Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 63 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast
Results 841 to 860 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #841 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    S-a dat drumul la update si la platoonuri
    Cautati de pe aplicatia de telefon , jos in bara la platoons , Men of War si join

  2. #842 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Done! Cand e interviul pt post si cate intrebari vor fi? i keed

    intru si eu in 1h daca sunteti. road to 110, abia 102.

  3. #843 SP
    Member rolleer's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    S-a dat drumul la update si la platoonuri
    Cautati de pe aplicatia de telefon , jos in bara la platoons , Men of War si join
    Thanks

  4. #844 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    @poiuyt banuiesc ca vor fi doar romani in pluton, nu?

  5. #845 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Am aplicat si eu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #846 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Se merita premium ??? Vreau sa l cumpar ...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #847 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Se merita. Daca esti fan si te vezi jucand ceva mai mult timp acest joc. DLC-urile care vor veni se anunta ca fiind promitatoare. Mai ales urmatorul.

  8. #848 SP
    495
    Member 495's Avatar
    https://www.battlefield.com/en-gb/ne.../spring-update

    Set small game modes on consoles to be 60 Hz.

  9. #849 SP
    Member clax_117's Avatar
    Cine joaca pe Xbox One?

  10. #850 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    @poiuyt banuiesc ca vor fi doar romani in pluton, nu?
    Da, doar romani

    ---------- Post added 29-04-2017 at 00:02 ----------

    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Am aplicat si eu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Am aprobat toate cererile

    Daca vreti sa utilizati emblema si tagul platoonului trebuie ca dupa aprobare sa dati "represent" platoon.

    Daca o sa faceti treaba buna si o sa ne auzim prin partyuri o sa va promovez ca locotenenti sau coloneli ( alte drepturi ) , daca o sa ne strangem suficienti "si bunicei" o sa inchiriem server dedicat si o sa provocam alte "clanuri"

    ---------- Post added 29-04-2017 at 00:06 ----------

    Este foarte misto atunci cand este un squad full dintr-un platoon , squadul se redenumeste automat in numele platoonului, in cazul de fata " Men of War" , iar in cazul in care se cucereste un punct si un anume squad a avut cel mai mare aport , sub steagul mare se pune un steag mai mic cu emblema platoonului

  11. #851 SP
    495
    Member 495's Avatar
    what he^ said!

    a 2-a zi de "Men Of War", iar s-a jucat cu squadul plin vreo 10h consecutive. Foarte tare, foarte distractiv. Daca vedeti party creat pe playstation numit "Men of War" se stie ca acolo se joaca battlefield 1! Nu ezitati sa intrati si sa facem cunostiinta!

    PS: am deschis in sfarsit noul martini henry. 10x zoom + sunetul ala de la arma =

  12. #852 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu pana luni-marti trag chiulul , zici ca e misto martini cu luneta ?
    Eu pe sniper prefer infantery.

  13. #853 SP
    Member Mishy's Avatar
    @495 Cum poti sa joci cu atata zoom pe scope? Nu imi spune ca esti genul de scout care sta pe dealuri tot meciul

  14. #854 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    E genul ce sta printre primele locuri la scoreboard

  15. #855 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Eu pana luni-marti trag chiulul , zici ca e misto martini cu luneta ?
    Eu pe sniper prefer infantery.
    e misto ca e martini. sunetul ala e de neegalat. ce e naspa e viteza glontului, trebuie un lead mult mai mare daca fuge inamicul sau trebuie compensat mai mult deasupra lui daca e departe. la capitolul asta gewehr-ul ii da clasa. dar inca are cel mai fain sweet spot, orice pe la ~80-100m e one shot in piept.

    si bineinteles daca esti obisnuit cu gigh rate of fire ca la variantele infantry, vei uri martini sniper.

    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    @495 Cum poti sa joci cu atata zoom pe scope? Nu imi spune ca esti genul de scout care sta pe dealuri tot meciul

    de obicei nu joc cu sniper, dar urasc sa am luneta si am un maxim de 4x zoom... ori ai sniper, ori joci cu infantry version. nu-s genul sa stau in spate. PTFO OR GTFO! sunt fan sniper, pt mine sa intru intr-un punct controlat de inamic cu vreo 5-10 inamici in fata mea si sa trag in toti cu hellriegelu e la fel de distractiv ca 2-3 headshoturi cu sniperul, mai ales cand nu stie de unde tragi.

    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    E genul ce sta printre primele locuri la scoreboard


    am prins 2 zile bune dar am fost "acuzat" ca sunt primul ca sunt squad lider si fac puncte cu ordinele!

    ---------- Post added 29-04-2017 at 13:19 ----------

    no fcuking way!!!!


  16. #856 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Daca sunteti fani Martini Henry, ar trebui sa stiti ca singura armata care a intrat echipata in WW1 cu aceasta arma a fost cea mioritica. Era considerata o arma depasita tehnologic, fiind singura care folosea inca pulberea neagra ca si munitie. Contextul istoric din cauza caruia s-a intamplat acest lucru e destul de...complex sa-i spunem, dar sunt convins ca il cunoasteti.
    In ceea ce priveste unele reply-uri din ultimele 2 pagini, ce pot sa spun e ca I'm getting too old for this sh1t....

  17. #857 SP
    Member Popae36's Avatar
    Quote Originally Posted by clax_117 View Post
    Cine joaca pe Xbox One?


    da mi add : popare36

  18. #858 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Daca sunteti fani Martini Henry, ar trebui sa stiti ca singura armata care a intrat echipata in WW1 cu aceasta arma a fost cea mioritica.
    Eu stiu ca si turcii si englezii au folosit-o, doar ca au folosit calibru diferit pe glont.

  19. #859 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Am cumparat si eu Premium , sper sa am timp zilele asta sa ma joc dar nu gasit de unde sa downladez DLC de la premium ....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #860 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Daca te referi la noul DLC cauta pe store They shall not pass si ar trebui sa iti apara sa il descarci. Va avea cativa mb doar pt ca fișierele s-au descarcat împreună cu ultimul update mare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 63 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts