Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 53 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast
Results 301 to 320 of 1042

Thread: Discutii legate de eMag.ro

  1. #301 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Pai, se pregatesc si ei de BF, din ce vrei sa reduca preturile.

  2. #302 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Mai e cineva care nu a primit comanda cu Sleeping Dogs? Vad ca jocul a inceput sa apara peste tot si ma simt exclus. It's like high-school all over again .

  3. #303 SP
    Member marv's Avatar
    nici eu nu am primit inca. Am sunat la emag dupa ce am vazut ca sunt deja oameni pe forum care au primit jocul. Mi-a zis tipa ca probabil cei care au primit il au de pe vechiul stoc, iar noul stoc inca nu a venit. Si ca o sa fiu contactat cand ajunge.

  4. #304 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu exista stoc vechi. Pe mine m-a sunat ieri o duduie sa-mi spuna ca a intrat jocul in stoc si daca-l mai vreau, imi va fi livrat azi, lucru ce s-a si intamplat. Mai insistati la ei.

  5. #305 SP
    Junior Member humanage's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    12:30

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    Am rugamintea daca poti sa imi spui numarul comenzii tale de pe emag? Am vorbit din nou astazi cu ei si aceeasi placa: "Colegul care se ocupa nu a dat niciun raspuns, nu se stie cand se va reface stocul". Si, din vorba in vorba, mi-a mai spus ca fiind vorba de perioada de Black Friday nici nu se asteapta ca producatorul sa raspunda foarte curand (sau ei nu prea au timp sa rezolve problema asta acum, as zice eu...).

    Mai mult, mi-a spus ca dupa mine nu a mai facut nimeni nicio comanda pentru acest joc si ca eu sunt singurul in situatia asta. Mi se pare cel putin ciudat pentru ca am verificat si dupa ce am depus eu comanda la 12:24, produsul a mai figurat ca fiind pe stoc cel putin inca 10 minute si mi-e greu sa cred ca nu a mai fost nicio comanda.

    In acest context eu vreau sa depun o reclamatie la ei si mi-ar fi de ajutor sa stiu cine mai este in situatia de a nu fi primit COD Black Ops 3 comandat la pretul de 95.97lei si daca mai exista comenzi date dupa 12:24 care au fost deja livrate (daca aveti si ceva date concrete de genul numarul comenzii ar fi minunat).

    Merci!

  6. #306 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cateva din produsele cu preturi bune de BF la eMag: http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1304128.

  7. #307 SP
    Member marv's Avatar
    am facut comada de Sleeping Dogs pe 2 noiembrie si inca nu l-am primit, dar ei pun jocul la oferte de Black Friday. Stay classy, emag!

  8. #308 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Cei care nu sunteti din Bucuresti, produsul cumparat de bf vi s-a livrat astazi?

  9. #309 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Da. Am primit azi o parte de colete.

  10. #310 SP
    Junior Member Rekinu's Avatar
    Astazi ma uitam de curiozitate prin comenzile mele de la emag ( astept un colet de bf ) si ghici ce, am ramas surprins sa vad urmatorul mesaj; Produse vandute si livrate de eMAG
    Subtotal: 9597 Lei
    Produse ajunse in showroom

    Ma asteptam sa ajunga dupa 10 decembrie cum ne.au aburit de atatea ori la telefon zilele trecute. Cu ocazia asta, multumesc celor care mi-au trimis numarul comenzii lor in privat, cu ajutorul lor am facut o sesizare.

    Diseara avem treaba

  11. #311 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Tocmai vin de la Emag . Am vrut sa ridic o comanda. Nu vedeai coada de cat de mare era. Mai incerc maine
    Daca vreau sa predau o comanda, persoana respectiva o poate ridica fara mine? Nu e platita

  12. #312 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Cred ca da,la casierie întreabă doar pe ce nume este comanda (nu cer buletin sau altceva)

  13. #313 SP
    Member musat's Avatar
    Te intreaba de numarul de telefon, legat de contul tau, pentru a vedea comanda. Cel putin asa este intr-o zi obisnuita de cumparaturi.

  14. #314 SP
    Member eastbason's Avatar
    Ce mizerie e asta? Consola Microsoft Xbox ONE 500 GB + Joc FIFA 16 + 14 Days Xbox Live - eMAG.ro
    Astia chiar ne cred idioti....

  15. #315 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Mai este cineva care a comandat BO3 si inca nu l-a primit?

  16. #316 SP
    Member b615dub's Avatar
    @eastbason, pai la pretul ala e inclus pretiosul steag al Romaniei, e limited edition.

  17. #317 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu inteleg care-i problema cu pretul ala. Asta este pretul normal al consolei + FIFA 16. DA, a fost mai ieftin la Altex si DA a fost la ieftin la ei de black friday, dar acum chiar nu vad care-i problema...

  18. #318 SP
    Junior Member humanage's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Mai este cineva care a comandat BO3 si inca nu l-a primit?
    Eu. Mi-au spus ca pe 10.12 il vor primi.

    LE: Apropos, imi spuneau ca nu mai este nimeni in situatia de a nu-l fi primit si nu a mai fost nicio comanda dupa cea data de mine la 12:24.

  19. #319 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Cica imi trimite Emag Sleeping Dogs. Fix la o luna dupa ce am plasat comanda.

  20. #320 SP
    Member musat's Avatar
    Este bine si acum (vine in sacul Mosului) !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 53 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast

Similar Threads

  1. Articole interesante legate de gaming By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 553 Last Post: 15-05-2024, 20:59
  2. PCGarage cumparat de eMag By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 9 Last Post: 17-04-2016, 21:13
  3. Licitatie: Voucher Emag.ro By TocSyk in forum Licitatii
    Replies: 0 Last Post: 15-11-2013, 21:28
  4. Noutati legate de OnLive By Zombozo in forum Stories & Other News
    Replies: 19 Last Post: 01-02-2011, 19:45
  5. Concurs eMAG By cryystyy in forum Offtopic
    Replies: 61 Last Post: 18-10-2010, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts