Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 244 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 81 121 171 ... LastLast
Results 1,401 to 1,420 of 4862

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #1401 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Triplu X 10/10

    Vin Diesel FTW!!

  2. #1402 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Star Trek (2009) 9/10

  3. #1403 SP

  4. #1404 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Independence Day ! 7.9/10

    Nu pot sa zic ca este un film foarte reusit, ma dereanjeaza ca prezinta intr-un fel puterea americanilor si cat de ''mult'' tin ei la libertate. Filmul in sine este foarte dragut, chiar mi-a facut placere sa il revad. Traiasca HBO !
    Attached Images Attached Images independence-day.jpg

  5. #1405 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    The Prestige - 10/10
    Foarte bun film, acting, story, sound...Mi-a placut tot.

    Law Abiding Citizen - 7/10
    Un film ok, dar cu un final grabit, de toata jena.

    Fracture - 8/10
    Anthony Hopkins as Ted Crawford face tot filmul, totusi nu se compara cu alte roluri ale sale.
    Ce nu-mi place la filmele astea e nevoia de happy ending. In intregul film esti uimit de sclipirea, geniul personajului negativ si la sfarsit iti tranteste o porcarie care "rezolva" situatia. La fel si cu finalul din Law Abiding Citizen.
    Attached Images Attached Images poster_the-prestige-poster-1.jpg law_abiding_citizen_poster.jpg ijoijoijo.jpg

  6. #1406 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Scuze de offtopic dar de unde ai luat imaginea a doua? Cumva de aici Mihai Mafteianu Blog Archive Top Gear visits Romania in opening episode of new season ? Ai legatura cu acest blog? Poza este a mea si nu mi-am dat acordul sa apara undeva, plus ca a fost taiat watermarkul meu de pe ea
    Am luat o de pe Google Images.
    Nu, nu am nici o legatura cu blogul acela. Defapt, nu am nici o legatura ca nici un blog .

  7. #1407 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Triple X ! 9.7/10

    Genial filmul, intotdeauna imi face placere sa il revad !
    Attached Images Attached Images 2e4mc15.png

  8. #1408 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Am luat o de pe Google Images.
    Nu, nu am nici o legatura cu blogul acela. Defapt, nu am nici o legatura ca nici un blog .
    Eh, pe acest blog redirectiona google cand cauti "top gear romania". I-am dat un mail celui care are blogul (mail pe un ton destul de amical, in care nu amenintam, nici macar nu spuneam de drepturi de autor sau ceva, pur si simplui intrebam daca nu i se pare normal sa mentioneze sursa pozelor sau sa imi dea si mie un mail sa ma intreba daca poate sa o foloseasca) si acum a scos'o de pe blog. Google inca o indexeaza dar nici nu o mai are hostata pe site. Oameni tristi. Cand esti prins cu cioara in punga, mai bine ii dai drumul decat sa recunosti ca ai luat'o....

    Scuze de offtopic.

  9. #1409 SP
    Member HawK's Avatar
    xXx 10/10
    Attached Images Attached Images tf.org-xxx-free-2008.jpg

  10. #1410 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    The Big I Am - 9/10

    +Michael Madsen FTW.
    + ma asteptam la un alt film cliche-ic cu mobsters dar ma surprins desfasurarea actiuni.

  11. #1411 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Capcana viitorului - 9/10


  12. #1412 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Naruto Shippuden Movie 3 : Inheritors of the Will of Fire 9.4/10
    Attached Images Attached Images shippuuden_movie_3_japanese_poster.jpg naruto-kakashi-sakura-sasuke.jpg winter_naruto.jpg

  13. #1413 SP
    Member Dasani's Avatar
    the lovely bones
    10/10
    superb filmul
    Attached Images Attached Images zz025e4139-1-.jpg

  14. #1414 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    AVATAR 3D - 7/10

    O experienta extraordinara vizual si auditiv vazut in 3d. Foarte, foarte multa imaginatie, greu de descris in cuvinte.
    Din pacate, la vizualizare in 3d pierzi multe detalii din film, probabil din cauza ca te forteaza sa focalizezi privirea pe lucrurile dorite de realizatori, restul fiind parca in ceata.
    Poveste, scenariu, personaje mediocre, nu ramai cu aproape nimic dupa vizionarea filmului in afara de senzatiile tari.
    Un film perfect pentru devorat popcorn.
    Imi revizuiesc nota dupa vizionarea filmului Blu-Ray 1080p.
    Acum am reusit sa absorb mult mai multe detalii fiind 2d; chiar daca 3D pare impresionant, varianta normala 1080p este senzationala.

    deci AVATAR 2D - 8/10

  15. #1415 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Equilibrium 8.8/10
    Attached Images Attached Images equilibrium2.jpg

  16. #1416 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Equilibrium 8.8/10
    Equilibrium ruled ! Mi s-a parut exceptional (dupa Matrix), la vremea respectiva. Ar merita revazut... mi-ai facut pofta

    In alta ordine de idei, am vazut Legion (2010)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTMzNDg4NjYxOV5BMl5BanBnXkFtZTcwODQyNDg3Mg@@._ V1._SX94_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BMTMzNDg4NjYxOV5BMl 5BanBnXkFtZTcwODQyNDg3Mg@@@@AMEPARAM@@SX94@@AMEPAR AM@@SY140
    Ma asteptam sa fie o porcarie (conform notei de pe IMDB), insa chiar a fost ok. Merita un 7 spre 8/10. M-a distrat la cum a sarit Cris pe mine "Iubiii, iar m-ai pacalit si ai pus film de groaza ?". Am incercat sa-i explic ca e "action/fantasy"

  17. #1417 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    Dear John 9/10
    LE: Equilibrium e un film bun , vorba lu monky merita vazut de mai multe ori , ideea filmului e geniala nu am mai intalnit la alt film aceasta idee.
    Attached Images Attached Images channing-tatum-amanda-seyfried-dear-john-poster.jpg

  18. #1418 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Is-nuah-dalah, sa toa ramacht.... lol

    Dupa vorba lui Monky, 'in alta ordine de idei', am vazut :

    Shinobi (9.1/10)

    Un film foarte frumos. Daca nu sunteti fani ai genului fantasy/anime, nu prea va recomand acest film, s-ar putea sa va para plictisitor.
    Attached Images Attached Images shinobiheartunderblade.jpg

  19. #1419 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Prison Break
    Sezoanele 1-3
    10/10-Cel mai tare serial pe care l-am vazut
    prison-break-1.jpgprison-break-season-2.jpgseason3-tf.org-prison-break-free.jpg

  20. #1420 SP
    Member Cata25's Avatar
    Și c�te seriale zici că ai văzut?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 244 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 81 121 171 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts