Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 278 of 360 FirstFirst ... 178 228 268 276 277 278 279 280 288 328 ... LastLast
Results 5,541 to 5,560 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #5541 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Vorbim de prezent, nu de trecut.

    In fine , asta e parerea mea .

  2. #5542 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    Si turcii o s-o ia in mana la europene.

  3. #5543 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by Messi2015 View Post
    Dar in 2008 am meritat si ne-am facut de ras in grupa mortii? In afara de faptul ca meciul cu Olanda a fost blat, in sensul ca noi nu am vrut sa castigam acel meci din diverse motive, stiute numai de unii si banuite de altii.
    Nu am vrut? Nu am putut!

  4. #5544 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    Daca ai vazut meciul, neoficial n-am vrut, oficial n-am putut.

  5. #5545 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    "Daca" Mutu marca din penalty, eram in faza eliminatorie.

  6. #5546 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    Asta in meciul cu Italia.

    UEFA.com's European Qualifiers all-star XI - UEFA EURO - News - UEFA.com

    Rat este in echipa turneului de calificare la EURO 2016. Daca tot nu avem jucatori si nu meritam sa jucam la Euro.

  7. #5547 SP
    Member marv's Avatar
    si Tatarusanu rezerva. It's something!

  8. #5548 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Messi2015 View Post
    Bine ca va bucurati pentru turci, dar n-am vazut pe nimeni sa se bucure de calificarea Romaniei. Daca Romania nu s-ar fi calificat, cred ca se umpleau paginile de comentarii, ceea ce m-ar duce la concluzia ca multi nu se bucura de aceasta calificare.
    Eu nu m-am bucurat pentru calificare, am fost indiferent. Daca nu se califica Romania, nu ar fi meritat. Eu deja am comentat parerea mea cu privire la nationala actuala, acesti jucatori care mimeaza fotbalul, cu exceptia a 2-3. Probabil se vor face de ras, in orice grupa ar fi, sau daca nu de ras, vor fi niste meciuri urate, crancene, fara faze de poarta, cu multe bubuieli, lumanari si "ochii inchisi si dat in ea". Probabil de aia se bucura lumea la calificarea directa a Turciei, cu jucatori mai de valoare decat ai nostri, cu o galerie mai de valoare decat a noastra, si cu un joc mai de valoare decat al nostru. Si probabil cu un selectioner mai de valoare decat generalul nostru.
    Ca eram noi acolo sau Ungaria in locul nostru este fix acelasi lucru.
    Te vei simti mandru cand vei privi neputinta nationalei in cele 3 meciuri? Iti vei spune "E bine ca am ajuns acolo, asta conteaza"? Oare, asta conteaza? Sa fii acolo, sau sa lasi si ceva in urma prezentei tale acolo?

  9. #5549 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    Logic, nationala se va duce la Euro sa faca o figura cat mai frumoasa, adica sa incerce sa treaca de grupe si, de ce nu, sa incerce sa mearga mai departe de grupe pe cat posibil. Acum ca jocul va fi sau nu spectaculos, vom vedea. Nu mai tin eu bine minte, dar cand Grecia a castigat Euro a jucat spectaculos? Era mai bine sa fi jucat spectaculos si sa nu ne fi calificat? Eu zic sa va luati toti cetatenie turca si sa va mutati in Turcia. Eu cred ca voi aveati sticlele de sampanie sa le deschideti si sa sarbatoriti daca Romania nu se califica.

    ---------- Post added 16-10-2015 at 06:57 ----------

    Mai umbla zvonul ca Turcia s-a calificat necurat la Euro, adica a avut legatura cu meciul letonia-kazahstan. Banul turcului e mult si frumos.

  10. #5550 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De unde le scoti?

  11. #5551 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Ce visează noaptea, spune pe forum .

  12. #5552 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Messi2015 View Post
    Era mai bine sa fi jucat spectaculos si sa nu ne fi calificat?
    Da, era mai bine. Doar ca ce spui tu era imposibil de realizat, cu ciurucurile echipe nationale, eterni lustruitori de banca la echipele mediocre/ proaste din vest.Cum sa joace spectaculos?

    Quote Originally Posted by Messi2015 View Post
    Eu cred ca voi aveati sticlele de sampanie sa le deschideti si sa sarbatoriti daca Romania nu se califica.
    Casca ochii putin mai bine. In chiar prima mea propozitie din post am scris ca imi este indiferent ca s-a calificat nationala. Ce sticle de sampanie?

  13. #5553 SP
    Banned Messi2015's Avatar

  14. #5554 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    În ce hal arată titularii de azi de la Liverpool, eu nu știu cum au ajuns glumele astea pe acolo, zici ca sunt jucători din echipa națională a României. Anul ăsta dacă ajungem pe loc de UCL e o minune. Bravo Brendan, după tine potopul...

  15. #5555 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Daca Milner e capitan ...

  16. #5556 SP
    Member akzation's Avatar
    Macar arata deja o alta atitudine , jucatorii par mai motivati. Astept sa revina Henderson , Benteke si Sturridge si sa vedem cum o sa arate atunci echipa.

  17. #5557 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu știu, eu am adormit la meciul ăsta

  18. #5558 SP
    Member Melo's Avatar

  19. #5559 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Trebuie să înscrie Bournemouth din ce văd, săracul de el, pierde pe un meci

    LE: lol, acum am văzut ca azi fost meciul, a câștigat nebunul

  20. #5560 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Da, era mai bine. Doar ca ce spui tu era imposibil de realizat, cu ciurucurile echipe nationale, eterni lustruitori de banca la echipele mediocre/ proaste din vest.Cum sa joace spectaculos?


    Casca ochii putin mai bine. In chiar prima mea propozitie din post am scris ca imi este indiferent ca s-a calificat nationala. Ce sticle de sampanie?
    Daca ai copii baieti sau o sa ai si daca sunt talentati la fotbal, te rog eu sa-i lasi sa urmeze calea sportului in loc sa faca 2-3 facultati. Asa o sa avem echipa nationala. Pana atunci, o sa avem numai ciurucuri, ca niciun parinte nu-si lasa copii sa faca altceva decat 2-3 facultati. Prin urmare, nu e de vina seful federatiei, seful ligii sau selectionerul, decat in mica masura, ca nu avem nationala cum vreti voi.

    Vedeti olandezii care naturalizeaza pe banda rulanta si au super jucatori ca nici macar la baraj nu s-au calificat. VedetI Italia care se chinuie cu Malta samd. Si din cauza UE nu prea avem nationala.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 278 of 360 FirstFirst ... 178 228 268 276 277 278 279 280 288 328 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts