Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 41 to 60 of 94

Thread: Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

  1. #41 SP
    Banned Templier's Avatar

  2. #42 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    @Templier:


  3. #43 SP
    Banned Templier's Avatar
    crede-ma ca nu vreau sa zic ca e ... filmul. inca nu mi-am definitivat parerea despre el. din cate episoade am vazut pana acum mi se pare bun dar nu as putea sa dau momentan o nota finala. mi se par ok point-urile tale si le pot lua in considerare.
    un lucru care m-a surprins placut a fost BB-8 care e foarte amuzant, nu stiu exact de ce pt ca R2-D2 nu m-a atras niciodata

  4. #44 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De BB-8 am si uitat sa zic, dar mi-a placut mult de el.

  5. #45 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    M-am întors și eu de la film. Mi-a plăcut, de la mine primește un 8.

    Nu știu când au trecut cele două ore, păcat ca e 3D. Miercuri mă duc din nou, azi m-am simțit din nou copil. Bravo!!!

  6. #46 SP
    Member iUser's Avatar
    Tocmai am vazut si eu filmul. Spre rusinea mea este primul din serie pe care il vad si acum regret enorm. BB-8 e fenomenal!
    In alta ordine de idei, un fan SW ma poate ajuta si pe mine cu ceva? Vreau sa vad toata seria, dar nu inteleg ordinea filmelor. Sa incep cu cel din '77 sau cu cel din '99?

  7. #47 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Era bine să vezi trilogia veche prima dată, apoi cea nouă. Păcat ca ai ales să începi cu ep 7. Asta recomand celor care nu au văzut filmele vechi, începeți cu trilogia veche.

  8. #48 SP
    Member iUser's Avatar
    Multumesc! Atunci le voi lua in ordinea cronologica. Nu stiu de ce, dar n-am fost niciodata atras de acest film, biletele pentru azi le-am primit gratuit de la Orange si daca nu aveam niciun plan pentru azi, am zis sa merg. Macar am ce sa fac in vacanta asta... Ma gandeam sa invat pentru sesiune, alta data.

  9. #49 SP
    is the man! trickz's Avatar
    @iUser: Star Wars VII: The Force Awakens | Single Post View

    @Templier, asteapta sa vedem cum evolueaza povestea mai departe inainte sa judeci punctul 3.



    iar pt punctul 5


    Edit:


  10. #50 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    un link sau ceva despre cartea de care vorbesti te rog mult maine ma mai duc inca o data la film

  11. #51 SP
    Junior Member bogdanopolis's Avatar
    Vreau sa imi dau si eu cu parera dupa ce am vazut filmul. Ca si background am crescut cu filmele Star Wars in copilarie,iar cele din anii 2000 iarasi vizionat de nenumarate ori,dar episodul de aseara ...

  12. #52 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Clar la 3d nu mai merg, bb8 dupa mine nu se compara cu r2d2 parca ii un catel, story ii ok pt primul episod din seria anuntata ii cum credeam foarte safe sa pastreze baza imensa de fani

    Trimis de pe al meu D5503 folosind Tapatalk

  13. #53 SP
    Member Mousey's Avatar

  14. #54 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  15. #55 SP
    Member Mousey's Avatar

  16. #56 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Poate eu trăiesc în trecut, sunt nostalgic. E bine ca toți prietenii mei care au crescut cu această serie trăiesc în trecut

  17. #57 SP
    Junior Member bogdanopolis's Avatar
    Mousey, nu cred ca fan inseamna sa inghiti si sa iei de bun orice ti se serveste ... Oricum ramane de vazut cum continua povestea ...

  18. #58 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar

  19. #59 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    un link sau ceva despre cartea de care vorbesti te rog mult maine ma mai duc inca o data la film
    The Force Awakens (Star Wars): Alan Dean Foster: 9781101965498: Amazon.com: Books

  20. #60 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu as vrea altceva de la poveste.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. LEGO Star Wars: The Force Awakens By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 14-06-2016, 09:30
  2. Star Wars: The Force Unleashed By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 31 Last Post: 22-11-2010, 20:45
  3. Star Wars: The Force Unleashed II By weriwulf in forum Console Club
    Replies: 70 Last Post: 12-11-2010, 15:51
  4. Star Wars: The Force Unleashed II Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 10 Last Post: 26-10-2010, 19:18
  5. Star Wars: The Force Unleashed 2 anuntat By Mika in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 13-12-2009, 19:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts