Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 251

Thread: Need for Speed SHIFT

  1. #41 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Seria e stricata demult...
    **Later Edit**
    Too late.
    Cel mai bun NFS mi s-a parut Most Wanted. Am terminat toate NFS in afara de Undercover(in afara de PSP).L-am jucat decat un pic la inceput pe xbox 360 si mi s-a parut ok.O sa il termin pe ps3 sa vad ce poate.

  2. #42 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Mai bine ar scoate NFS: Porsche 2.
    Porsche a fost cel mai bun NFS dupa parerea mea.

  3. #43 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by cloud View Post
    daca asa o sa fie gameplay-ul si in varianta finala, cu siguranta o sa-i zic pas. cred ar trebui sa-i puna numele nfs shtift, prea aduce a prostreet, numai ca aici sunt pe circuite reale.
    Sa nu-mi spui ca voiai sa fie un simulator, ca Race Pro.
    E tot NFS fratilor, doar ca pe circuite reale, da.

  4. #44 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Sa nu-mi spui ca voiai sa fie un simulator, ca Race Pro.
    E tot NFS fratilor, doar ca pe circuite reale, da.
    Sunt de acord ca este tot NFS. Sper sa iasa frumos, dar mie tot nu imi place view-ul din masinalol !

  5. #45 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Sunt de acord ca este tot NFS. Sper sa iasa frumos, dar mie tot nu imi place view-ul din masinalol !
    asta e . nu-ti place nu-ti placelol

  6. #46 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    View-ul din masina o fi interesant pt cei care au volan. Iar eu am.

  7. #47 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Si ce mai ai tu Mircea Badea?

  8. #48 SP
    Member cloud's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Sa nu-mi spui ca voiai sa fie un simulator, ca Race Pro.
    E tot NFS fratilor, doar ca pe circuite reale, da.
    atunci de ce ii zic shift? puteau sa-i zica nfs onground, intelegeam si eu, nici nu mai ma uitam la filme, stiri, poze si altele.

  9. #49 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Sunt de acord ca este tot NFS. Sper sa iasa frumos, dar mie tot nu imi place view-ul din masinalol !
    Esti liber sa nu-l folosesti.Oricum NFS-istii nu stiu ce e aia in-car sau bumper camera.

  10. #50 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Din cate am vazut eu, nu ai alt view?! Probabil ca unii NFS-istii nu stiu ce e aia in-car camera, dar vezi ca ai acuzat foarte multi fani/jucatori ai seriei.Eu zic sa dai un mic edit daca mai poti. My advice !

    PS->Eu stiu ce e aia si ce bumper camera, deci nu ma simt.Era frumos atunci cand aveam volan. Doar atunci imi mai placea si mine, altfel acest view nu prea ma atrage.

  11. #51 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Esti liber sa nu-l folosesti.Oricum NFS-istii nu stiu ce e aia in-car sau bumper camera.
    Taw, iar scoti porumbei pe gura?
    Uita-te putin pe la primele nfs-uri.

  12. #52 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Ooo.. trist. Am cautat si eu pe net acum si cam asa se pare. Are doar In-side view. Si pentru mine va fi naspa cum zice si Andrei. Eu joc de cand stiu "helicopter-cam" la jocuri cu masini. Cred ca va fi foarte nasol daca nu vor scoate un upgrade sa poti vedea din afara masinii.

  13. #53 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Au si inside si out side view. Uita-te la tot filmultu'

  14. #54 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Au si inside si out side view. Uita-te la tot filmultu'
    Eu pe unde am citit vad ca toti gameri se plang ca ar fi in-car view. Ma gandesc ca in aceste filmulete sa nu fie gen "replay" si tocmai din cauza asta sa se vada masina "helicopter view".

    L.E: Da se pare ca am scos eu porumbei pe gura. Are si "helicopter-view".

  15. #55 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Taw, iar scoti porumbei pe gura?
    Uita-te putin pe la primele nfs-uri.
    Stiu foarte bine cum erau, ca le-am jucat in prostie pana la Porsche.
    Ma refeream la faptul ca majoritatea NFS-istilor nu folosesc aceasta camera, nicidecum ca ea nu exista.

  16. #56 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Eu pe unde am citit vad ca toti gameri se plang ca ar fi in-car view. Ma gandesc ca in aceste filmulete sa nu fie gen "replay" si tocmai din cauza asta sa se vada masina "helicopter view".

    L.E: Da se pare ca am scos eu porumbei pe gura. Are si "helicopter-view".
    Camera nu va fi doar in-car . Cei de la EA s-au gandit la asta inainte , pentru ca nu toti aveam volan .. ca Mr. Mircea Badea .

  17. #57 SP
    Junior Member mosorwvlad's Avatar
    Incepand de la NFS Pro Street au facut mare publicitate , au spus ca este ceva inedit cel mai bun joc racing blah blah blah !! Deocamdata echipa care se ocupa de seria NFS incepand de la Pro street , singuru lucru care il fac foarte bine este publicitate , marketing etc. m-am uitat la E3 2009 unde au prezentat NFS Shift si au spus ca vederea din masina este ceva inedit si nu s-a mai realizat asa cum au facut-o ei in nici un joc racing , cum doamne dumnezeule sa spui asa ceva! Sa le fie rusine, si sa puna mana pe treaba, sa numai lanseze cate un nfs in fiecare an sa stea cel putin 2 ani pe un joc ca sa fie cat de cat acceptabil! Si sper sa nu va faceti mari sperante pentru Shift.

  18. #58 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Si ce mai ai tu Mircea Badea?
    Mai multe, zi-mi o subcategorie.

  19. #59 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    arcade-ul din nfs 2, adrenalina din most wanted, simularea din porsche, tuning-ul din carbon, damage-ul din prostreet, street racing-ul din underground 2 si cutscenes din primul underground. Reteta perfecta a nfs-ului meu...propriu...personalizat...cand fac bani lol

  20. #60 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    In cea ce priveste inside car in NFS 3 si 4 mia placut sa joc cu camera aia, da in astea mai noi nu cred ca miar place . Oricum nu cred ca si-ar permite sa renunte la celelalte camere.

    PS: dupa cum am mai zis cred ca is singura persoana caruia yo placut NFS Prostreet mult de aici (mult mai mult ca Most wanted care nici de data asta nu am reusit sa-l termin ca mo plictisit).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  2. Need for Speed: Shift 2 By Nash in forum Console Club
    Replies: 288 Last Post: 29-05-2011, 13:04
  3. Need For Speed Shift 2 ( My Garage) By PumaS in forum Console Club
    Replies: 17 Last Post: 25-05-2011, 11:14
  4. Need For Speed SHIFT---2--- By hashu_1985 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 15-04-2011, 03:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts