Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 259

Thread: Let's talk movies...

  1. #21 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    3. Amaze me (si nu ma lua cu voodoo zombies etc. ca nu despre aia vorbeam aici).
    Zombie Types - Uncyclopedia, the content-free encyclopedia

    4. Da, am cartea, sezi calm. Am doua rafturi de literatura cu zombies.
    Foarte bine. Eu zic să le și citești lol

    Te las acum că mă joc Frontlines: Fuel of War. N-am timp de discuții!

    Revin...lasă reply

  2. #22 SP
    Junior Member Paranoia_Agent's Avatar
    so, you're quoting the retarded version of wikipedia.

    that's a smart move.

    goody gum drops. go play.

  3. #23 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Scuze daca nu e tocmai thread-ul potrivit dar...Am vazut recent un film cu Angelina Jolie ,in care copilul ei dispare de acasa si ea se lupta cu politia L.A pentru a il aduce inapoi.Poate sa imi spuna cineva va rog cum se numeste?Raman dator!

  4. #24 SP
    Senior Member siNcE's Avatar

  5. #25 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Pentru cine cauta un film si stie unul din actori, cea mai buna solutie este sa caute pe IMDB numele actorului si ii va arata filmele in care a jucat.Exemplu cu Angelina Jolie .

  6. #26 SP
    Member AC DC's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Scuze daca nu e tocmai thread-ul potrivit dar...Am vazut recent un film cu Angelina Jolie ,in care copilul ei dispare de acasa si ea se lupta cu politia L.A pentru a il aduce inapoi.Poate sa imi spuna cineva va rog cum se numeste?Raman dator!
    L`am vazut si eu si mi s`a parut excelent filmul... si Angelina Jolie a jucat bine

    Pentru Ronan si impatimitii de filme cu Zombie..si mie imi plac... va recomand

    Trailer`ul este de la 1 .. acestea doua fiind un remade dupa fiilmele cu acelasi nume care sunt mult mai vechi..

  7. #27 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    De curand am gasit pe imdb informatii un nou film cu Sylvester Stallone unde este si regizor si scenarist. Filmul se intituleaza "The Expendables", avand premiera pe 23 aprili 2010 in State.
    "The Expendables" sunt o echipa de mercenari suficient de nebuni incat sa accepte misiuni aproape irealizabile, fara sa le pese ca-si vor lasa colegii sau parti ale corpului pe campul de batalie. De aceasta data, mercenarii se vor infiltra intr-o tara din America de Sud, principala lor misiune fiind sa-l rastoarne (ucida, tortureze?) pe dictatorul acesteia.
    De altfel am ramas placut impresionat de distributia filmului: Sylvester Stallone (Bineinteles), Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Mickey Rourke, Bruce Willism si nu in ultimul rand Arnold Schwarzenneger. Printe sexele feminine se numera Giselle Iti� si Brittany Murphy. Eu unul abia astept acest film, si sper sa nu ma dezamageasca, deoarece in ultima vreme am dusa lipsa unui Action bun.
    Trebuiesc apreciate genul de roluri care si le alege Stallone la varsta sa de 63 de ani. Sa nu uitam ca va avea 64 de ani in 2011 cand va juca in Rambo V, deasemenea regizat si scris de el.

    Attachment 32148
    Abia astept filmul . Mai lispsea Wesley Snipes dintre toti actorii .

  8. #28 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Cred ca daca vezi Avatar normal ( non-3D ), nu are nici un farmec, nu ?

    Ah, DAMMIT CONSTANTA ! De ce nu ai si tu un cinematograf care sa redea filme 3D ?

  9. #29 SP
    Member HawK's Avatar
    Ce parere aveti despre Iron Man II ? Eu cred ca este cam tras de par din trailer , sa vedem !

  10. #30 SP
    Member winkus's Avatar
    Nu subestima charisma lui Robert Downey si efectele speciale. Au fost doua ingrediente suficiente pentru a face din primul Iron man un film demn de a fi vizionat.

  11. #31 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si eu am fost impresionat de primul Iron Man... ma asteptam sa fie "just another hero movie". Dar intr-adevar, Robert Downey si un script bun (plus efecte speciale de zile mari) mi-au depasit asteptarile. Sa vedem ce va fi si cu II-ul.

    RonanN1: iti recomand un film recent cu zombies... Zombieland... As vrea sa zic ca a fost horror, but it was fun

  12. #32 SP
    Manager paul's Avatar
    In 1 ianuarie se lanseaza la noi Sherlock Holmes, tot cu Robert Downey. Dupa trailer pare interesant.
    MonkY ai mancat un cuvant.
    La Zombieland m-am uitat tocmai pentru ca stiam ca e fun, nu-mi plac horror-urile. Au fost facuti bine zombii, numai la Left 4 Dead ma gandeam (sau confund cu filmul "Shaun of the dead", nu mai ii tin minte). Sa te uiti Ronan, asteptam opinia ta de expert in "walking deads".

  13. #33 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Apropos de zombies, o sa iasa in 2010:

    Cum suna asta: "Long live the undead !" ?

  14. #34 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Caut subtitrare ptr Four Christmas.Are cineva idee unde as putea gasi?Pe net am gasit 2 dar sunt decalate

    LE: Thanks MonkY.Era Four Christmases

  15. #35 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Caut subtitrare ptr Four Christmas.Are cineva idee unde as putea gasi?Pe net am gasit 2 dar sunt decalate
    Esti sigur ca vorbesti despre Four Christmas sau Four Christmases ? Pt. ca e totusi altceva... Also, daca sunt decalate... foloseste un player care stie sa decaleze subtitrarea (like kmplayer). Sau, un Time Adjuster or something cu care sa-ti resincronizezi subtitrarea. Sau mergi si cumperi DVD-ul cu substitrare buna...

  16. #36 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Apropos de zombies, o sa iasa in 2010:
    YouTube- Trailer
    Cum suna asta: "Long live the undead !" ?
    Se vede ca e indie. Mi-a placut cand am vazut ca apare un Michael Jackson cu afro pe acolo. lol

    Azi ma duc sa vad Avatar 3D la Multiplex. No IMAX for me.

  17. #37 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...ceva interesant pentru toți fanii Seinfeld:















    I miss them!

  18. #38 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...I miss them!
    Nu esti singurul. Si mie imi este dor de Seinfeld, Friends & Married with Children.

  19. #39 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Dumnezeule mare... Se produce Ghostbusters III ?

    Lipsesc 2 saptamani de pe internet si ma trezesc in zona crepusculara. lol

  20. #40 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...l-am uploadat pentru o prietenă și m-am g�ndit să-l pun și-aici

    Seinfeld - The Contest [1-3]


    Seinfeld - The Contest [2-3]


    Seinfeld - The Contest [3-3]

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Movies vs Games sau Movies & Games By ony81 in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 16-03-2014, 14:17
  2. PS4 Tech-Talk: Hardware heaven or hell? By MonkY in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 88 Last Post: 10-11-2013, 08:09
  3. Featured Video talk By MonkY in forum Videos
    Replies: 43 Last Post: 24-07-2011, 14:21
  4. Talk to strangers! By RonanN1 in forum Offtopic
    Replies: 63 Last Post: 08-10-2009, 23:47
  5. Console general talk ! By MonkY in forum Console Club
    Replies: 46 Last Post: 05-11-2008, 02:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts