Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 301

Thread: Overwatch

  1. #21 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  2. #22 SP
    Member bdevil's Avatar
    Ca si gameplay / gunplay ar tinde sa-i faca concurenta lui Destiny ceea ce e cam necesar ... plus ca pare interesant. Am incercat sa pun mana pe-un cod closed beta dar au dat numai la streameri. Cred ca o s-apuc sa il joc de la open beta. Teamplay-ul, gunplay-ul si loot system-ul sunt tentante pentru un Destiny player saturat de directia jocului si schimbarile dese din PVP.

  3. #23 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    o sa fie open beta in perioada 5-9 mai iar cine face precomanda o sa aiba acces cu 2 zile mai devreme (din 3 mai) pentru el/ea si inca un prieten (se vor trimite cate 2 coduri beta pentru fiecare precomanda). la noi in RO, toate bonusurile (fizice si digitale) vor fi disponibile prin Altex si Media Galaxy.

  4. #24 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    apropo, astea sunt cele 4 bonusuri fizice. versiunea Origins de console va avea setul de 5 insigne, versiunea Origins de pc insigna metalica mare (cea aurie cu logoul), iar la Collectors Edition se da placa metalica si moneda (care este un fel de medalie comemorativa). la toate astea, fiecare versiune vine cu skin Noire pentru Windowmaker, inca 5 skinuri pentru 5 eroi (bazate pe trecutul lor), early access la beta (3-4 mai) si o serie de alte bonusuri digitale pentru celelalte jocuri Blizzard.
    Attached Images Attached Images 1.png 1b.png 2.png 3.png 6.png

  5. #25 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  6. #26 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    GG Blizzard, surprinzator de stabil.
    1080p 60fps pe ambele console.



    LE: Vine Blizzard din domeniul MMORPG si le arata astora cum sa faca un FPS pt. console.

  7. #27 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Asta înseamnă să fii...Blizzard, bravo băieți, hai cu expansion nou la Diablo 3!

  8. #28 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Stai sa treaca lansarea de OW. Nu iti anunta nimeni asa ceva in preajma unui eveniment major (cum ar fi o lansare).

  9. #29 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nici nu am cerut un asemenea anunț acum, mai gândesc și eu din când în când speranțele mele se îndreaptă către BlizzCon

  10. #30 SP
    Member Baracuda's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    apropo, astea sunt cele 4 bonusuri fizice. versiunea Origins de console va avea setul de 5 insigne, versiunea Origins de pc insigna metalica mare (cea aurie cu logoul), iar la Collectors Edition se da placa metalica si moneda (care este un fel de medalie comemorativa). la toate astea, fiecare versiune vine cu skin Noire pentru Windowmaker, inca 5 skinuri pentru 5 eroi (bazate pe trecutul lor), early access la beta (3-4 mai) si o serie de alte bonusuri digitale pentru celelalte jocuri Blizzard.
    In collector's edition primesti si statueta "Soldier 76" Care este cam cel mai important/cautat item din tot ce-ti ofera editiile.
    Attached Images Attached Images ctj1z63u8ae2pxl.png

  11. #31 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by Baracuda View Post
    In collector's edition primesti si statueta "Soldier 76" Care este cam cel mai important/cautat item din tot ce-ti ofera editiile.
    bineinteles, doar ca eu enumeram bonusurile fizice care nu sunt in mod normal incluse in cutie.

  12. #32 SP
    Member Baracuda's Avatar
    Ah, te referi la bonus pentru preorder...

  13. #33 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #34 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    A primit cineva cod de BETA , indiferent de platforma? Se mai poate lua de undeva?

  15. #35 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Parca era vorba ca va fi open beta,vezi mai sus.

  16. #36 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    bineinteles, doar ca eu enumeram bonusurile fizice care nu sunt in mod normal incluse in cutie.
    http://www.consolegames.ro/forum/att...verwatch-2.png

    1. Itemul din linkul de mai sus ce anume este, poster? Nevermind, am gasit ca e metal plate, NICE!

    2. Eu am precomanda la collector's de la Altex inca de cand a aparut pe site, inainte de a se anunta bonusurile fizice sau beta. In caz ca nu primesc cod de beta pana pe 3 mai, sa ma iau de ei?
    nu de alta dar e prima oara cand Blizz nu mi-a dat vreun beta. Primesc la fiecare WoW, iar la Hearthstone am fost closed beta, Heroes of the Storm Closed alpha... iar acum nici stress test

  17. #37 SP
    Member seven1994's Avatar
    Un mic gameplay facut de mine astazi.Nu mi-a iesit stralucit dar e deajuns sa va faceti o idee.

  18. #38 SP
    Member bdevil's Avatar
    L-ati jucat, cum vi se pare? Eu am apucat doar vreo maxim 10 meciuri sa joc, imi pare promitator, mai ales ca e co-op. Mapele sunt foarte misto facute, gunplay-ul este putin alert, uneori te pierzi in multitudinea de efecte video si nu stii pe unde sa tragi intai. E destul de promitator, imi place ideea din spatele lui maxim, ramane si practica sa o ridic la nivelul jocului.

  19. #39 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Am apucat sa joc si eu cateva meciuri, e chiar reusit jocul. Imi place ca e focusat pe team comp si implica si putina strategie. Minus de la mine pentru lipsa unui minimap. Destul de sigur il voi cumpara. Psn-ul la profil, add daca vreti pentru beta.

  20. #40 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cu asa killstreak, ma votez singur.
    Attached Images Attached Images 13161959_1217028978314867_4225612585025114924_o.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts