Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 386 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 132 ... LastLast
Results 621 to 640 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #621 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Nu ştiu ce vă enervaţi atât cu anularea precomenzi, înainte să trimită ei comanda trebuie să trimiţi un mail de confirmare, dacă nu îl primesc se anulează automat.
    De obicei suna inainte sa te intrebe daca il mai vrei.

  2. #622 SP
    Member Yanciu's Avatar
    Eu de obicei nu ma obosesc sa anulez ceva.Astept sa sune ei cand produsul va fi livrat si atunci anulez.

  3. #623 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Frate dar cand au de gand sa lanseze odata Web App-ul?

  4. #624 SP
    Member bdevil's Avatar
    Anul trecut lansasera webapp-ul cu cel putin 1-2 saptamani inaintea de lansarea fifa14. Apucasem sa-mi fac echipa de bronz si gold si nu aparuse jocul inca, asta tin minte.

  5. #625 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Azi era anuntat dar vad ca numai nu se mai lanseaza.

  6. #626 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Cum instalez early accesul pe x1? Nu l gasesc in store

    ---------- Post added 17-09-2014 at 22:49 ----------

    Ea access hub cumva??

  7. #627 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu il vad fifa 15 in ea access dar nu scrie trial
    au postat acum,maine cica
    la ei e inca 17 sept dupa amiaza

  8. #628 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Cat de incompetenti sunt astia de la EA nu au fost in stare sa termine Web App-ul 1 an intreg si acuma il tot amana.

  9. #629 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    nu incopetenti, nesimtiti...

  10. #630 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    nu au dat drumul la web app... ce tragedie...

  11. #631 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Unii chiar sunt dependenţi, fără app parcă intră în sevraj.
    Chiar nu îmi doresc prostia ăia de web app, îmi place doar să joc.

  12. #632 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    au fost sinucideri...! ce va mai place sa va dati loviti...recunoasteti ca asteptati cu totii webapp-ul )

  13. #633 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Nu e vorba de tragedie sau ceva ca nu s-a lansat, ci nesimtirea cu care EA a ajuns sa isi trateze clientii.

  14. #634 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    recunosc! na!

  15. #635 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    faza e ca EA face asta de multi ani si probabil merg in continuare pe asteptarile clientilor, tot timpul credem sau speram ca totul va decurge conform asteptarilor noastre, ale clientilor...insa eu unul nu vad vreo schimbare in viitorul chiar si indepartat.

    mai bine ne asumam titlul de "neam" calit si lasam asteptarile pentru alte lucruri mai importante

  16. #636 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    invit pe cei care nu sunt fanboy ai seriei fifa sa descarce de pe psn japonia demo-ul la pes 2015 varianta de ps4. e un pic anevoios deoarece va trebui sa va creati un cont de psn japonia uitandu-va pe youtube, asta daca nu stiti cumva japoneza.

    comparatie demo fifa 15 demo pes 2015 pentru ps4:

    grafic: castiga pes (spectatorii se vad mai bine, jucatorii si arbitrii au mai multe detalii, stadionul parte si el mai detaliat; fifa castiga doar la aspectul terenului care in pes mi se pare un pic artificial)
    meniuri: mult mai curat mi se pare modul in care iti poti seta formatia in pes
    sunet: la acest capitol bate fifa
    gameplay:
    - pace-ul este mai natural in pes, mie fifa mi se pare un pic prea rapid comparat cu fotbalul real
    - suturile din pes sunt suturi. nu exista termen de comparatie cu fifa la acest capitol. daca ai pozitie si tragi bine poti da gol de oriunde si mingea nu va trece prin portar ca la fifa ca asa zice scriptul. efectiv cand vei da gol, vei simti ca il dai datorita priceperii si nu pentru ca ai invatat ca la fifa o pozitie de unde se pot da goluri.
    - pasele scurte, la intalnire, 1-2-urile de asemenea se simt mult mai natural ca in fifa
    - fifa se descurca mai bine la centrari si pase pe sus (L1+triunghi)

    Daca pes-ul va reusi sa dezvolte un mod online bun in anul acesta, parerea mea e ca va da de pamant cu fifa daca aceasta din urma nu scoate un patch rapid care sa rezolve portarii si suturile de la distanta.

    Repet inca o data: incercati demo-ul neaparat si faceti minim 3 amicale pentru a face o comparatie cat de cat obiectiva intre cele 2 jocuri.

  17. #637 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Parca se poate lua si de pe Hong Kong, acolo e site-ul in engleza

  18. #638 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu va aparea si pe UK? sau US? stiu ca pana acum au tot avut variante

  19. #639 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Saptamana viitoare

  20. #640 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Eu am fost fan Pes pana in 2010 dar dupa au intrat intr un regres..iar Fifa de la 2011 a facut un progres si am trecut pe Fifa..din ce spuneti voi pe next gen sigur va arata bine Pesul dar pentru fani conteaza cel mai mult online-ul iar Fifa a stiut ca asta e vitorul si a stiut sa profite de acest lucru .Majoritatea cumpara acum Fifa pt online iar la Pes e aproape inexistent..acum f multi joaca UT si deci o sa si cumpere f putini Pes .sincer si eu vreau sa l probez dar oricum ar fi nu mi l as cumpara pt ca ofera prea putin fanilor in modul online.

    ---------- Post added 18-09-2014 at 10:28 ----------

    Spun asta in conditiile in care Demo Fifa 15 nu m a dat pe spate cu gameplayul in primul rand datorita excesului de viteza si agilitate...sper sa remedieze asta in full..si.am vazut multi care au fost f satisfacuti de demo.....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 386 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 132 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts