Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 360 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 158 208 ... LastLast
Results 2,141 to 2,160 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #2141 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    ..... si sa aglomereze zona aia pentru locatari.
    Cat mi-a placut asta

  2. #2142 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  3. #2143 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Prima victorie importanta a lui Moyes de cand e la United si e la 5pct de locul 1 acum. Prea repede i-au cantat unii vesnica pomenire.

    ..cred ca sunt vreo 7 pct acum..partea buna e ca Moyes a reusit in sfarsit sa-i rasplateasca pe suporterii lui Everton..a adus in sfarsit echipa la nivelul lui Man utd
    suarez2.pnguntitled.jpg

  4. #2144 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    . Bucura-te cat mai poti cu clasamentul ala. Vedem pana la sfarsit cum o sa arate.

  5. #2145 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O sa fie Man Utd un pic mai jos

  6. #2146 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    40630.jpg

    fun facts

  7. #2147 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cica nu ar fi campionatul angliei cel mai spectaculos din lume
    Attached Images Attached Images aaa.jpg

  8. #2148 SP
    Senior Member tray's Avatar
    irelevant, in Anglia exista doar 4 echipe mari, pe cand in Spania..

  9. #2149 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu stiu ce va doare si o luati asa personal vizavi de care campionat e cel mai spectaculos. Suparati-va de jalea de la noi.

  10. #2150 SP
    Member Cata25's Avatar
    E forță atacul lui Tottenham
    Attached Images Attached Images bz2t315cyaat7fg.jpg aoybsvx.png

  11. #2151 SP
    Member COD.221's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Totul e de vanzare pe lumea asta pe suma potrivita..mai ales la ce datorii are real si la ce transferuri face an de an...sa nu mai vorbim de salarii iar cand presedinte e perez e foarte proabibil
    Unde mai pui ca real nu e un club de fotbal....e doar un brand..ca armani,gucci s.a.m.d...jucatorii isi cer scuze ca nu dau decat un gol,
    Totul e de vanzare, absolut corect , dar datoriile nu stiu de unde le scoti , sau pe Florentino, asta are cumparata jumatate spania, actionar majoritar la RENFE(transport feroviar spania) e milionar de cand lumea , cu un om ca asta faci profit de 500/515/520 mil. pe an cand Barça de ex. se chinuie sa-i renoveze contractul la Iniesta , si anul trecut au avut un record maxim de benefici 443 mil . crezi ca Barça nu putea fi fara Neymar ? sunt toate in fata ta, te negi sa deschizi ochii, e o strategie de marketing ceva nou de care avea nevoie clubul,da nu oricine, trebuia sa fie un jucator mediatizat , Rosell a incepu sa puna tarif si pe copii care vin pe CampNou, si tot nu ies conturile ... daca tot urmaresti fotbal international, ar trebui sa sti ca orice stadion pe cat de amarat e el are publicitate, cu cat mai mare cu atat mai multa , publicitate = € = jucatorii scumpi = mai multa si mai scumpa publicitate = asa de toata viata ,de ce va plangeti nu stiu, chair credeti ca un canal TV rezista pe piata cu filme ?

    _______________________________
    doar o mica comparatie intre cele 2 echipe spaniole, si se aplica la restul de echipe la fel.

  12. #2152 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ce spui tu e ca Real nu are datorii, si Barcelona are, pt ca a inceput sa taxeze copiii pe stadion, si pt ca Iniesta nu a semnat inca prelungirea contractului?

  13. #2153 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Lista cu datorii:

    Now here is the debts those teams seem to have:
    1. Real Madrid £600million
    2. Manchester United £359.7million
    3. Barcelona £369.5million
    4. Arsenal £104million
    5. Bayern Munich- NO DEBT they have been in profit ever since the 2011-12 season.
    6. AC Milan £298.8million
    7. Chelsea- NO DEBT they made a profit of 1.2million dated April 10th 2013
    8. Juventus £48.65million
    9. Manchester City- NO DEBT but have yet to release their profit margins
    10. Liverpool £237million
    Real Madrid tops football rich list, but who tops the debt list? - SportsNewsIRELAND

  14. #2154 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Nu chiar, este dezinformare acolo, realul are in jur de 170 milioane datorie.

  15. #2155 SP
    Member COD.221's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    realul are in jur de 170 milioane datorie.
    Pe data de 30 Iunie au inregistrat o datorie de 90mil € net . + datoriile la cluburi si alte banci de 240mil - nu e mare stres din moment ce cluburile au ajuns la o intelegere pentru plata in rate sau chestii de genu,deci sunt ca si platite si sa adaugam ca Real are 200 mil in banca pe contu lor privat.

    Sunt destule milioane, bancile au si ele profitu lor si este foarte clar ca le convine sa imprumute bani cu caru la Real, numai din dobanda se imbogatesc .

  16. #2156 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    @kragod:

    Eu stiu de multi ani ca Real-ul are cele mai mari datorii. Nu stiu sumele, dar de cand cu era "galacticilor" au avut cele mai mari datorii.

  17. #2157 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    babmsi3cqaaw3er.jpg



    un fan de-al lui ajax a cazut de la 10m celebrand golul 2
    Attached Images Attached Images babrnzucqaaj_z9.jpg

  18. #2158 SP
    Senior Member tray's Avatar
    poza cu ronaldo poate fi considerata malitioasa



    a mea se poate considera.. business as usual
    Attached Images Attached Images babr4zbcmaawwty.jpg

  19. #2159 SP
    Member COD.221's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    un fan de-al lui ajax a cazut de la 10m celebrand golul 2
    Saracu om, a ajuns la spital in stare grava,nici nu ma mir, la ce balta de sange era acolo.

  20. #2160 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Primul 11 al jucatorilor cu cele mai multe meciuri in UCL:


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 360 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 158 208 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts