Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 229 of 360 FirstFirst ... 129 179 219 227 228 229 230 231 239 279 329 ... LastLast
Results 4,561 to 4,580 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #4561 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Retrogradeaza

  2. #4562 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Retrogradeaza
    Nu retrogradează.

  3. #4563 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  4. #4564 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar

  5. #4565 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Cand?

  6. #4566 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Într-un interviu altfel pentru GSP, Ionuţ Luţu a mărturisit aventurile prin care a trecut de-a lungul unei cariere de fotbalist ce a durat 18 ani. Trecut prin Kazahstan, Coreea sau Turcia, Luţu are cu ce să te uimească. 5 poveşti interesante din cariera sa.

    1. În ce limbă s-a înţeles cu oamenii pe unde a jucat
    "În Coreea le ziceam tuturor Kim şi Lee, iar în Kazahstan, Serghei. Nu-i chema chiar pe toţi aşa, dar majoritatea aveau numele astea, deci mă descurcam. Plus că ştiu engleză, mă descurc şi-n rusă. Turca nu prea s-a prins de mine..."

    2. Pe cine a driblat cel mai mult în carieră
    "Mamă, îl ţin minte pe Ogică. Ăla cu loteria, de apare mereu la OTV. Jucam la Progresul şi a apărut şi el într-o zi că e fotbalist, fundaş şi vrea să dea probe. Nea Liţă Dumitru, care era antrenor, i-a zis: "Azi facem exerciţii de finalizare, unu contra unu. Tu îl ai adversar pe Luţu". Ogică zice: "Hai, bre nea Liţă! P-ăsta mic mi-l dai? Înseamnă că nu vrei să mă opreşti, îţi baţi joc de mine!". "Fă-l p-ăsta varză şi-ţi dau altul mai bun după!". Săracu', l-am scos de pe teren plin de noroi din cap pînă-n picioare! Mă făceam că dau, el se arunca în mocirlă, l-am întors, i-am dat-o printre picioare... A plecat după antrenament, nici n-a mai întrebat dacă mai vine a doua zi. Dar am rămas prieteni la cataramă".

    3. Sex oral între titulari
    "Povestea nea Ilie Balaci de cînd antrena el la arabi: cică s-a dus într-o noapte să-i inspecteze pe jucători în camere, să se asigure că dorm. Deschide uşa unei camere şi ce vede? Fundaşul dreapta îi făcea sex oral portarului! Şi erau titulari amîndoi! Am întîlnit şi eu destule, dar m-a ferit Dumnezeu de d-astea".

    4. Olăroiu, primele şi bătaia
    "Am rămas prieteni din Coreea, da' i-am mai făcut şi belele. Cînd am ajuns acolo prima oară, Oli mi-a zis: "Luţule, vezi că aici nu e ca-n România! Dacă l-ai driblat pe unul, dai drumu' repede la minge, că ăştia aleargă mult şi se întorc, nu poţi să-i fentezi tu de o mie de ori!". "Da, Oli, stai liniştit!".

    La primul meci, l-am driblat pe primul, pe al doilea, da' ăsta a băgat alunecare şi, nu ştiu cum, a ajuns cu capul lîngă minge. Am vrut să şutez, dar l-am nimerit direct în cap, ce mai, rău de tot, de au sărit toţi coreenii pe mine.

    Oli s-a băgat să mă salveze, i-a tăvălit pe toţi şi am fost amîndoi eliminaţi. La meciul următor, echipa juca pe 4.000 de dolari la victorie, conducea cu 5-0 şi noi doi stăteam în tribună. Olăroiu fierbea: "Luţule, dacă mai pierd bani pe-aici din cauza ta, te omor!".

    5. "Njock şi-o face lasou şi prinde chestii cu ea"
    Luţu a fost coleg la Craiova cu Jeremie Njock, pe care l-a bănuit că şi-a schimbat data naşterii în buletin: "L-am întrebat «Ia zi, frate, cîţi ani ai?». El: «23». «Fugi, mă, de-aici! Tu ai călcîiele crăpate şi-mi zici mie că ai 23?!»'.

    Camerunezul l-a impresionat totuşi cu ceva: "Omul e superdotat, e campion! Cînd l-am văzut dezbrăcat la duş, m-am speriat, mi-l şi imaginam cum şi-o face lasou şi prinde diverse chestii cu ea. Unul singur mai era la nivelul lui Njock la capitolu' ăsta: Tararache. Şi ăla tot un uriaş! Dacă s-ar face un prim 11 după criteriul ăsta, n-aş prinde echipa, sincer. Asta e, fiecare cu atuurile lui".







  7. #4567 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Si Lutu cu ce atuuri ar prinde un prim 11? La consum de vin, probabil, ca la fotbal nu clar.

  8. #4568 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    E din ce in ce mai iubit Vanje


  9. #4569 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Ce-i rupe Spurs pe Chelsea.

    ---------- Post added 02-01-2015 at 15:53 ----------

    Buni afaceristi cei de la Man United: L-au lăsat să plece pe gratis, dar acum vor să dea 85 milioane de euro pe el » Supertransferul pregătit de Louis Van Gaal :: GSP.RO

    ---------- Post added 02-01-2015 at 18:13 ----------

    Gerrard pleaca din vara de la Liverpool, cel mai probabil in USA.

    ---------- Post added 02-01-2015 at 18:19 ----------

    Cu ce se mai ocupa si Messi: https://www.youtube.com/watch?v=cedNyPE_K-s#t=162

  10. #4570 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Cica asta e varianta propusa de Steaua pentru noua emblema. Traiasca Paint!
    Attached Images Attached Images oeszzu4.png

  11. #4571 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar

  12. #4572 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar

  13. #4573 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    RIP Junior Malanda
    Pacat , avea doar 20 de ani .

    http://mediafax.ro/sport/fotbalistul...utier-13758691

  14. #4574 SP
    Member micul_'s Avatar
    Dumnezeu să-l ierte.

  15. #4575 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Bravo Gardos, victorie cu Man U.

  16. #4576 SP
    Member Sopi's Avatar
    messi a facut toate 4 golurile

  17. #4577 SP
    Member micul_'s Avatar
    Foarte slab a jucat Atletico. Arbitrajul catastrofal.

  18. #4578 SP
    Member Sopi's Avatar
    La messi a fost hent,la rakitic penalty,la atletico nu a fost,sa nu mai zic cati jucatori trebuiau sa fie eliminati dupa cum au jucat aseara de urat.

  19. #4579 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    LIVE NOW - Red Carpet at FIFA Ballon d'Or Gala 2014


  20. #4580 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    David Luiz in echipa anului

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts