Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 17 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 261 to 280 of 331

Thread: Assassin's Creed: Syndicate

  1. #261 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Va multumesc tuturor pentru raspunsuri. Cam asa arata onorabila pana in acest moment si e destul de frustrant sa vad ca sunt atatea arme bune si echipament care imi place, dar nu il pot obtine din cauza level-ului.
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  2. #262 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Esti level mic inca.

  3. #263 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    si gata... platina.

    ultimul trofeu este cel mai "obositor".
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  4. #264 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    @poiuyt: I hate you ) .... Vad si-a facut update (v1.20)... o sa reincerc zilele acestea, poate va merge... desi la info este vorba despre alt trofeu, acela de a crafta un item de level 10...
    Ca sa distrug 5000 de lucruri, eu am fost in jurul parcului de langa Buckingham.

  5. #265 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Ma, baieti, astazi l-am terminat si eu. Un singur cuvant : superb. Nu am mai spus asta despre niciun Assassin's Creed de pana acum, dar asta e adevarul, jocul e superb. Nu aveam nicio speranta de la poveste, dar pe masura ce a avansat, a devenit tot mai interesanta, iar ultimele doua-trei secvente au fost excelente. Personajele, atmosfera, misiunile, side quest-urile... nu am nimic de reprosat. Mi s-a parut jenant clipul ala de anul trecut in care numai ca nu plangeau aia de la Ubisoft in timp ce povesteau cat de mult regreta ce probleme a avut Unity, dar acum chiar au dovedit ca le-a parut rau. Pe bune. Nu m-am grabit sa il termin nicio secunda, m-am bucurat de fiecare minut. O singura chestie mi-a displacut si anume faptul ca pentru a trece intr-o anumita secventa, am fost nevoit sa fac un set repetitiv de misiuni.

    Il recomand tuturor, mai ales celor care si-au promis solemn ca nu vor mai juca vreodata titluri din seria asta.

  6. #266 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...nu stiu. Eu nu mai am tragere de inima sa bag discu in consola. Ma enerveaza ca-ti ofera 1000 de metode alternative pentru a grabi lucrurile (rope dart-u pentru urcat, trasura pentru viteza, samd), lucruri ce in alte AC-uri faceau calatoria mai personala.
    Stiu ca nu ma obliga nimeni sa le folosesc, dar, cel putin la urcat, cand vad aceiasi animatie infecta de "catarare", adica de sarire de la un punct la altul (inca-mi aduc aminte de cat de impersionat am fost de Altair, ca se agata de fiecare pietricica iesita in relief), incat nu mai exista nicio placere in acest lucru. (si la GTA ai taxiul cu care poti face fast travel sau cu care poti ajunge la destinatie fara sa te obosesti sa conduci, dar cand stii ca poti face 1000 de alte lucruri in acelasi timp si ca poti sa gasesti misiuni secundare pe traseu, parca e mai fun).

    Combat-u e mult prea defectuos si cel putin pana acum, am avut prea multe bug-uri care m-au impiedicat sa termin o misiune cum am dorit eu.

    Ce mi se pare dubios este ca, fata de Unity, toata lumea-l lauda. Culmea este ca mie Unity mi s-a parut mai bun. Si dpdv al povestii si al misiunilor, a ajutat foarte mult si co-op-ul iar Parisul mi s-a parut mult mai bine facut si mai bine iluminat decat Londra.

  7. #267 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Razvan... Ti-am mai spus eu. Prea mari pretentii. Glumesc, desigur.
    Am stat si eu si m-am gandit la ceva in legatura cu Unity - parerea mea e ca daca iei AC II si Unity si le pui unul langa celalalt, singura diferenta va fi cea grafica. Ai crede ca au iesit in acelasi an, sau ca Unity e sequel-ul mai aratos. In rest, mi se pare ca misiunile merg toate pe acelasi film, cu diferenta ca in Unity ai dezavantajul ca nu poti deschide unele chest-uri decat prin intermediul nu stiu carei aplicatii mobile si magaria aia cu microtranzactiile (da, stiu ca nu sunt imperios necesare). Parisul e superb, aia-i clar, dar separat de asta... Nu stiu. Ma grabeam sa ajung la final cu el ca sa il vand. Mie mi se pare ca la Syndicate e evolutia. Sigur ca nu pe toate planurile, dar in foarte mare parte.

  8. #268 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Razvane daca ar face astia toate AC-urile ca si primul ar fi fost foooarte boring si nu cred ca-l mai cumpara nimeni dupa 3 versiuni la rand...

    Mie d-asta imi place seria caci e diversa , mecanici diferite (eram cu gura cascata in AC3 cand mergeai prin toti pomii aia / in AC 4 cu barcile/ aici cu carligu si carutele , AC 1/2 cu caii si templierii aia soldati) , locatii diferite si sa fi asasinul din jocul asta este destul de misto .

    jocul asta merita jucat din punctul meu de vedere, altfel nu-i faceam platina

  9. #269 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Normal. Ideea e sa construiasca pe ce mergea bine la jocul anterior, nu sa simplifice totul pentru a se putea juca si copii de 5 ani.

  10. #270 SP
    Member b615dub's Avatar
    Salutari, merita achizitionat Season Pass-ul? Am vazut ca Jack the Ripper e unul din DLC-uri incluse. Vor mai fi si altele?

  11. #271 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am vreo 15 ore în el. Sunt foarte dezamăgit, pe mine nu m-a prins, mă chinuie chiar. De departe cel mai slab din serie, Unity a fost cu două clase peste. Dezamăgirea anului pt mine, nu îl recomand, mai ales fanilor AC!!!

    PS Sunt la secvența 6, o să încerc să-l termin

  12. #272 SP
    Member micul_'s Avatar
    Cu siguranță nu e cel mai slab din serie. Nu exista comparație intre el și Unity, e mult peste Unity. Gusturile nu se discuta dar asta e părerea mea.

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  13. #273 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Normal, gusturile nu se discuta, dar si pentru mine Unity a fost mult peste, cu toate bug-urile avute. Jocul e super plictisitor si ultima data l-am inchis din simplu motiv ca trebuia sa merg pana la trec pentru inceperea unei misiuni si efectiv mi-era lene, fiind prea departe.

    Este un joc fara substanta, pe care cel mai probabil il voi termina prin vara, cand nu voi avea altceva de jucat (desi o sa am The Division si GTA Online).

  14. #274 SP
    Junior Member smara1's Avatar
    In Unity am observat multe elemente scoase. Cand zic asta ma gandesc la folosirea armelor adversarilor, posibilitatea de a le lua de pe jos; sau sa fac un kill stealth de dupa colturi (lucruri de genul acesta), care mi-au complicat abordarea unei misiuni, motiv pentru care l-am lasat. Voiam sa va intreb daca aceste lucruri se regasesc in Syndicate. Mi se pare absurd sa nu pot face un kill stealth decat prin spatele lor, dar in vechile jocuri aveai mai multe variante.

  15. #275 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Este un joc fara substanta, pe care cel mai probabil il voi termina prin vara, cand nu voi avea altceva de jucat (desi o sa am The Division si GTA Online).
    Trist dar în același timp 100% corect

  16. #276 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    La fel de plictisitor ca si Liberation.Eu is dezamagit de Syndicate.In afara de grafica nu ma atrage nimic la acesta.

  17. #277 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    L-am terminat până la urmă, m-a chinuit rău de tot. Nu e cel mai prost din serie, e acolo lângă AC 3, nu are niciun Dumnezeu. De la mine primește un 6/10

  18. #278 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ai facut strict povestea principala ?

  19. #279 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Și misiuni secundare

  20. #280 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Te cam obliga jocul sa faci misiuni secundare altfel nu iti deblocheaza secventa 8.
    Is curios daca dlc-ul Jack the ripper va fi la fel de sec precum jocul principal.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 17 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 06:15
  2. Replies: 0 Last Post: 12-09-2012, 20:56
  3. Replies: 0 Last Post: 29-08-2012, 22:27

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts