Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 53 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast
Results 261 to 280 of 1042

Thread: Discutii legate de eMag.ro

  1. #261 SP
    Junior Member Brutars's Avatar
    Am cumparat de curand si am primit editia in engleza,dar am fost sa ridic personal de frica acelui comentariu

  2. #262 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Quote Originally Posted by orionpaxbb View Post
    pai nu astea sunt promotiile de BF? asa incepe in Romania cu saptamani mai devreme
    Ma refer ca poate apare un monitor sau ceva si poate nu o sa am banii necesari ca am luat jocul...

  3. #263 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Unele din produsele acum la "oferta" sunt mai scumpe ca asta vara chiar si cu 30%. Si asta nu numai la emag.

  4. #264 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Mai asteapta cineva dupa Far Cry 4 Complete PS4 sau am ramas singurul?

  5. #265 SP
    Member musat's Avatar
    Urmaresc sa cumpar 2 imprimante (destul de scumpe) din septembrie si pretul a fost mic pana acum 2 saptamani cand brusc a sarit de la 1700 la 2200. Partea draguta este ca la Altex pretul au ramas la fel (deci nu poate sa spuna ca sa marit de la distribuitor). Produsele aflate in promotie acum 1-2 saptamani au revenit la pretul "normal" inainte de Black Friday. Si in noaptea/ziua magica "POW" apar promotiile "minunate", preturi care sunt la fel sau putin mai mici dacat acum 2 saptamani (scuze, acum 1 luna ca cica asa este legal sa nu umbli la preturi inainte de o luna atunci cand faci promotii). MADE IN ROMANIA!

  6. #266 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Eu sunt curios daca o sa le mai ia pana de craciun sa livreze produse comandate de BF

  7. #267 SP
    Member seven1994's Avatar
    Eu sincer chiar nu ii inteleg pe astia,in loc sa faca si ei o zi de black friday ca la carte,ei fac o saptamana cu reduceri care nici nu sunt reduceri(majoritatea).Anul trecut,de exemplu,dupa black friday a avut loc "greseala de preturi",care eu cred ca a fost intentionata.Atunci s-am dau lucruri la pret intre 1 lei si 5 lei(resigilate).pai nu mai bine faceau ei blackfriday ca la carte daca tot aveau capital?Dar asa e mai peste tot,fiecare se gandeste la buzunarul lui si cum sa ne ia noua banii

  8. #268 SP
    Admin MonkY's Avatar
    DeathOfArt: din sursele mele, am inteles ca se vor mobiliza mai bine. Acum insa, cine stie? Anul trecut daca iti aduci aminte problema mare nu a fost la eMag cat la Cargus. Fan-ul a livrat foarte OK, Cargus insa a facut-o lata.

    seven1994: se bazeaza pe faptul ca nu multi sunt informati ca noi... nu toti oamenii au timp sa stea sa noteze preturi, sa studieze cum au fost preturile acum 2-3 luni. Merg pe ideea ca intra romanul prost informat, vede reducere de 60-80% si cumpara, chiar daca de fapt pretul era mai mic atunci cand avea reducere 20%. E marketing. Urat, dar asta e. Pe multi dintre noi ne vor pierde la "afaceri" de genul asta.

  9. #269 SP
    Junior Member Ic3f1r3's Avatar
    eMAG ma sunat azi sa îmi spună ca îmi vor livra jocul sleeping dogs pana la urma... Comanda a fost reactivata...Acum aștept sa vina

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  10. #270 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    eu azi am primit Black Ops III la 97 ron , initial nu am prins stoc si renuntasem ..

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  11. #271 SP
    Junior Member Rekinu's Avatar
    Salut, imi poti spune la ce ora ai plasat comanda? Apare in sectiunea Comenzile mele

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  12. #272 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    12:30

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  13. #273 SP
    Junior Member humanage's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    12:30

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    Spune-min te rog pentru ce platforma este jocul primit?

    Eu am comanda plasata la 12:24 si inca nu am primit. Vorbind cu cei de la emag, spun ca saptamana asta asteapta refacerea stocului dar inca nu pot spune cu certitudine cand.

  14. #274 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Ps4

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  15. #275 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Ce nesimitire de la Emag, ca si eu am pus la 12:24 si a trebuit sa renunt la comanda referitor la versiunea de PS4.

  16. #276 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Vad ca pana la urma Sleeping Dogs de la eMag sunt editia normala nu cu artbook . Pana la urma la 20 lei ce sa le mai zici ...

  17. #277 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cam dubios ca este editia normala. Stiam ca Definitive Edition vine DOAR cu cartea...

  18. #278 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Nu, asa se numeste remasterul: "Definitive Edition", editia care vine cu cartea e editia limitata.

  19. #279 SP
    Banned orionpaxbb's Avatar
    de ceva vreme au fost doar editiile limitate la Sleeping Dogs Definitive Edition pentru ca nimeni nu cumpara jocul deci erau editii day one pana in ziua de azi

  20. #280 SP
    Member Victor420's Avatar
    A venit in sfarsit comanda pentru Sleeping Dogs cu 20 de lei de acum cateva saptamani. Am fost asa de entuziasmat, pana cand am deschis pachetul si am realizat ca este editia normala, nu cea de colectie pe care am comandat-o. Tre sa ii sun mai tarziu sa vorbesc cu ei

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 53 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast

Similar Threads

  1. Articole interesante legate de gaming By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 548 Last Post: 22-04-2024, 04:27
  2. PCGarage cumparat de eMag By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 9 Last Post: 17-04-2016, 21:13
  3. Licitatie: Voucher Emag.ro By TocSyk in forum Licitatii
    Replies: 0 Last Post: 15-11-2013, 21:28
  4. Noutati legate de OnLive By Zombozo in forum Stories & Other News
    Replies: 19 Last Post: 01-02-2011, 19:45
  5. Concurs eMAG By cryystyy in forum Offtopic
    Replies: 61 Last Post: 18-10-2010, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts