Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Data de lansare pentru Harry Potter and the Half-Blood Prince

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Data de lansare pentru Harry Potter and the Half-Blood Prince

    Jocurile Harry Potter nu s-au bucurat de un mare succes, nefiind foarte apreciate de critici. Din acest punct de vedere aceste jocuri sunt considerate slabe, insa fanii Harry Potter nu prea s-au uitat la partile slabe ale jocurilor, le-au cumparat si le-au jucat. Astazi Electronic Arts a anuntat data de lansare a urmatorului joc din seria Harry Potter, Harry Potter and the Half-Blood Prince. Jocul va fi lansat odata cu filmul pe 30 iunie. Harry Potter and the Half-Blood Prince va fi lansat pentru toate platformele importante, printre care si telefoanele mobile. In noul joc al celor de la Electronic Arts Bright Light jucatorii vor putea participa la meciuri de Quidditch, se vor putea duela si vor afla identitatea Printului Semipur
    Attached Images Attached Images 31325.jpg

  2. #2 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Deabea astept cu siguranta va fi mai bun ca HP5 astept atat jocul cat si filmul

  3. #3 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Primele 3 jocuri au fost faine ca mai puteai explora castelu dar al 4 lea deja era cam nasol la fel si al 5 lea . Sa vedem Half Blood Prince cum va fi .

  4. #4 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Cred ca in Harry Potter 5 producatorii au imbinat tot ce e mai bun din jocurle anterioare cum ar fii duelurile din harry potter 2.Sincer eu astept mai mult filmul decat jocul.

  5. #5 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Cred ca in Harry Potter 5 producatorii au imbinat tot ce e mai bun din jocurle anterioare cum ar fii duelurile din harry potter 2.Sincer eu astept mai mult filmul decat jocul.
    It better be like this .

  6. #6 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Eu asa sper! Singurele mele teameri sunt sa nu aiba trofee/achivementuri si sa nu iti permita sa te plimbi prin castel !

  7. #7 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Eu asa sper! Singurele mele teameri sunt sa nu aiba trofee/achivementuri si sa nu iti permita sa te plimbi prin castel !
    Va avea trofee

    PS3Trophies.org - Harry Potter and the Half Blood Prince Trophies List

  8. #8 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Eu asa sper! Singurele mele teameri sunt sa nu aiba trofee/achivementuri si sa nu iti permita sa te plimbi prin castel !
    Tocmai asta imi place la HP exploratu castelului.

  9. #9 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Deci in concluzie dupa ce m-am uitat pe trofee sigur vei putea sa te plimbi si prin castel altfel nu vei putea sa le faci.(cred)!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Harry Potter and The Half Blood Prince PSP By stefwinner in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 0 Last Post: 15-08-2011, 18:15
  2. Replies: 0 Last Post: 03-06-2010, 18:43
  3. Replies: 18 Last Post: 06-07-2009, 03:20
  4. Replies: 0 Last Post: 20-08-2008, 03:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts