Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 244 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 ... LastLast
Results 2,021 to 2,040 of 4862

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #2021 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    Forrest Gump10/10

  2. #2022 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Resident Evil: Afterlife 5/10

    Resident Evil: Afterlife (2010)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTkxNzM3OTg5OF5BMl5BanBnXkFtZTcwMDA5MDA2Mw@@._ V1._SX94_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BMTkxNzM3OTg5OF5BMl 5BanBnXkFtZTcwMDA5MDA2Mw@@@@AMEPARAM@@SX94@@AMEPAR AM@@SY140

    Mult 3D, actiune putina. Cu acest film, seria s-a dus in jos. Se pare ca virusul 3D l-a atins nefavorabil. Daca vreti sa vedeti scene a la Matrix, din 5 in 5 minute, mergeti la cinema. Resident Evil parca era un film dedicat zombilor. Daca este asa, de ce apar doar in vreo 3-4 scene? Dezamagit.

  3. #2023 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    nu a vazut nimeni Four Lions? merita?

  4. #2024 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Gladiator - 10/10. Un film superb. Trebuie vazut, e extraordinar. Cel mai bun film vazut de mine pana acum. Urmeaza Inglourious Bastards.

  5. #2025 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Major Payne - 10 ! Super filmul lol, l-am vazut de 3 ori si tot nu m-a plictisit.

  6. #2026 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    DEATH BELL 9/10 foarte bun filmul il recomand cu caldura celor care le-a placut saw...



    urmeaza in seara asta ... Death Bell 2... sper sa il vad cu mandra mea
    Attached Images Attached Images death_bell_2-p1.jpg

  7. #2027 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Resident Evil 4: VIaţa de după moarte...

    drăguţ filmul... mai interesant dec�t 3-ul... prea mult slow-motion... �n rest ok...
    8/10
    Attached Images Attached Images resident-evil-afterlife-poster-480x711.jpg

  8. #2028 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Resident Evil 4 - 7/10

    In contextul in care saptamana trecuta am terminat RE 5 Gold, am considerat de cuviinta sa merg in weekend si la proaspat aparutul film - mentionez ca, desi am vazut toata seria, nu mi-a placut in mod deosebit /poate doar primul, pe care l-am vazut totusi de vreo 3 ori /. So, poveste zero, multe scene slo-mo si 3D /unele mai inspirate, altele mai putin/, personaje destul de sterse /Mila e ok, dar restul mi s-au parut destul de slabi/, multi zombies, dar nu asa de multe scene in care sa apara. Jos palaria pentru Executionerul desprins direct din joc

    Un film recomandat in primul rand fanilor si amatorilor de efecte 3D.

    PS: Expect another sequel
    Attached Images Attached Images resident-evil-afterlife-executioner-majini-axeman.jpg

  9. #2029 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Feast 5/10
    man this movie is stupid...
    Attached Images Attached Images feast-poster.jpg

  10. #2030 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar

  11. #2031 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Machete (2010) 3/10

    cred ca e cel mai retardat film vazut de mine...EVER
    Eu am ras la acest film, bai dar am ras de eram pe jos la un moment dat.

  12. #2032 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Machete e un film funny dar cred că ar fi putut merge puţin mai departe dec�t a făcut-o
    30Days of Night: Dark Days
    10/10 nu spun dec�t at�t... "Dark Days makes Twilight look like nursery school" este pe c�t se poate de adevărat! il recomand cu caldura pentru toti care s-au săturat de prostia de filme cu vampiri care nu fac dec�t să fie emo
    Attached Images Attached Images 30dd.jpg

  13. #2033 SP
    Member zoli86's Avatar
    Step Up 3D 8\10
    Merita vazut la cinematograf pt coregrafia de dans si felul in care a fost implementat 3d-ul in ea.

  14. #2034 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Get him to the Greek - 7 / 10

    Cateva faze amuzante, Russel Brand, alte cateva faze amuzante, Russel Brand si tot asa. Merita vazut. Am vazut ca aduce putin vorba si de Forgetting Sarah Marshall.

    Get Him to the Greek (2010)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjIyMzQ0MjExNV5BMl5BanBnXkFtZTcwMzkyMzgxMw@@._ V1._SX95_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BMjIyMzQ0MjExNV5BMl 5BanBnXkFtZTcwMzkyMzgxMw@@@@AMEPARAM@@SX95@@AMEPAR AM@@SY140
    Attached Images Attached Images get_him_to_the_greek_banner.jpg

  15. #2035 SP
    Admin MonkY's Avatar
    A Nightmare on Elm Street - 4/10. I-as fi dat 5 cu indulgenta. Nu stiu cum au reusit sa strice un asemenea personaj si o asemenea serie... Dintr-un Freddy la a carui vedere ti se ridica parul pe mana, a ajuns un gradinar amarat molestator de copiii. Iar vocea... ce Dzeu ? Parca era Batman, nu alta... si complet ireal. Toti se auzeau normal in film, el se auzea de parca era in studioul de inregistrari, la o cafelutza calda. Jalnic... Am mai vazut si numele lui Michael Bay pe-acolo... probabil de-asta sunt cateva efecte (nu prea multe, ca e criza) mai reusite. In rest... thumbs down !

    A Nightmare on Elm Street (2010)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTg5MDA3ODE4MV5BMl5BanBnXkFtZTcwNDU0NDIyMw@@._ V1._SX86_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BMTg5MDA3ODE4MV5BMl 5BanBnXkFtZTcwNDU0NDIyMw@@@@AMEPARAM@@SX86@@AMEPAR AM@@SY140


  16. #2036 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Partea ca a fost molestator si i-au dat foc parintii copiilor e inca de la inceputu seriei.Mie unuia mi sa parut ca i se potriveste rolu,ca a fost vocea cam bizara e alta treaba.Eu ii dau un 8 ca mi-a placut,e destul de ok fata de porcariile care au aparut recent.

    si

    Predators (2010)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjA5MzYwODgzOV5BMl5BanBnXkFtZTcwMTQwMjUyMw@@._ V1._SX95_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BMjA5MzYwODgzOV5BMl 5BanBnXkFtZTcwMTQwMjUyMw@@@@AMEPARAM@@SX95@@AMEPAR AM@@SY140

    4/10 Alien Vs Predator a fost ultimu film reusit...dupaia au dat-o in balarii.

  17. #2037 SP
    Member zempty's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    A Nightmare on Elm Street - 4/10. I-as fi dat 5 cu indulgenta. Nu stiu cum au reusit sa strice un asemenea personaj si o asemenea serie... Dintr-un Freddy la a carui vedere ti se ridica parul pe mana, a ajuns un gradinar amarat molestator de copiii. Iar vocea... ce Dzeu ? Parca era Batman, nu alta... si complet ireal. Toti se auzeau normal in film, el se auzea de parca era in studioul de inregistrari, la o cafelutza calda. Jalnic... Am mai vazut si numele lui Michael Bay pe-acolo... probabil de-asta sunt cateva efecte (nu prea multe, ca e criza) mai reusite. In rest... thumbs down !

    A Nightmare on Elm Street (2010)

    YouTube - 'A Nightmare on Elm Street' Trailer HD

    Inainte cand auzeam numele de Elm Street sau Krueger deja imi cadeau chilotii de pe mine , pentru mine cel putin a fost cel mai infricosator personaj al copilariei numai ii auzeam numele sau cantecul si incepea sa bata inima de 200 de ori mai repede ... pacat oricum avem intotdeauna clasicele cu Robert Englund

  18. #2038 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Am vazut si eu aseara Nightmare on Elm Street si va dau dreptate, au stricat un personaj monumental al filmelor horror. Michael Bay a contribuit doar cu o parte din buget la realizarea acestui film. O porcarie de film ce ne dovedeste inca o data ca Remake-urile nu fac cinste filmelor originale....regizorul a fost de vina pentru ca am citit un interviu si spunea ca nu vroia un remake clasic al filmului Nightmare on Elm Street din 1984, vroia sa-l 'remodeleze' pe Freddy si asa a ajuns Freddy un gradinar amarat care molesta copiii de la gradinita unde lucra si mai spunea ca noua infatisare a lui Freddy este mai inspaimantatoare (OH CRAP!)..... Cred ca regizorul a fost molestat cand era mic de un gradinar si acum s-a razbunat pe Freddy

  19. #2039 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Michael Caine reveals the true ending of Inception | Filmtwats

    cred ca nici Michael Caine nu a prea priceput scenariul

  20. #2040 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 244 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts