Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 236 of 360 FirstFirst ... 136 186 226 234 235 236 237 238 246 286 336 ... LastLast
Results 4,701 to 4,720 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #4701 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    bai cristi , daca si eu care nu stiu ce sa mai fac sa il iau pe ronaldo la UT sunt hater ) hater la ce ? ca nu ai obiectul , doar ti am zis realist punctul meu de vedere .

    Tomcraft nu are cum sa fie OMUL MECIULUI asta zic , unul injurat si scuipat de proprii suporteri , poate omul ambelor manse , da , dar nu e omul meciului intr-un meci in care a pierdut si a fost injurat de proprii fani , e exclus asta .

    raman la parerea ca a avut meciuri bune dar nu asta , si e doar o umflare de muschi ai lui EA eu am incheiat subiectul ca nu are sens sa mai continuam cu el .

    eu sunt curios de echipa de diseara de la TOTY , ca e interesant ce face EA

    si sunt curios daca sparge cineva diseara banii pe pachete pt TOTW si cam cati bani

  2. #4702 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Cum poate sa fie omul meciului un jucator care pierde?
    Cu siguranta daca Schalke se califica, Huntelaar era omul meciului. Dar Huntelaar a pierdut aseara iar Ronaldo a castigat.

  3. #4703 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    daca la mine te referi - da - normal ca l-am vazut .

    Ronaldo a fost mediocru , iar Real o rusine , daca vrei sa subliniezi pe cineva pt omul meciului e Huntelar de 2 ori mai bun ca Ronaldo aseara .

    in Fifa Ronaldo este bestial , dar in realitate are 30 merge pe 31 de ani , in max 2 ani pleaca de la Real iar cariera lui e in declin , a jucat in ultimele 3 meciuri ft prost a fost fluierat si injurat , si a tras tare aseara , dar e greu dupa 30 de ani la jucatorii de viteza el nu dribleaza el e genul pe fortza .

    Eu sunt sigur ca a fost o manevra a lu EA , chiar ma asteptam la asta , sunt curios daca o sa bage si o echipa TOTW tare diseara e anuntat Suarez si David Luiz
    Cum sa spui asa ceva Ce daca are 30 de ani, la fizicul care il are eu iti spun ca joaca lejar pana la 35 de ani +. De unde sti tu ca pleaca de la Real in 2 ani si ca e cariera lui in declin ? Ai vorbit cu Caracatita Paul si Mama Omida si ti-au prezis viitorul ? Ba frate cand va aud ce aberatii spuneti imi vine sa o iau razna.

    Cat despre meciul de aseara ce pot sa zic, spectatorii niste cretini, in loc sa ii incurajeze pentru ca sunt iesiti din forma si unii jucatori importanti au fost si sunt accidentati ei ii huiduie.

  4. #4704 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Cgx..intreb cine pt ca daca te referi la Ronaldo...atunci...scuza-ma..nu te pricepi..

  5. #4705 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    repet : raman la parerea ca a avut meciuri bune dar nu asta , si e doar o umflare de muschi ai lui EA eu am incheiat subiectul ca nu are sens sa mai continuam cu el .

    n-are sens ca sunt pasiunile voastre si e normal ca sunteti cu messi ronaldo etc in situatia alora cu aparatele - tu le spui ca nu sunt bune si ei obsedati , te contrazic la infinit

    mie imi plac femeile si nu idolatrizez barbati asa ca hai sa trecem peste subiect ca nu e un subiect de prea mare interes in ce ma priveste

    eu sunt curios de echipa de diseara de la TOTY , ca e interesant ce face EA

    si sunt curios daca sparge cineva diseara banii pe pachete pt TOTW si cam cati bani

  6. #4706 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by jnku View Post
    Asa sunt unii azi, daca ii scoti din Messi si Ronaldo nu mai inteleg nimic , daca le explici de Milan-ul lui Sacchi, Ajax-ul lui Van Gaal, nationala Chiliana antrenat de Bielsa etc. ii pierzi la prima fraza.
    Degeaba spui tu de anii lui Arrigo Sacchi, atunci erau alte timpuri, fotbalul a evoluat foarte mult de atunci. Daca tu consideri ca atunci era un fotbal mai bun atunci asta e parerea ta, eu consider ca atunci era un circ de fotbal, acum este de 10 x mai complex si frumos. Hai sa iti dau si un exemplu sa nu zici ca aberez sau ca ma dau cunoscator:



    In ziua de azi cine isi mai permite sa face asemenea lucruri ?

  7. #4707 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Fiecare generație a avut jucatorii ei dar generația asta e a lui Ronaldo si Messi iar unii dintr e noi nu vrem sa recunoaștem .

  8. #4708 SP
    Member jnku's Avatar
    Ce e mai complex? Explica-mi tu un pic complexitatea fotbalului contemporan, e bine ca n-ai zis nimic de Van Gaal sau Bielsa...

  9. #4709 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    A deci tu esti de parere ca fotbalul de azi e la fel ca ala de pe timpurile lui Papura Voda ? Inseamna ca te pricepi foarte bine, iti recomand o cariera de Antrenor, eventual la Milan.

    TACTIC ZONE

    Poate te ajuta asta in viitorul tau mandat la Milan.

    No Offence

  10. #4710 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Calm down . )

    uploadfromtaptalk1426092756611.jpg

  11. #4711 SP
    Member jnku's Avatar
    Normal ca nu e la fel, niciun sport nu mai e la fel ca acum 25 de ani, dar nu cred ca o sa vorbeasca nimeni de Realul de azi, sau Manchester City de azi cum se vorbeste de Milan-ul de atunci, de Ajax-ul din 94-95, de Olanda din perioada lui Cruyff si tot asa. In sensul ca nu aduc nimic inovator in fotbal. Si scuza-ma, sa ai lotul pe care il are Real si sa te bata ultimele spete de echipe gen Bilbao, Schalke, sa stearga Atletico pe jos cu tine, nu e chiar onorant.

  12. #4712 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    De acord..dar sa spui ca Ronaldo nu dribleaza...

  13. #4713 SP
    Member jnku's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    De acord..dar sa spui ca Ronaldo nu dribleaza...
    Ba da, dribleaza, inca foarte bine, e un jucator bun. Din pacate nu o sa ajunga la anvergura unuia de gen Zidane, om care a castigat cam tot ce era de castigat si a iesit in evidenta in meciurile decisive, spre deosebire de Ronaldo, care a ratat Penalty in finala Man Utd - Chelsea si in finala de anul trecut a fost cam spectator pana in prelungiri, ca sa nu mai zic de mondial. Dar asta nu inseamna ca nu e printre cei mai buni din generatia actuala.

  14. #4714 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    eu am tinut si tin cu milanul si ultimul mare jucator atacant complet a fost sheva .
    Eu zic ca Inzaghi.

  15. #4715 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Quote Originally Posted by jnku View Post
    Normal ca nu e la fel, niciun sport nu mai e la fel ca acum 25 de ani, dar nu cred ca o sa vorbeasca nimeni de Realul de azi, sau Manchester City de azi cum se vorbeste de Milan-ul de atunci, de Ajax-ul din 94-95, de Olanda din perioada lui Cruyff si tot asa. In sensul ca nu aduc nimic inovator in fotbal. Si scuza-ma, sa ai lotul pe care il are Real si sa te bata ultimele spete de echipe gen Bilbao, Schalke, sa stearga Atletico pe jos cu tine, nu e chiar onorant.
    Schalke nu e ultima speta de echipa.

  16. #4716 SP
    Member jnku's Avatar
    Era o metafora. Comparand bugetele de transferuri si valoarea jucatorilor, mi se pare corecta evaluarea.
    P.S. Ce arbitru la Bayern - Shaktar cum dracu sa dai rosu la faza aia in min. 3?

  17. #4717 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Hai ca o dam in offtopic .

  18. #4718 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by jnku View Post
    Ce arbitru la Bayern - Shaktar cum dracu sa dai rosu la faza aia in min. 3?


    La fel de parnaie si arbitrul de la Chelsea-PSG, cand l-a eliminat pe Zlatan.

  19. #4719 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Ai dreptate , trebuia sa ii rupa piciorul ca sa primeasca rosu .

  20. #4720 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts