majoritatea oamenilor vor doar să joace, şi asta se observă cel mai bine acum, marketul era varză de când i-au dat drumul la webapp, trading trebuia făcut doar pe consolă.
    FIFA points doar dacă trăieşti în afară şi o duci bine , pt. bugetul nostru trebuie să fi idiot să cumperi, opinia mea.

  19. #6379 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Da , dar prefer sa joc cu jucatori buni , nu jucatori de quick sell .

  20. #6380 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    La preţurile din trecut era cam greu dacă nu făceai trading intens, mie unul atât timp cât am dat bani pe acest joc nu îmi convine deloc ca unul care nici măcar nu joacă FIFA să îmi controleze mie piaţa, o dată ce îţi faci două echipe nu prea mai ai ce să faci decât să tragi pachete.
    Va dura o vreme până ce se obişnuieşte lumea şi îşi va reveni tradingul, singura chestie că nu vor mai urca preţurile aşa cum vor alţi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 319 of 386 FirstFirst ... 219 269 309 317 318 319 320 321 329 369 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts