Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 53 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast
Results 741 to 760 of 1042

Thread: Discutii legate de eMag.ro

  1. #741 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Eu am 2 produse intr-o comanda, am primit sms exact ca voi si acum sunt fiecare intr-un colet la fan dar nimic pe drum

  2. #742 SP
    Junior Member MCVlad's Avatar
    Noroc de Emag, am economisit bugetul pentru cadourile de Sarbatori. Cu livrarea lor, pot lejer sa le pun sub brad. Frustrant este ca in showroom am vazut televizor ca al meu, pregatit pentru livrare.

  3. #743 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Dupa o zi jumate am primit mesaj si pe facebook de la emag. O sa vina curieru fix cand incep munca. Grrrrrreat, dai si pleaca de la munca ca domnu curier nu are chef sa vina in Berceni. Nu stiu ce dracu am avut de am dat comanda cu plata online, in viata mea nu am facut asta...am niste momente d'astea de semiretardism in care daca merge ceva bine trebuie sa imi bag singur bete'n roate.
    Attached Images Attached Images 111.jpg

  4. #744 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    De-aia aleg eu sa livreze la munca, zilnic vin curieri de la toate firmele si lasa ceva, nu e dupa cum au/n-au ei chef sa vina.

  5. #745 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu prea eram/sunt incantat sa ma car cu un monitor din AFI pana in Berceni. Daca nu iau metrou care e mega aglomerat, trebuie sa suport taximetristii care te intreaba unde mergi ca ei nu vor sa piarda timpu in trafic pt 20 ron.

  6. #746 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Uber is the answer, cine mai foloseste taxi?
    Eu asa ma car cu ele de la 1 Mai in Titan.

  7. #747 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...inca nimic in contul meu. Teoretic, daca disera nu pleaca spre showroom, ca sa faca maine receptia si miercuri sa ma cheme, o sa fac o mare reclamatie la ANPC.

    Parca-mi doresc, intr-un fel, sa nu-l livreze la timp pentru ca prea si-au batut joc de majoritatea clientilor de BF-u asta.

  8. #748 SP
    Junior Member MCVlad's Avatar
    Ai verificat de dimineata statusul comenzii? La mine s-a schimbat in ''Produse in drum spre showrom'' de aseara, ora 23 si ceva.

  9. #749 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Iti dai seama ca nu postam daca nu verificam. A ajuns ca un tic. Ma uit de 2-3 ori pe zi, sperand sa se miste ceva. Desi din ce am discutat cu oamenii din Showroom, le vin 2-3 masini pe noapte, deci ziua nu se misca mare lucru.

    ---------- Post added 27-11-2017 at 15:13 ----------

    Se pare ca si-au mai luat-o si tot asta-i asteapta si acum, daca nu livreaza la timp. Cel putin din partea mea

    https://www.noobz.ro/2016/07/13/emag...or-de-livrare/

  10. #750 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Deja ma simt ca in comedii cu prosti. Coletu' cu monitoru care sta in "the evil lair of Sameday corporation", a fost schimbat statusu in "Coletul tau este in tranzit catre depozit" ..desi era deja acolo (probabil ca alt depozit din sectoru meu), in timp ce pe emag scrie ca comanda e in drum spre mine. I....i don't know what to believe anymore, my whole life is a lie

  11. #751 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu iti recomand sa te rogi sa nu-ti ajunga pana miercuri, ca sa facem cat mai multe plangeri la ANPC pentru nerespectarea livrarii, conform art. 18 din OUG 34/2014.

  12. #752 SP
    Member Peetzy's Avatar
    ...si ei incep sa tremure de pe acum gandindu-se ce-o sa le faca ANPC. O sa se intoarca si Ghita sa puna umarul la salvare, sa vedeti. Pana una-alta, daca tot e sa ne rugam, atunci sa ne rugam ca atunci cand, intr-un final, o sa ajunga Amazon si aici, aceasta mizerie tipic securistoid-romaneasca numita emag sa nu mai existe - cel putin in mintea si optiunile noastre.

  13. #753 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pt mine dupa comanda asta nu prea o sa mai existe, o sa apelez la Altex sau alte siteuri care probabil merita mai mult banii mei si nici nu isi bat joc de comenzi.

  14. #754 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Stai linistit ca nu-s mai seriosi Altex/MG , pana acum primeai deja mail ca nu mai e produsul tau in stoc si iti "recomandau" ei o varianta mai buna...mai buna pentru ei .

  15. #755 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    La Altex mereu am dat ridicare comanda din sediu si am ales unde aveau. Cred ca doar odata am dat sa vina acasa/servici.

  16. #756 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Din care sediu , al
    curierului ?

  17. #757 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Rezervare in magazi cred. Legal cat ar trebui sa durrze reparatia unui produs? 14 zile? Am si eu ceva la depanero care face 14 zile maine de cand e la ei.

  18. #758 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by mario_1303 View Post
    Din care sediu , al
    curierului ?
    Magazin

  19. #759 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    In magazin la Altex poti face doar daca ai norocul sa fie in stoc acolo , nu ti-l trimit ei de la alte magazine unde vrei tu ca la showroom eMag . Ce voiam eu sa zic e ca te asteapta o alta dezamagire si cu Altex , e tot o loterie + ca in zilele de promotii ei dezactiveaza rezervarea in magazin deci ...

  20. #760 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    aceeasi distractie si la mine cu Sameday24..care se pare ca se numeste Anotherday24..pt ca aveam termen de livrare 24, dupa care s-a modificat in 25 dupa care in 27...a trecut si 27 si a ramas in pom cu tot cu livrare. via emag.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 53 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast

Similar Threads

  1. Articole interesante legate de gaming By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 550 Last Post: 06-05-2024, 20:25
  2. PCGarage cumparat de eMag By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 9 Last Post: 17-04-2016, 21:13
  3. Licitatie: Voucher Emag.ro By TocSyk in forum Licitatii
    Replies: 0 Last Post: 15-11-2013, 21:28
  4. Noutati legate de OnLive By Zombozo in forum Stories & Other News
    Replies: 19 Last Post: 01-02-2011, 19:45
  5. Concurs eMAG By cryystyy in forum Offtopic
    Replies: 61 Last Post: 18-10-2010, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts