Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 283 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 142 192 ... LastLast
Results 1,821 to 1,840 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #1821 SP
    Member esop's Avatar
    Acelasi lucru faceam acum. La categoria gaming - jucarii mie imi arata aparate foto si camere video. Teoretic sunt si astea jucarii
    IT-ul are de lucru astazi. Auzi..Imbutanatiri!

  2. #1822 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Pai vreau si eu un schimb de ulei la consola

  3. #1823 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Am facut comanda la emag, pentru consola Wii U, am primit un... nu ceea ce trebuia. Am facut, in ziua urmatoare, 2 comenzi, una la altex si una la media galaxy, pentru Dark Souls 3 si 2 joculete de 3DS. Nu am primit nimic, desi ambele comenzi au fost confirmate (nu doar inregistrate). Ca regula, nu cumpar jocuri "de la noi", cu exceptia cazurilor in care sunt foarte reduse, datorita zvonului cum ca "retailerii" nostri rapesc copii cu dizabilitati intelectuale din centre de plasament si ii obliga sa lucreze pentru ei. Faptul ca, in 2 zile, am avut 3 comenzi si ca nu am primit nimic confirma, cel putin pentru mine, acest zvon.

  4. #1824 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Cel putin la MG nu esti singurul cu comanda confirmata la Dark Souls 3 si cu ochii in soare.

  5. #1825 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Suntem multi, stai linistit

  6. #1826 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Si eu am facut comanda la DS3 si nu am primit. Nu e problema,am gasit pe OLX cu 80 de lei.

    Trimis de pe al meu SM-G800F folosind Tapatalk

  7. #1827 SP
    Member eastbason's Avatar
    Versiunea standard nu?

  8. #1828 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Da

    Trimis de pe al meu SM-G800F folosind Tapatalk

  9. #1829 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Data viitoare, cand vrei sa cumparati ceva de la Altex/MG si nu puteti rezerva produsul in magazin, mergeti in magazin, cautati jocul respectiv si intrebati daca puteti cumpara produsul la pretul de pe site, eu asa fac tot timpul, si nu am fost refuzat niciodata

  10. #1830 SP
    Member sweetohmygod's Avatar
    Eu mi am primit o chiar marti. Nu puteam sa cumpar din magazin uncharted special, doar comanda cu curierul

    Sent from my C6603 using Tapatalk

  11. #1831 SP
    Junior Member Schultz's Avatar
    Pai da. Pretul de pe site e sincronizat cu cel din magazin. Daca eticheta nu are pretul corect, poti sa te duci la casa sa ii rogi sa scaneze produsul si sa verifice.

  12. #1832 SP
    Junior Member Ryan1's Avatar
    Au stricat site-ul. Inainte, aveau sectiunea: promotii si vedeam toate jocurile cu reduceri. Acum nimic...

  13. #1833 SP
    Member sweetohmygod's Avatar
    Asta facusem si arata dublu la casa vs site si ziceau si ei ca e curios

    Sent from my C6603 using Tapatalk

  14. #1834 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu nu am reușit să intru deloc azi, numai mesajul ăsta îmi apare. Faza cu weekend-ul e penală
    img_20161014_190919.jpg

  15. #1835 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Banuiesc ca acum se da rollback.

  16. #1836 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Eu astept sa vina Order 1886 (plus alte prostioare gen USB flash etc. Sa nu ma speriati acum si sa ziceti ca nu mai vine, cum ziceti mai sus )

    Tot ce am luat de la ei a venit pana acum. Da, si in pachete separate si zile separate.

  17. #1837 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Nu mereu pretul de pe site coincide cu cel din magazine.
    Am cumparat The Order 1886 cu 39,90 lei, exact ca pe site, dar Uncharted 4 Special Edition era 239,90 lei scanat la casa si nu 139,90 cat era pe site. Am dat comanda online joi seara si vineri mi l-a adus curierul (Bucuresti), transport gratuit. Acum vad ca deja nu mai este la oferta.

  18. #1838 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Am dat comanda de 150 lei la Altex. Azi m-a anuntat curierul (tb sa vina) ca au venit 3 pachetele (pe la vreo 70+ lei impreuna), 2 de la MG si unul de la Altex. Tare asta ) Restul in alta zi probabil (mi s-a intamplat si asta). Nu ma plang, doar sa ajunga si sa fie la pretul la care am dat comanda.

    Mah eu am fost "prost" si am luat U4 SE in iunie la 350 lei Dar muream sa-l joc, nah.

  19. #1839 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    E chiar aiurea ca in noua versiune de site nu mai poti filtra dupa Promoti...
    A gasit careva vreo modalitate de a face asta?

  20. #1840 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Deocamdata e in joc de glezne. Se lucreaza inca, poate pe maine sau Luni sa fie ceva remediat in legatura cu bug-urile de pe site. (asa am inteles)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 283 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 142 192 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts