Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 360 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 157 207 ... LastLast
Results 2,121 to 2,140 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #2121 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Cum sa nu-l tii pe Maxim nici pe banca ? Joci cu Cocis, nu stiu daca a facut 2 preluari in 45 minute .. N-ai cum sa faci ceva cu deciziile astea, noi nu meritam sa mergem la Mondial.

  2. #2122 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tanase a fost cel mai slab dupa aparare

  3. #2123 SP
    Member Mishy's Avatar
    ^Ai ce impotriva lui Cocis , e un jucator de talie mondiala , nu se poate compara cu Maxim

  4. #2124 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mai lipsea Florescu

  5. #2125 SP
    Member Mishy's Avatar
    ^Atunci calificarea era asigurata

  6. #2126 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Se termina 2-2, are bulan nea Pizzi

    ---------- Post added 15-11-2013 at 23:11 ----------

    Velea, 2 boabe, iesi acas' !

    ---------- Post added 15-11-2013 at 23:29 ----------

    Cum sa il bagi ma pe Maxim doar 5 minute?

  7. #2127 SP
    Member Mishy's Avatar
    Intra insfarsit si Maxim la 3-1 pentru greci

  8. #2128 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jalnic, nu ar trebui sa mai vina la naţională. A fost umilit. Printre cei mai buni din Bundesliga, nu are loc la naţionala barbugiului

  9. #2129 SP
    Member Mishy's Avatar
    Slab meci am facut , nu te poti prezenta la mondial cu un joc ca asta
    Maxim la ora actuala e cel mai bun jucator roman .dar e bagat doar 5 minute pe final

  10. #2130 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Cred ca nici Lobont nu stia cand a fost ultimul meci oficial in care a jucat in afara de asta.

  11. #2131 SP
    Member Mariush's Avatar
    Soc, ultima ora, BOMBA!!!

    Primul meci ca integralist pentru Lobont in ultimul deceniu. Cel supranumit pisica, tot mai aproape de un transfer la Real. Se discuta daca AFI sau Vitan

    Deci nu pot sa-mi revin. Am luat 3 goluri, zic ok, asta e. Am avut oameni in teren, care fara exagerare, sunt adevarati ratati in fotbal, nu am fost in stare sa legam nimic, din nou, asta e.
    Dar sa spui tu, ca si lider, care esti principal si probabil unic responsabil pentru acest rezultat, ca ASTA E, de atat suntem in stare? Rusine, nesimtitule ce esti! Castigi (in adevaratul sens al cuvantului) o galeata de bani, si faci de ras o intreaga natiune. Am fost unul dintre cei mai mari sustinatori al acestui jegos, am incercat sa vad strategii si logica acolo unde nu exista, but no more. Jeg de om care esti, nea Piturca, te invit sa iei mai intai niste lectii de leadership si team management, si apoi sa invei si ceva fotbal. Pana atunci, mars, nesimtitule, si ia-l si pe Cocis dupa tine.

  12. #2132 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E Piturca varza dar nu poti sa faci din gloabe, armasari...Nu am invatat nimic din meciul tur

  13. #2133 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Jucum destul de relaxati .... zici ca suntem deja calificati ..

  14. #2134 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Hai, inca doua autogoluri si ne calificam

  15. #2135 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jalnic...Dar mai bine asa, nu merita Brazilia anul viitor sa găzduiască o gluma atat de proasta cum este echipa României.

  16. #2136 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Bine ca nu am castigat noi 2-1, ca apoi incepeau povestile ca am fost atat de aproape, si ca am avut ghinion, si alte alea.

  17. #2137 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ^ + " sa nu uitam ca ne-au furat arbitrii frate"

  18. #2138 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Ronaldo ii umileste pe suedezi. 2 goluri in 2 minute si califica Portugalia.

  19. #2139 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    am luat 1 pct din 6 posibile..acceptabil avand in vedere valoarea mai ridicata a adversarului...a fost fabulos modul cum acest arrigo sachi al zilelor noastre a reusit cu asemenea echipa de desculti sa inchida jocul atat de bine incat sa scoatem acest egal bine meritat

  20. #2140 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta e parerea ta. Parerea mea e ca rromanasii nostrii au fost inutili acolo. cred ca mai bnie puneau 11 stalpi acolo si aveau sanse mai mari sa dea aia in ei si sa intre mingea in poarta. Au avut multe ocazii si doar 1-2 semi-suturi pe poarta. Au fost mai buni ca noi ? La ce ? Cate picioare aveau in plus ?

    Nici nu stiu de ce se mai chinui. Ar fi trebuit sa nu se prezinte, nu mai facea lumea sa stea pe canceru de aseara pe stadion, sa iroseasca banii pe bilete si sa aglomereze zona aia pentru locatari.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 360 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 157 207 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts