Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 228 of 360 FirstFirst ... 128 178 218 226 227 228 229 230 238 278 328 ... LastLast
Results 4,541 to 4,560 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #4541 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Eu nu. Stiam ca asta se va intampla. In situatiile astea iti dai seama cat de praf sunt fotbalistii romani.

  2. #4542 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Si Radu Stefan joaca la Lazio, iar la Nationala e muci.

  3. #4543 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Dar nu prea a jucat...

  4. #4544 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Si Radu Stefan joaca la Lazio, iar la Nationala e muci.
    A și jucat mult la națională. A fost dorit an de an de super echipe, acum e dorit de Milan și Napoli dar el e varza. Despre ce vorbim aici? Nici de Crăciun nu lăsați ironiile de 2 bani?

  5. #4545 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Declaratia lui Stefan Radu : "Mă simt stingher în echipă! Mă duc la lot şi nu am un dinamovist al meu"

  6. #4546 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Declaratia lui Stefan Radu : "Mă simt stingher în echipă! Mă duc la lot şi nu am un dinamovist al meu"
    De ce Radoi, Săpunaru și alții au renunțat la națională? Din cauza lui Dinu? Din cauza lui Dumitrache Dumnezeu sa îl ierte? Ca de obicei din partea unor steliști nu ma pot aștepta la altceva. Dar tot câinii sunt aia nesimțiți, aia obraznici.

    ---------- Post added 26-12-2014 at 14:27 ----------

    Lasă să joace Super Lato ca nu are loc Radu Ștefan de el

  7. #4547 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Revenind la fotbal, programul de boxing day:


  8. #4548 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    A și jucat mult la națională. A fost dorit an de an de super echipe, acum e dorit de Milan și Napoli dar el e varza. Despre ce vorbim aici? Nici de Crăciun nu lăsați ironiile de 2 bani?


    Pe mine nu ma intereseaza cum joaca Radu Stefan sau alt jucator roman la echipa lui de club de afara, ma intereseaza ca la nationala sa joace bine.
    Chiriches este un exemplu in acest sens, nu joaca bine in BPL sau EL, dar joaca bine la nationala. Alea 2-3 meciuri cat a jucat Radu Stefan la nationala a fost varza, pe deasupra s-a mai si suparat si a refuzat nationala. Si pe Marica se bateau anumite echipe acum cativa ani, dar la nationala era varza si inca mai este. Si pe Mutu l-a luat Fiorentina, dar la nationala era varza, Maxim e bun in Bundesliga, dar la nationala joaca numai in/din floricele, nu zic ca e varza, poate nu s-a adaptat inca la nationala.


    Parerea mea este ca Radu Stefan este lent pentru un fundas de banda, la fel si Sapunaru.

  9. #4549 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Pe mine nu ma intereseaza cum joaca Radu Stefan sau alt jucator roman la echipa lui de club de afara, ma intereseaza ca la nationala sa joace bine.
    Chiriches este un exemplu in acest sens, nu joaca bine in BPL sau EL, dar joaca bine la nationala. Alea 2-3 meciuri cat a jucat Radu Stefan la nationala a fost varza, pe deasupra s-a mai si suparat si a refuzat nationala. Si pe Marica se bateau anumite echipe acum cativa ani, dar la nationala era varza si inca mai este. Si pe Mutu l-a luat Fiorentina, dar la nationala era varza, Maxim e bun in Bundesliga, dar la nationala joaca numai in/din floricele, nu zic ca e varza, poate nu s-a adaptat inca la nationala.
    Cum am zis toți dinamovistii sunt varza. Toți sunt niște petarde. Noroc cu alde Dodel și Piti Talent altfel cine știe ce națională avem.

  10. #4550 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Noroc cu alde Dodel și Piti Talent altfel cine știe ce națională avem.

    Dodel, asa cum este el, scoate omul din joc, din glezna.

    ---------- Post added 26-12-2014 at 16:53 ----------

    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Revenind la fotbal, programul de boxing day:

    Este etapa si duminica.

  11. #4551 SP
    Member micul_'s Avatar
    Mutu are peste 100 goluri în serie A dar e varza. Marele Chiriches e cel mai tare.

  12. #4552 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Normal ca Mutu este varza, nu a fost in stare la Euro 2008 sa-i dea gol lui Buffon din penalty si sa ne ajute sa castigam meciul cu Olanda, in care olandezii chiar au vrut sa piarda meciul.

    Chiriches si Gardos sunt cei mai buni fundasi centrali la Nationala.

  13. #4553 SP
    Member micul_'s Avatar
    Asa e, ai dreptate

  14. #4554 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post

    Lasa să joace Super Lato ca nu are loc Radu Ștefan de el
    Parca ai avut gura aurita:
    Presa din Italia: "Latovlevici pe lista unui club mare din Italia" » Transferul care i-ar putea relansa cariera :: GSP.RO

  15. #4555 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Ce gol i-a dat Mane lui Courtois.

    ---------- Post added 28-12-2014 at 16:38 ----------

    Bravo Chiriches: Cu Vlad Chiricheş integralist, Tottenham a ţinut-o în şah pe Manchester United » Românul a fost erou pentru echipa sa :: GSP.RO

  16. #4556 SP
    Member micul_'s Avatar
    Și Dodel era dorit de Lyon. Mai lasă-mă cu maimuța aia.

  17. #4557 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Iar Lyon a fost eliminată de Astra...

  18. #4558 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Iar Lyon a fost eliminată de Astra...
    Corect. Dar tot Lyon e la doua puncte de OM și e în fata marelui PSG la finalul turului din Ligue 1.

  19. #4559 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Dar de Dortmund ce sa mai zic ?!

  20. #4560 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Dar de Dortmund ce sa mai zic ?!
    Ce e cu Dortmund?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts