Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 283 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast
Results 101 to 120 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #101 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    playstation 3 114480429

  2. #102 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Piticlick View Post
    Da lucrez la Altex

    Dante . Legat de postul de ieri cu Project Cars sper ca acest link sa lamureasca faptul ca jocul nu se va lansa anul asta Link
    Mi se pare ciudat ca magazinele mari din UK, Europa, US nu au transmis nimic legat de acest lucru, la fel si site-urile de specialitate. Nu am spus ca nu cred, doar ca mi se pare ciudat

  3. #103 SP
    Junior Member Piticlick's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    Poate ma ajuta si pe mine cu comanda mea. VREAU JOCUL ALA. sa dau bani pe el si nu pot
    Pe ce platforma ai comanda?

    ---------- Post added 15-10-2014 at 14:03 ----------

    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    playstation 3 114480429
    Ok voi incerca sa vad daca pot aduce o bucata de Limited Edition PS3 pentru tine.

    Scuze inca o data

  4. #104 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    nu nu. nu evil within. Alien Isolation

  5. #105 SP
    Junior Member Piticlick's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    nu nu. nu evil within. Alien Isolation
    Ops! Dar este in stoc editia nostromo pe acest titlu, vrei alta varianta?

  6. #106 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    nu. dar nu o gasesc nicaieri in magazin si comanda data ieri la pranz nu mi-a fost confirmata sau infirmata

  7. #107 SP
    Junior Member Piticlick's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    nu. dar nu o gasesc nicaieri in magazin si comanda data ieri la pranz nu mi-a fost confirmata sau infirmata
    A fost o problema cu livrare la magazine. Comanda ta a fost alocata acum . Pleaca astazi spre tine. Sorry

  8. #108 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    multumesc frumos pentru ajutorul oferit

  9. #109 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    E bine totusi ca se mai implica cineva de la altex si pe aici....poate transmite si mesajele postate cu cateva pagini in urma.

  10. #110 SP
    Member xper's Avatar
    Quote Originally Posted by Piticlick View Post
    Legat de varianta Limited Edition Evil Within , din pacate supplyer-ul asa a avut-o listata, limited edition . Dar in realitatea este jocul + Dlc-ul ( Fithing Chance Pack ) , fara jurnal si card. Imi cer eu scuze in numele .... , iar pentru cei care doresc o pot returna ( daca se poate sigilat ) , sau sa o pastreze si sa compensam aceasta neplacere cu un voucher de reducere .Chiar imi pare rau , nu stiu cat conteaza dar sper sa aprciati .

    In regula , ati gresit va iert am sa sun si am sa intreb de acel voucher daca nu primesc niciun raspuns legat de acel voucher ma ajuti tu ? Iti voi da PM sper sa raspunzi.
    De doua ori am intrebat , de 2 ORI daca este editie limitata sau nu odata prin email odata prin telefon .
    EDIT : nu mai am nevoie de niciun ajutor , pe voi birocratia va manaca . Vorba unui coleg de forum mai bine zic nu la precomenzi de la altex decat sa stau cu un sentiment de nesiguranta continuu. Multumesc !
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg

  11. #111 SP
    Junior Member Piticlick's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Mi se pare ciudat ca magazinele mari din UK, Europa, US nu au transmis nimic legat de acest lucru, la fel si site-urile de specialitate. Nu am spus ca nu cred, doar ca mi se pare ciudat
    A mai aparut un detaliu . Ma uitam pe site la ei , si am observat ca a disparut postarea cu confirmarea datei de lansare . Sunt curios cat dureaza pana apar stirile pe site-urile gen ign , gamespot , kotaku etc...

  12. #112 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu pe site-ul oficial vad altceva, dar hai sa vb. pe topicul dedicat
    uploadfromtaptalk1413400125874.jpg

  13. #113 SP
    Junior Member Piticlick's Avatar
    Quote Originally Posted by xper View Post
    EDIT : nu mai am nevoie de niciun ajutor , pe voi birocratia va manaca . Vorba unui coleg de forum mai bine zic nu la precomenzi de la altex decat sa stau cu un sentiment de nesiguranta continuu. Multumesc !
    Xper colegi de la comenzi sau relatii sincer nu aveau de unde sa stie ( marfa nu se afla la ei nu o vad fizic ) . Eu am aflat de la voi astazi in jurul orelor 12. Ai tot dreptul sa fi suparat . Am oferit o solutie pentru cei care doresc sa pastreze jocul . Pentru cei care nu, il pot returna. Si daca exista 1% sanse vom aduce editia Limited Edition .

  14. #114 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    da. nimic in continuare cu Alien Isolation-ul meu. e a 3-a zi de cand am facut comanda si nimic. a trebuit eu sa sun si azi, sa-mi zica ca da e in depozit da nu exista AWB pentru el si sa astept ca va fi livrat.
    cand? de ce nu se gasesc in magazine, nici asta nici evil within?

  15. #115 SP
    Junior Member Piticlick's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    da. nimic in continuare cu Alien Isolation-ul meu. e a 3-a zi de cand am facut comanda si nimic. a trebuit eu sa sun si azi, sa-mi zica ca da e in depozit da nu exista AWB pentru el si sa astept ca va fi livrat.
    cand? de ce nu se gasesc in magazine, nici asta nici evil within?
    Buna dimineata ,

    Verifica te rog astazi. Asa cum am spus de miercuri produsul a fost alocat si a plecat catre tine.

  16. #116 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    au zis ca l-au pus la curier aseara
    ce consider eu urat este faptul ca pana ieri nu am primit nici un semn din partea magazinului, am sunat, am vb cu cineva din call center care a zis ca nu stie ce se intampla, comanda e data, produsul e impachetat spre mine, da ca nu are AWB si ca nu stie cand pleaca, ca poate ajunge sambata
    eu i-am zis ca sa specifice sa nu ajunga sambata si sa ajunga luni daca e sa fiu la munca unde l-am comandat. ca nu se poate ca sa ii zic eu curierului cand ma suna sambata daca e sa mi-l aduca luni. lucru total stupid
    pana la urma caut jocul si la media galaxy, vad ca este un orhideea, sun la call center, imi zice o fata ca da este poate sa il rezerve sa ma duc sa-l iau. fac asta si sun la altex sa anulez comanda
    acolo un baiat imi spune ca nu mai poate ca e deja la curier si sa-l refuz pe el cand imi vine azi
    nu m-am mai dus la media galaxy in speranta ca vine azi
    intrebarea mea, pe care eu, cel care o pun o consider cat se poate de pertinenta este:
    DE CE CLIENTUL NU ESTE NOTIFICAT IN NICI UN FEL DE STATUSUL COMENZII LUI???
    am dat de cand am pus comanda cred ca 6 telefoane la altex prin care practic n-am rezolvat nimic
    altceva termenul de livrare este 24-48 de ore nu 72+, ce e asta?

  17. #117 SP
    Member Wagram's Avatar
    Pana la urma, AWB-ul ala prezinta vreo garantie ca pachetul a plecat spre tine ? Am facut azi o comanda la Altex, specificand ca vreau sa ajunga maine. Evident, am insistat si pe mail, fiindca mai am vreo doua comenzi in Nirvana, si mi s-a spusca azi pleaca, cu livrare in 24 de ore. Mi s-a dat si un AWB, pe care nu-l gasesc pe site-ul Nemo nici daca trag cu tunul. In concluzie si revenind, sunt sanse sa primesc maine comanda ? Nemo livreaza si sambata ?

  18. #118 SP
    Member razu's Avatar
    Quote Originally Posted by Wagram View Post
    Pana la urma, AWB-ul ala prezinta vreo garantie ca pachetul a plecat spre tine ? Am facut azi o comanda la Altex, specificand ca vreau sa ajunga maine. Evident, am insistat si pe mail, fiindca mai am vreo doua comenzi in Nirvana, si mi s-a spusca azi pleaca, cu livrare in 24 de ore. Mi s-a dat si un AWB, pe care nu-l gasesc pe site-ul Nemo nici daca trag cu tunul. In concluzie si revenind, sunt sanse sa primesc maine comanda ? Nemo livreaza si sambata ?
    Altex primeste AWB-ul in momentul in care preda coletul curierului si poti sa l vezi pe site in momentul in care Nemo inregistreaza coletul pt expeditie.

    daca Altex preda prea tarziu, Nemo inregistreaza prea tarziu si nu intra in expeditiile pt ziua urmatoare.

    E doar o garantie ca Altex l a predat.

  19. #119 SP
    Member Wagram's Avatar
    Bun, pai eu am primit AWB pe la 13:00, deci nici vorba sa fi fost prea tarziu.

  20. #120 SP
    Member razu's Avatar
    Quote Originally Posted by Wagram View Post
    Bun, pai eu am primit AWB pe la 13:00, deci nici vorba sa fi fost prea tarziu.
    daca detinutii de la Nemo livreaza sambata atunci sigur iti ajunge, detinutii de la Altex l au predat in timp ok.

    eu nu mi amintesc sa fi vazut pe termeni si conditii vreo mentiune de "zi lucratoare" la ei, deci s ar putea sa ai noroc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 283 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts