Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 226 of 360 FirstFirst ... 126 176 216 224 225 226 227 228 236 276 326 ... LastLast
Results 4,501 to 4,520 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #4501 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    In galaxia aia cu Sahtior si Basel


    Ceva se stie sigur, Steaua-Dinamo are fix 0% sanse. Pentru meciul Basel-Șahtior te las pe tine sa le calculezi.

  2. #4502 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu stai prea bine nici la capitolul matematica, dar îți spun sigur ca nu alea sunt șansele. Dar hai sa te ajut un pic sa nu te zbați prea mult, eu eram ironic, sarcastic...

    PS: Ai șanse mai mari sa vezi Steaua - Dinamo decât sa câștigi la LOTO premiul cel mare

  3. #4503 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    In privinta arbitrajului: Semifinala cu Chelsea este un exemplu bun, eliminarea lui RVP im meciul cu Arsenal este altul. Nu si eliminarea portarului in finala, daca vei cauta faza pe net vei vedea un rosu clar. In schimb, in alt meci cu Chelsea, Damian Duff da un gol din offsaid vazut de pe Luna, intr-un meci cu AC Milan jucau italienii handbal in careul catalanilor si apoi gol. Astea au fost uitate.
    Astea, ca si meciul de anul trecut din sferturi, cand Borussia Dormund il avea suspendat pe Lewandovski, Reus si Hummels accidendati, ca si inca juma de titulari. Si asa erau sa ii elimine pe spanioli. Deci Pt RM anul trcut, competitia a inceput in semifinale, cum am spus, cand a dat peste Bayern, si au fost mai buni ca nemtii, cum au si meritat sa castige finala cu Atletico.
    Hummels si Reus au jucat in ambele meciuri, cred ca ai facut o mica confuzie:

    http://www.uefa.com/newsfiles/ucl/2014/2011872_fr.pdf

    http://www.uefa.com/newsfiles/ucl/2014/2011878_fr.pdf

    Doar Lewandowski a lipsit in primul tur castigat de Real. La Real a lipsit Marcelo in ambele meciuri, fiind accidentat.

    Sunt de acord ca meciul cu Shalke a fost usor anul trecut in primul tur, a fost gen 6-1 parca, dar Borussia si Bayern chiar au fost echipe cu sanse la titlu. Atleti a fost surpriza placuta, daca Real nu, mi-ar placea ei sa castige anul asta.

  4. #4504 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Crul Azul - Real Madrid pe Eurosport 2 de la 21.30.

  5. #4505 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu in viata mea nu am mai auzit doi comentatori atat de penibili si incapabili. Mi se pare absolut gretos felul in care prezinta meciul. E de departe cea mai slaba prestanta a unor comentatori pe care am auzit-o in viata mea. De regula urmaresc meciurile Realului in spaniola, de farmec. Acum insa nu am gasti stream in spaniola, singura alta varianta fiind de la ESPN. Acolo sunt comentatori americani. Fotbalul comentat de americani e ca berea fara alcool.

    Ce cuvinte au: ala din aparare, coxeaza, Crul Azul sunt praf, etc.

    Cum naiba raman astia in emisiune? Va recomand meciul doar ca sa auziti asemenea aberatii, meciul in sine e slab.

  6. #4506 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Stai sa-l vezi si pe ala de este preferatul meu, tot de pe ES

  7. #4507 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai spune-mi despre cine este vorba. Nu cunosc niciun comentator. Mint, Țopescu, pe vremuri. Nu ii cunosc, dar daca astia nu sunt "preferatii" tai, mi-e greu sa cred ca se poate mai rau.

    Ca o paranteza, e 3-0.

  8. #4508 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ion Viorel

  9. #4509 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si pe cei doi din seara asta ii stii? Le-as zice cateva pe un facebook, ceva. Sunt incredibili amandoi. Zici ca i-a cules dintr-un bar de langa sediul de transmisie.

  10. #4510 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe astia nu, dar vezi ca găsești echipa de comentatori pe site-ul ES România, tre' sa fie vreo 4

  11. #4511 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Eu in viata mea nu am mai auzit doi comentatori atat de penibili si incapabili. Mi se pare absolut gretos felul in care prezinta meciul. E de departe cea mai slaba prestanta a unor comentatori pe care am auzit-o in viata mea. De regula urmaresc meciurile Realului in spaniola, de farmec. Acum insa nu am gasti stream in spaniola, singura alta varianta fiind de la ESPN. Acolo sunt comentatori americani. Fotbalul comentat de americani e ca berea fara alcool.

    Ce cuvinte au: ala din aparare, coxeaza, Crul Azul sunt praf, etc.

    Cum naiba raman astia in emisiune? Va recomand meciul doar ca sa auziti asemenea aberatii, meciul in sine e slab.

    Mai bine dadeau pe Bayern in Bundesliga.

  12. #4512 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  13. #4513 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jalnici sunt băieții ăștia de la Liverpool, o rușine absoluta

  14. #4514 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Eu in viata mea nu am mai auzit doi comentatori atat de penibili si incapabili. Mi se pare absolut gretos felul in care prezinta meciul. E de departe cea mai slaba prestanta a unor comentatori pe care am auzit-o in viata mea. De regula urmaresc meciurile Realului in spaniola, de farmec. Acum insa nu am gasti stream in spaniola, singura alta varianta fiind de la ESPN. Acolo sunt comentatori americani. Fotbalul comentat de americani e ca berea fara alcool.

    Ce cuvinte au: ala din aparare, coxeaza, Crul Azul sunt praf, etc.

    Cum naiba raman astia in emisiune? Va recomand meciul doar ca sa auziti asemenea aberatii, meciul in sine e slab.
    Aha dar de cei de la DIGISPORT sau PROTV ce spui? Costi Mocanu e preferatul meu.

  15. #4515 SP
    Member akzation's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Jalnici sunt băieții ăștia de la Liverpool, o rușine absoluta
    E greu fara un atacant adevarat , nu ca defensiva ar fi mai buna. Imi pare rau ca sunt foarte multi care il acuza numai pe Rodgers pentru jocul slab , singurele lucruri pentru care as putea sa-l acuz sunt transferurile (nu toate) si ca nu il foloseste pe Emre Can (destul timp).

  16. #4516 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by akzation View Post
    E greu fara un atacant adevarat , nu ca defensiva ar fi mai buna. Imi pare rau ca sunt foarte multi care il acuza numai pe Rodgers pentru jocul slab , singurele lucruri pentru care as putea sa-l acuz sunt transferurile (nu toate) si ca nu il foloseste pe Emre Can (destul timp).
    Singurul vinovat e Balotelli. Mă amuz când la victorii doar Suarez era iar când treaba nu mai merge aruncam totul pe Balotelli.

  17. #4517 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Acum se vede cat de slabi sunt Rodgers si Klopp ca antrenori. Le-au plecat 1-2 jucatori si nu mai stiu sa puna echipa sa joace. Un antrenor adevarat face din rahat bici. Exemplu, Dan Petrescu la Urziceni sau Reghe la Chiajna. Si trebuie sa ai cojones sa-l tii pe Gerrard pe bara, care e mancator de meciuri, numai mijlocas la inchidere nu este.

  18. #4518 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Whaaat ? Tu te auzi ?

  19. #4519 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Acum se vede cat de slabi sunt Rodgers si Klopp ca antrenori. Le-au plecat 1-2 jucatori si nu mai stiu sa puna echipa sa joace. Un antrenor adevarat face din rahat bici. Exemplu, Dan Petrescu la Urziceni sau Reghe la Chiajna. Si trebuie sa ai cojones sa-l tii pe Gerrard pe bara, care e mancator de meciuri, numai mijlocas la inchidere nu este.
    Locul 1 pt aberația anului, felicitări!

  20. #4520 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Acum se vede cat de slabi sunt Rodgers si Klopp ca antrenori. Le-au plecat 1-2 jucatori si nu mai stiu sa puna echipa sa joace. Un antrenor adevarat face din rahat bici. Exemplu, Dan Petrescu la Urziceni sau Reghe la Chiajna. Si trebuie sa ai cojones sa-l tii pe Gerrard pe bara, care e mancator de meciuri, numai mijlocas la inchidere nu este.
    Reghe e top, mai ales cu Piti Talent lângă el e numarul 1.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts