Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 85 of 283 FirstFirst ... 35 75 83 84 85 86 87 95 135 185 ... LastLast
Results 1,681 to 1,700 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #1681 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    M-a ajutat cineva si a mers in magazin dupa el de unde l-a luat la pretul redus. Acum insa parca nici nu-l mai vreau

    Pe site in continuare imi apare la pretul full cand il pun in cos, am incercat 3 device-uri diferite, cu browsere diferite. Habar n-am care e faza.
    Salut! Am facut o verificare. Totul e in regula la noi. Daca eroare se manifesta in continuare sa imi spui te rog.

  2. #1682 SP
    Member party_man's Avatar
    idem, cand pui marfa in cos e un pret, la final cand verifici cosul e altul...mult mai mare.

  3. #1683 SP
    Member maniac360's Avatar
    Stie cineva daca Altex renunta la vanzarea filmelor bluray? Absolut toate filmele sunt indisponibile iar in magazine au doar cateva titluri pe raft.

  4. #1684 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu cred ca renunta la asa ceva... Probabil e o problema legata de stocuri. Ca in fiecare an, toti incearca sa termine stocurile de vara si se pregatesc de noul sezon. Motiv pentru care, la ce haos e pe-acolo, au preferat sa dea disable pe site... decat sa ia comenzi pe care sa nu le poata onora.

  5. #1685 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Depinde in ce magazine ai incercat. Daca te duci in Mall Vitan, vei vedea sute sau mii de discuri la vanzare.

  6. #1686 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Pentru cei interesati. Midnight launch la World of Warcraft Legion in opt magazine Media Galaxy.

    https://www.facebook.com/events/2860...tive_tab=posts

  7. #1687 SP
    Member Chazy90's Avatar
    @Media Galaxy: Dar vreun eveniment legat de F1 2016 nu se face (doar a fost unul la F1 2015, care era un joc mult mai prost decat asta nou)? Chiar nu am mai observat ca sa mai facut ceva legat de vreun joc de cursa (de exemplu Project Cars GOTY sau Dirt Rally). Vreo speranta pentru Assetto Corsa sau Gran Turismo Sport macar?

  8. #1688 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    @Media Galaxy: daca vii sa-ti faci reclama aici, barem umple si tu bara aia de sus

  9. #1689 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ^^^Tu ai umplut vreodată bara aia, ai aruncat si tu un leu pentru Ateneu?

  10. #1690 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Ba da ce noapte de aprovizionare au avut cei de la altex/mg...cum au revenit miraculos in stoc o gramada de jocuri ce erau reduse dar cu stoc epuizat . Am vrut si eu sa-mi iau Sherlock Holmes: The Devil's Daughter de xbone ce era redus dar n-am avut noroc sa fie in stoc vreo secunda , culmea coincidentei il au astazi in stoc . Ghinion , ce mai...

  11. #1691 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai hai ca stim cu totii ca daca vand Just Cause 3 la 85 de lei, din 1000 de bucati din stoc, baga doar 300 la oferta. Nu au aplicat niciodata aceste reduceri la tot stocul. Asa au fost discutii mereu, ar trebui sa va obisnuiti si gata.

  12. #1692 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Imi si inchipui cum s-au dat ca painea calda 300 de bucati din Sherlock Holmes: The Devil's Daughter la 140 lei . Imi inchipui ca nu aplica la tot stocul dar zic macar la o bucata sa aplice reducerea altfel nu e reducere . Ne-am obisnuit noi dar cu alte treburi din pacate .

  13. #1693 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    @Dant3: cand o sa fac un an o sa dau 10 euroi pentru sait (te rog sa-mi aduci aminte daca uit)

  14. #1694 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    bebeluşii din ziua de azi.. la nici un an deja stau pe forum-uri, în loc să sugă..

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk

  15. #1695 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Chazy90 View Post
    @Media Galaxy: Dar vreun eveniment legat de F1 2016 nu se face (doar a fost unul la F1 2015, care era un joc mult mai prost decat asta nou)? Chiar nu am mai observat ca sa mai facut ceva legat de vreun joc de cursa (de exemplu Project Cars GOTY sau Dirt Rally). Vreo speranta pentru Assetto Corsa sau Gran Turismo Sport macar?
    Salut! Din pacate in momentul de fata nu preconizam un eveniment F1 2016. Pentru Assetto Corsa sau Grand Turismo Sport nu avem informatii inca.

  16. #1696 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Salut! Din pacate in momentul de fata nu preconizam un eveniment F1 2016. Pentru Assetto Corsa sau Grand Turismo Sport nu avem informatii inca.
    Mersi de raspuns.

    As vrea sa adaug totusi faptul, ca este de ras magazinul Media Galaxy cand vine vorbe de comenzi online, care nu se compara de nicio culoara de ce magazinele prin Bucuresti, care dupa mine merg foarte bine.
    Adica eu pre-comand F1 2016 si azi ma suna sa imi livreze coletul? Eu l-am luat vineri direct din magazinul Media Galaxy si sincer e penibil ca la o pre-comanda tot sa primesc mai tarziu decat daca as da o tura in magazin.

  17. #1697 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Chazy90 View Post
    Mersi de raspuns.

    As vrea sa adaug totusi faptul, ca este de ras magazinul Media Galaxy cand vine vorbe de comenzi online, care nu se compara de nicio culoara de ce magazinele prin Bucuresti, care dupa mine merg foarte bine.
    Adica eu pre-comand F1 2016 si azi ma suna sa imi livreze coletul? Eu l-am luat vineri direct din magazinul Media Galaxy si sincer e penibil ca la o pre-comanda tot sa primesc mai tarziu decat daca as da o tura in magazin.
    Salut! Esti amabil sa imi dai un PM cu numarul comenzii.

  18. #1698 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Salut! Esti amabil sa imi dai un PM cu numarul comenzii.
    Comanda #103984911 . Cum ziceam, daca data pe care apare jocul este 19.08, atunci ma astept ca in acea zi sa fie livrat, care se anunta cu un telefon/SMS inainte de livrare. Cum pana dupa amiaza nu primisem niciun semn si nu gaseam niciun fel de posibilitate de a contacta Alex ca sa renunt la aceasta comanda, am completat formular de retur, singurl pe care il gaseam. Lucrul haios este, ca a fost refuzata, desi mentionasem clar ca sa fie vazuta ca una de renutare a precomenzii. Ce sa zic, isi scutea Altex taxele de transport, daca nu ar fii asa de incapatanati. Nici nu pomenesc de curier, care ma sunase cu motivul ca este si el prin zona . Poate trebuia sa il invit la o bere, daca tot nu e profesional sa zica ca are ceva de livrat, decat sa zica ca e si el prin zona. Parca am fii baietasi de cartier care stau la o bere sau seminta.
    Vedeti ca mai am o precomanada, Comanda #150959361 pentru Assetto Corsa PS4. Daca nu ajunge in ziua lansarii, evident voi refuza coletul si sincer va fii ultima oara cand fac o precomanda la Altex/Media Galaxy.

  19. #1699 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    In mod normal cu cateva zile inainte de lansare noi anuntam colegii de la precomenzi sa confirme precomenzile cu clientii. In acest sens este trimis un email cu link de cofirmare. De acolo pleaca informatia mai departe la depozit si dupa pachetul este predat curierului.

  20. #1700 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    In mod normal cu cateva zile inainte de lansare noi anuntam colegii de la precomenzi sa confirme precomenzile cu clientii. In acest sens este trimis un email cu link de cofirmare. De acolo pleaca informatia mai departe la depozit si dupa pachetul este predat curierului.
    Da acel e-mail l-am primit, pe care l-am si confirmat. Insa eu nu vorbesc de asta, ci de faptul ca nu este livrat in ziua lansarii si ignorat renuntarea comenzii doar ca nu a venit prin modul lor preferat de comunicare, cand sincer pe site nu este absolut deloc vizibil cum se renunta la o precomanda. Pe mine nu ma intereseaza, doar voi va pierdeti banii pe curier si clientii isi cumpara din alte parte sau din magazin.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 85 of 283 FirstFirst ... 35 75 83 84 85 86 87 95 135 185 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts