Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 148 of 360 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 198 248 ... LastLast
Results 2,941 to 2,960 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #2941 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu diger mai greu rezultatele de acest gen, un lucru e cert, avem nevoie de fundaşi mai valoroşi.Păcat, am fost aproape, anul viitor o sa fie mult mai greu, aproape imposibil. Acum era momentul, surpriza Eh, acum aştept înţepăturile

    PS mi-e mila de capitan

  2. #2942 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    n-o sa fie mult mai greu..Rodgers nu pleaca nicaieri iar din UCL vin niste milioane bune pentru transferuri..

  3. #2943 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sper sa ai gura aurită, eu sunt pesimist, din pacate conteaza foarte mult banii in fotbalul de azi. Vezi Atletico Madrid, daca anul asta nu produc surpriza nu mai au sanse prea curand decat daca ii "cumpara" vreun arab

    PS in sport mai conteaza si trofeele, nu numai fanii minunaţi. Prea mare pauza

  4. #2944 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    haz de necaz
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1399324868203.jpg uploadfromtaptalk1399324861501.jpg

  5. #2945 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ca fan Liverpool cum naiba sa nu regreti ca ati pierdut campionatul in ultimele meciuri, pai asta e visul oricarui suporter, iar fotbalul a fost nedrept din pacate anul acesta cu Liverpool, merita din plin campionatul, city a fost o echipa stearsa, iar chelsea s-a impiedicat de prea multe ori de echipe mici si in plus a practicat si cel mai urat fotbal din campionat. eu unul mi-am dorit sa castige liverpool in locul lui city, cel mai mult pentru SG.

    PS: si asta vine de la un fan chelsea, bineinteles ca unul foarte obiectiv prin postul de mai sus (o parte din el )

  6. #2946 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Atletico Madrid, daca anul asta nu produc surpriza nu mai au sanse prea curand decat daca ii "cumpara" vreun arab
    Da, asa a fost si Dortmund anul trecut. Ar merita sa castige, ar fi bine pentru fotbal in general.

    Eu oricum tin cu Real de la 7 ani, inainte de galactici, asa ca sper sa castige ei.

    Apropo de finala:


  7. #2947 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Sper sa ai gura aurită, eu sunt pesimist, din pacate conteaza foarte mult banii in fotbalul de azi. Vezi Atletico Madrid, daca anul asta nu produc surpriza nu mai au sanse prea curand decat daca ii "cumpara" vreun arab

    PS in sport mai conteaza si trofeele, nu numai fanii minunaţi. Prea mare pauza
    Pentru mine nu conteaza trofeele..conteaza bucuria ...Shankly nu a fost managerul cu cele mai multe trofee dar are statuie in fata stadionului pentru ca "He made the people happy"...daca tineam cu o echipa doar ptr trofee imi alegeam alta..iar legat de Atletico n-as vrea sa-i preia vreun arab sau rus..candva si eu gandeam ca e mai bine sa preia echipa arabii si sa luam titlu dupa titlu,dar ne-am fi pierdut esenta...noi suntem Liverpool..o facem in felul nostru...si la fel ca Dortmund care a refuzat sa fie preluata de arabi si a renascut din propria cenusa(prin 2006 au fost aproape de faliment,la fel ca LFC in 2010 cu Hicks si Gillet) si clubul asta va face la fel..ori ca va lua titlul sezonul viitor ori peste 50 de ani ..eu tot acolo voi fi..

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Sper sa ai gura aurită, eu sunt pesimist,
    cum spune si cantecul: Walk on,walk on with hope in your hearts and you'll never walk alone !"

    postarea unui fan care vin la meciuri de 40 de ani:

    LFC will be here tomorrow and for many more tomorrows. There will be many more triumphs and tragedies, you will all shed tears of happiness and also tears of sorrow for many years to come.

  8. #2948 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Pentru mine nu conteaza trofeele..conteaza bucuria
    Eu sunt trist in seara asta, dar mai sper, bate Villa

  9. #2949 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Eu oricum tin cu Real de la 7 ani, inainte de galactici, asa ca sper sa castige ei.

    Apropo de finala:

    si eu tin cu RM de la varsta de 11 ani, adica din 2002 si cred ca ghiciti cu totii din ce motiv . atunci a fost primul meci de fotbal dupa care am zis oau... ma mai uitam la meciurile romaniei si stelei, dar nu intelegeam mai nimic si ma plictiseam. de atunci in CL am trait doar umilinte si acum imi amintesc ca in clasele 5-8 stateam noaptea pana la 12 ca atunci se terminau meciurile din spania si ma certau ai mei de fiecare data . Ma enerveaza acest stereotip, ca daca esti RM, esti fan de carton si ca tii cu ei datorita bugetului si numelor mari care au fost pe la echipe. mie mi-a palcut enorm de mult hierro de exemplu si fotbalistul meu preferat a fost zinedine zidane si asta nu are nicio legatura ca a jucat pentru real madrid.

    RM ramane echipa mea de suflet si mereu am fost alaturi de ei, la victorii si mai ales al infrangeri si au fost destule din 2002 pana astazi si mai ales ca sunt foarte multi hateri la adresa echipei si peste tot vad fani barcelona sau hateri care se uita foarte urat la tine cand le spui ca tii cu RM

  10. #2950 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu imi aduc aminte La Liga in 98", primul campionat pe care l-am urmarit. Raul a fost fantastic atunci, cred ca marcase vreo 30 de goluri in sezonul ala iar Morientes si el vreo 20. Aveau un stil de joc extrem de ofensiv si precis, asta comparativ cu ce se juca la noi in divizia A. Prin 99 vroiam sa vina Mendieta la echipa, intentionam sa ii contactez pe madrileni sa le spun de ce merita Mendieta sa ajunga la Real, ca avea statut in echipa (Valencia) si ca ar fi fost un plus pentru aparare. Iar Sanchis era in scadere de forma Eh, amintiri.

    Iar apoi am fost in culmea fericirii cand in anul urmator am descoperit Champions League, si am aflat intreaga istorie a madridului, dar si ca mai castigasera cu un an inainte. In momentul ala parca toate s-au aliniat.

    Iar despre rivalitatea cu catalanii, sa fim seriosi, fanii Barcelonei au venit in ultimii 10 ani. Sunt curios cati vor mai ramane alaturi de echipa dupa 10 ani de la iesirea din forma. Eu am tinut mereu cu Real. Daca fanii Barcelonei vor face acelasi lucru, o sa ii pot respecta. Momentan sunt sceptic cand cineva imi spune ca tine cu ei. A devenit o moda.

  11. #2951 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Bun asa, dupa o asemenea performanta: 10.000 euro că stăm acasă » Mircea Sandu şi 22 de colaboratori au împărţit 35.900 de euro după înfrîngerea din barajul cu Grecia :: GSP.RO

    Si Marica raspunde foarte inteligent: http://www.gsp.ro/fotbal/nationala/b...za-425233.html

    "Ca jucător nu mă deranjează, mai ales că nu este vorba de sume exorbitante", a spus pentru GSP atacantul lui Getafe.

  12. #2952 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  13. #2953 SP
    Member akzation's Avatar
    E trist ca pana acum toata lumea facea glume legate de Liverpool ca nu pot ajunge nici macar in Europa League , iar acum , desi se afla pe locul 2 lumea tot gaseste un motiv de amuzament pentru faptul ca "au pierdut titlul" , care dupa mine nu a fost niciodata "ca si castigat". Pentru mine este suficient si Champions League si cred ca la fel si pentru majoritatea suporterilor lui Liverpool , acum bine inteles ca nu poti sa fi prea fericit cand ai fost atat de aproape de a castiga si titlul ...

  14. #2954 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Ciocu mic si joc de glezne

    image.jpg

  15. #2955 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Mi-a iesit jocul de glezne fara sa alunec!

  16. #2956 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ^Tre' sa recunosc ca a fost buna, chiar daca tin cu Liverpool

  17. #2957 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Mi-a iesit jocul de glezne fara sa alunec!
    Uita-te la clasament atunci sa te linistesti...si ia si niste apa-n gura ca faci praf..
    Attached Images Attached Images image.jpg

  18. #2958 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Uita-te la clasament atunci sa te linistesti...si ia si niste apa-n gura ca faci praf..
    Ia-o și tu ca pe o glumă.... Așa și noi (fanii lui United) putem scoate clasamentele din ultimii nush câți ani și să vi le arătăm.

  19. #2959 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Poate le scoti si pe alea cu primii 7-8 ani ale maestrului Ferguson

    PS prezentul conteaza mai mult, maine scot si eu de la naftalina Cupa Campionilor

  20. #2960 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Scofield91 View Post
    Ia-o și tu ca pe o glumă.... Așa și noi (fanii lui United) putem scoate clasamentele din ultimii nush câți ani și să vi le arătăm.
    parca voi nu traiati in trecut

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 148 of 360 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 198 248 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts