Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 186

Thread: Lost Planet 2

  1. #21 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Am urcat un video (cam) pana apare in calitate buna.

    YouTube- Lost Planet 2 Meets Gears of War Trailer HD
    ...NU CRED MĂ! IA CE TARE-I! pffffffff!

    NO AȘA DA! WOOOOOO!

    ---------- Post added 26-01-2010 at 09:50 PM ----------

    [url][url][url]

    HD

  2. #22 SP
    Member thegame's Avatar
    As part of today's Capcom announcement explosion, it has been revealed that Lost Planet 2 will be collaborating with Microsoft to incorporate characters from Gears of War. The strange meeting of minds will see Marcus and Dom from the brawny shooter series appear as playable beefcakes in Capcom's alien-exploding sequel. Isn't that nice?
    As you know, a release date has also been revealed, with Lost Planet 2 scheduled to hit worldwide consoles on May 18. It'll release for both Xbox 360 and PS3, although it's fair to say that the PS3 version probably won't be welcoming Gears of War characters so wholeheartedly. Perhaps the PS3 will get its own unique characters, but nothing's been said so far.

  3. #23 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Poate sunt eu mai superficial dar chestia asta cu Marcus, Dom, etc... m-a facut sa iau jocul (o sa il iau)

  4. #24 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  5. #25 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  6. #26 SP
    Senior Member tray's Avatar
    nu mai stiu cum sa vanda dlc-uri lol

  7. #27 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Mda, mai creeaza si un flame war pe marginea lor ca sa fie si discutate.

    Si EA taie parte din joc si ofera ca DLC in schimbul a 10 dolari pentru ca cei care cumpara jocul SH sa fie tentati sa-l ia. Dar asta nu inseamna ca "taie" din joc din cauza limitei DVD-ului ci din cauza foamei cu care stau in gat.

  8. #28 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  9. #29 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    a fost prezentat pe larg in Qore de luna asta. nu ma impresioneaza asa ca eu unul o sa-i zic pas. si-au batut joc de akrid...arata toti ca niste muste oversized. parca au dus lipsa de imaginatie. poate cei care prefera co-op sa fie tentati, insa in rest nu are acel appeal pe care l-a avut prima parte.

  10. #30 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    eu nici primul nu am rezistat sa il termin..oricum o cam da in bara capcom in ultima vreme...bionic commando, dark void, lp2...ceva ceva nu merge

  11. #31 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    eu nici primul nu am rezistat sa il termin..oricum o cam da in bara capcom in ultima vreme...bionic commando, dark void, lp2...ceva ceva nu merge
    Eh, se revanseaza Capcom cu SSF4, no problem Referitor la Lost Planet 2, in mod cert o sa astept cateva review-uri inainte sa-l iau /sau nu/, insa pe mine ma intereseaza in mod special multiplayeru, versus, nu coop, care se anunta a fi destul de bun si variat.

  12. #32 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    @boga

    La fel si eu, sa vad vreo doua review-uri si am sa stiu clar daca da sau nu. Momentan is pentru, numai ca niciodata nu stii ce ciudatenii mai pregatesc developerii de la Capcom. Mie, cel putin, faza cu personajele din Resident Evil 5 si Gears of War mi se pare tare aiurea, ii ca si cum is in stare sa-l bage si pe Mickey Mouse in joc, numai sa sara banul.

  13. #33 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    [url] asta parca imi mai da ceva sperante ca o sa fie un joc epiccc.

  14. #34 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by superman90 View Post
    [url]Lost Planet 2 Video Game, Symphony Of Battle Trailer | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com asta parca imi mai da ceva sperante ca o sa fie un joc epiccc.
    Gotta say I'm impressed Oare or sa reuseasca sa-l scoata fara bug-uri si glitch-uri prea multe?

  15. #35 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    eu am jucat demo-ul pe PS3 si am fost un pic speriat de framerate-ul destul de mic mai ales in prima parte a demo-ului cand te afli in aceea barca, nu stiu cat de bun o sa fie dar mie imi pare rau totusi ca au schimbat locatiile alea pline de gheata cu ceva gen mlastina , cel putin din ce am vazut eu in demo.

  16. #36 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    O sa mai fie si aici zapada.

  17. #37 SP
    Member DeianD's Avatar
    Quote Originally Posted by superman90 View Post
    O sa mai fie si aici zapada.
    Parca mai conteaza. Mie mi-a placut mult Lost Planet 1 si astept cu interes si 2-ul, am incredere ca va un joc bun, este totusi marca Capcom

  18. #38 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Incepe sa devina "First day purchase", trailere tot mai faine

    GameSpot Video: Lost Planet 2 Weapons & Vital Suits Trailer

  19. #39 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Eu astept foarte mult LP2 prin prisma multiplayerului. In cel din Lost Planet m-am distrat cel mai mult in multiplayer dintre toate jocurile jucate de mine pe Live pana acum.

  20. #40 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pana la urma in mai apare? Pe un site obscur am vazut ca data de lansare oct. 2010....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Lost Planet 3 By ReNeGaDe124 in forum Console Club
    Replies: 28 Last Post: 28-08-2013, 15:29
  2. Lost Planet 3 anuntat By Tudoran in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 11-04-2012, 15:06
  3. Replies: 22 Last Post: 16-01-2009, 16:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts