Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 143

Thread: Two and a Half Men

  1. #41 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Fac ceva pe Charlie Sheen. Charlie Harper era idolul meu

  2. #42 SP
    Member carcru's Avatar
    Hahaha. Charlie Harper sigur era idolul a multor barbati.

  3. #43 SP
    Member TheSpider's Avatar
    pai Charlie Sheen si Charlie Harper sunt asemanatori...amandoi sunt betivi,drogati,*****ri...
    in fine in mare parte e vina producatorului,era de asteptat sa se intample asta atata timp cat il irita si ii spune sa nu mai faca anumite chestii,ca pe Charlie il doare undeva de serial vorba lui: �voi merge sa fac filme cu superstaruri, in loc sa lucrez cu idioti

  4. #44 SP
    Member carcru's Avatar
    E o singura diferenta. Charlie Harper nu era drogat,in rest sunt total de acord cu tine.

  5. #45 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Charlie Harper nu exista daca nu era Charlie Sheen, amice. Este modelat dupa obiceiurile si caracterul lui Charlie Sheen. Bine ca a rezistat serialul cat a putut, acum nu mai avem ce face.

    Probabil or sa se impace, dupa o pauza mica. Toate serialele au nevoie de promovare si scandalul este cel mai accesibil.

  6. #46 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Tind sa cred ca varianta Harper nu e chiar atat de mizerabila decat cea Sheen

  7. #47 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Varianta Charlie Harper trebuie sa fie permisa si sub 18 ani. De aceea au renuntat la droguri si anumite mizerii. Au pastrat doar ce e politically correct.

  8. #48 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Charlie Sheen va castiga cu un milion de dolari mai mult pe episod - BusinessMagazin
    foarte tare...respect Charlie Sheen...si-a batut joc de ei,i-a facut in toate felurile prin presa si acum l-au primit inapoi si ii dau 3 milioane pe episod pana la sfarsitul sezonului,in loc de 2 milioane cum era inainte.

  9. #49 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    hahaha chiar nu ma asteptam la un asemenea final.

  10. #50 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  11. #51 SP
    Member I-Ray's Avatar
    pana la urma continua serialu' sau nu ?

  12. #52 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Se pare ca nu mai continua. Am citit pe mai multe site-uri romanesti, dar credeam ca au ramas in urma. Dar am vazut acum, aici si m-am convins. Pacat...mare pacat...

  13. #53 SP
    Member carcru's Avatar
    A dat si pe la stiri pe ProTv,ca nu o sa mai continue. Era cel mai bun serial de comedie actual.

  14. #54 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Show-ul nu are nicio sansa fara el.

  15. #55 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Show-ul nu are nicio sansa fara el.
    la aia ma gandeam si eu... ar putea de acum sa zica ca daca Charlie Sheen e concediat atunci serialul se poate anula... trist..foarte trist

  16. #56 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai asta au si spus din cate stiu. Serialul este anulat, nu actorul inlocuit.

  17. #57 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Pai asta au si spus din cate stiu. Serialul este anulat, nu actorul inlocuit.
    colega mea a citit azi ceva pe imdb si nu eram siguri daca o sa termine Charlie sezonu asta sau se opreste complet si nu mai filmeaza absolut nici un episod... cate vesti proaste poti sa aflii intro ora de info

  18. #58 SP
    Member TheSpider's Avatar
    defapt in articolul de pe imdb scrie ca Charlie a fost concediat,nu ca a fost anulat serialul...

  19. #59 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    WTF !?!?!

    cum vor sa continue serialul cu alt actor ? ce scenariu bolnav pot concepe intr-un episod, in asa fel incat sa-l schimbe cu alt actor ?

    Cine i-a luat locul lui Charlie Sheen in serialul "Two and a Half Men" www.stirileprotv.ro

  20. #60 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Ashton Kutcher – noul Charlie Sheen din Two and a Half Men � Stiri din cinema, filme noi
    aicea scrie ca nu ii va lua locul lui Charlie ci va fi un personaj nou introdus

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2011, 19:09
  2. Harry Potter and The Half Blood Prince PSP By stefwinner in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 0 Last Post: 15-08-2011, 18:15
  3. Replies: 8 Last Post: 17-05-2009, 11:05
  4. Replies: 0 Last Post: 20-08-2008, 03:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts