Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 26

Thread: La televizor

  1. #1 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar

    La televizor

    Putem sa discutam aici despre ce mai apare la TV, ce seriale cretine mai scot programele noastre preferate, si tot asa.

    Eu sunt placut surprins sa vad ca pe ProTV o sa aiba Rambo ( IV ) vineri !

  2. #2 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    discovery toata ziua

  3. #3 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    cronica carcotasilor, trasnitii, mondeni si mult discovery si national geografic ( planeta la control e superba )

  4. #4 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Eu ma uit la Nat Geo Wild in principal, foarte misto.
    Animal Planet a dat-o in balarii, reality show-uri cu concursuri de pet grooming, come on, penibil!!

    Mai au si astia cateva emisiuni din alea cu politia animalelor dar majoritatea documentarelor sunt geniale.

    Am mai zis deja la Spambox, DigiSport il consider cel mai bun si mai profesionist post de sport din Romania (de n-ar fi Ivanovici acolo sa digere penibilitati ar fi aur curat). In rest, EuroSport 2 are si el Premier League deci primeste si ala puncte.


    La categoria zmeura de aur: GSP TV alaturi de posturile "consacrate" din tara. N-am inteles de unde mania asta dupa reality show-uri. Ba cu soacre, ba ca sa te prezint parintilor, ba ca hai sa te chem la mine la masa, bleah. Niste ridiculozitati scenaristice ale unui frustrat. Nu-mi vine sa cred penibilitatea la care s-a ajuns. Se vede ca a murit marele realizator de emisiuni de divertisment Lazarov. Ala aducea show-uri care aveau cat de cat o esenta de divertisment in ele.

    Oricum, la capitolul penibil in reality show cine putea sa fie lider decat OTV. "Zapam" cum se zice acum in termeni tehnici si dau peste o emisiune de-a lor (au vreo 3-4 diferite, la fel de penibile dar n-am retinut numele la care exact).
    Si o arata pe o tipa care plangea la capul unui mort (mortul in sicriu gen si aia bocitoare profi) si trece una mai in varsta pe langa ea si incepe sa o spurce cu remarci gen: "ce plangi fa ca ai stat cu el pentru bani". Bravo OTV. Realizari penibile dar ati demonstrat inca odata ca va detasati clar de concurenta.

  5. #5 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pai Discovery si National Geographic ( la astea stau cel mai mult ) , nu stiu care imi place mai mult . Pentru sport - Eurosport e cel mai bun . Romanesti : Prima TV / Antena 1 si ProTV ( mai rar ) .
    De curand ma uit la Reaper/In slujba Diavolului , pe Animax , seara la 11 , comedie si putin horror.
    Traznitii ,ma uit de cand au aparut prima data ( Trasniti in NATO ) .
    SI multe altele ...

  6. #6 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Si eu tot asa....Discovery si NG la greu...si Traznitii....dupa o zi grea o portie de ras merge tocmai bine...Ma surprinde ca au inceput astia sa bage pe ProTv filme mai noi,ce nu au mai fost pana acum..inaite bagau numai si numai reluari..

  7. #7 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Eu ma uit la desene

  8. #8 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Terminator 3 l-au dat la 6 luni de cand a aparut.

  9. #9 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    HBO,Discovery (ala cu supravietuitoru, 5th gear...), MTV mai putin,EuroSport 1 si 2.
    In rest folosesc tv-u pt PS3.

  10. #10 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    TV-ul meu "prinde" doar 2 posturi:
    Playstation 3
    Xbox 360
    nici macar nu am un cablu din perete in TV lol i don't watch TV channels !! btw, cat mai e taxa pt TV in Romania?

  11. #11 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Tv....cam rar ,nu prea ma pasioneaza.
    Doar VH1 din cand in cand .
    Mi-as dori ca cei de la RDS sa bage Boomerang ...poate asa m-ar capta si pe mine TV-ul din nou

  12. #12 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Dupa ce incepe din nou Formula 1, o sa sterg praful de pe telecomanda.

  13. #13 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Tv....cam rar ,nu prea ma pasioneaza.
    Doar VH1 din cand in cand .
    Mi-as dori ca cei de la RDS sa bage Boomerang ...poate asa m-ar capta si pe mine TV-ul din nou
    Ern... cei de la RDS au bagat Boomerang... cel putin eu prind postul

  14. #14 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Am pus cablu la tv'u din camera mea doar pt Boomerang ( astea da desene ) si pentru D.Science

  15. #15 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Extreme Sports,MTV,Discovery,National Geographic..si Protv mai rar

  16. #16 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Aoleo, Zero. MTV ? Seriously ?

  17. #17 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Eh..why not? M is for Michael..lol

  18. #18 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    VH1 all the way man. That's where real music ( & shows ! ) are. Dar hai ca deja o dam in forumul de muzica.

    Nici eu nu m-am uitat la prea mult TV in ultima vreme. In general doar Cartoon Network, Boomerang, VH1, Discovery ( + Travel & Science ), National Geographic, History Channel, astea...

  19. #19 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Azi a fost Mr Brooks pe ProTV, din pacate, doar finalul l-am mai prins, cred ca e la noapte in reluare.

  20. #20 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Este acum in reluare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Recomandare televizor By naz in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 27-12-2013, 23:08
  2. Recomandare televizor By dragos_mihaiy in forum HiFi
    Replies: 18 Last Post: 11-06-2013, 16:05
  3. Recomandare televizor By CSergiu in forum Foto & Video
    Replies: 1 Last Post: 02-11-2012, 15:57
  4. Ajutor televizor LG 42LV3400 By SublimingSun in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 25-11-2011, 16:01
  5. Ce televizor sa aleg? By boggiy in forum Console Club
    Replies: 15 Last Post: 10-07-2011, 22:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts