Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 276 of 360 FirstFirst ... 176 226 266 274 275 276 277 278 286 326 ... LastLast
Results 5,501 to 5,520 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #5501 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Cosmarul keseru loveste din nou. Jesus...cat de trist poate sa fie meciul asta )

  2. #5502 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Daca stiam ca e asa trist, ramaneam si eu la SW
    Nu stiu de ce mai este Grigore pe teren...

  3. #5503 SP
    Member Melo's Avatar
    De ce te-ai uita la meciul nationalei? M-am uitat la Portugalia si la Germania. Ireal cat noroc pot sa aiba irlandezii, se apara tot meciul pe 16 m cu toata echipa si au 1-0.

    Mai bine ca ramanem acasa, ne faceam de ras la EURO 2016, am fi fost echipa pacii.

  4. #5504 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Mi-e rusine cu asa echipa nationala , nu meritam sa ne calificam .

  5. #5505 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Hai cu golu pukki, il simt

  6. #5506 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ce nationala de tot rasul, nu merita sa castigam, dar oricum NU castigam in feroe, e clar acest lucru.

    si ce joaca feroe la unguri )

  7. #5507 SP
    Member Melo's Avatar
    Facem egal cu Feroe, Ungaria bate Grecia si noi mergem la baraj unde vom pierde.

  8. #5508 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    Am avut okazii de gol cat n-am avut in ultimii 10 ani. Practic, mingea nu a vrut sa intre in poarta. Keseru e cel mai parnaie ever atacant de Nationala.

  9. #5509 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma oameni buni, Insulele Feroe

    Voi va dati seama ce penibila e situatia? Aia au o populatie de 50k oameni, adica cam cati au fost pe stadionul nostru in seara asta. Ganditi-va cati din aia 50k sunt copii, cate sunt femei si cati sunt batrani. Apoi din ce a ramas, merg folositi doar cei dintr-o anumita categorie de varsta, trebuie sa fie sportivi, cu talent fotbalistic, etc etc. E de rasul curcilor ca pe o astfel de nationala sa nu o batem.

    Problema noastra e ca aproape toti de aici am trait sau unii chiar copilarit pe vremea lui Hagi, iar din cauza asta am ramas obisnuiti cu calificari si rezultate bune impotriva anumitor tari. Pe englezi inca tin minte cum i-am depasit in 98 dar si la Euro 2000. De atunci insa, odata ce am ramas fara un jucator care sa traga echipa dupa el nu am mai reusit nimic. L-am avut pe Mutu, sa zicem, dar care de cele mai multe ori fie era pe cocaina fie in coma alcoolica, astfel incat nu a avut cine sa ne aduca rezultate. Chivu saracul era mai mereu accidentat.

    Cred ca e timpul sa ne obisnuim cu ideea ca echipa noastra nationala nu are valoare. Portarul nostru de la nationala e rezerva, toti care joaca afara sunt rezerve, dar titulari la nationala. Le lipseste antrenamentul multor meciuri jucate. Aici se vede problema noastra.

    Cum a zis cineva mai sus pe topic, nici nu mai merita urmarite meciurile, sunt o pierdere de timp, mai bine ma uitam la un alt meci sau faceam altceva in timpul asta, gen ma uitam pe pereti.

  10. #5510 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    E cel mai bun la interviuri dupa, el e primul. Ce mm cauta asta meci de meci la nationala, greu de ghicit.
    @tudy, pai cu insulele feroe o sa fie belea, joci contra la dentist, macelar, pistolar, si ce s-o mai gasi pe la ei pe acolo. Asta meritam lol...

  11. #5511 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    Portarul este titular la Fiorentina. Nu urmariti Serie A?

  12. #5512 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  13. #5513 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    E cel mai bun la interviuri dupa, el e primul. Ce mm cauta asta meci de meci la nationala, greu de ghicit.
    .
    Pai cum erau Cocis si Florescu mereu titulari.

  14. #5514 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Arbitrajul a fost de nota 10 Penibil e Father Chicken...

  15. #5515 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Cel mai bun arbitraj, pana si astia trag de noi sa ne duca odata la euro )

  16. #5516 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    Quote Originally Posted by Melo View Post
    Facem egal cu Feroe, Ungaria bate Grecia si noi mergem la baraj unde vom pierde.
    Nu cred. Prea au fost multe semne pana acum, Irlanda de Nord a egalat Ungaria in prelungiri, noi egalam Finlanda in prelungiri.

  17. #5517 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Icoanele lu' Father Chicken

  18. #5518 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    Sa vina Gigi selectioner. Numai cu el facem treaba.

  19. #5519 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Melo View Post
    Facem egal cu Feroe, Ungaria bate Grecia si noi mergem la baraj unde vom pierde.
    Facem egal cu pescarii și Grecia bate Ungaria

  20. #5520 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ma oameni buni, Insulele Feroe

    Voi va dati seama ce penibila e situatia? Aia au o populatie de 50k oameni, adica cam cati au fost pe stadionul nostru in seara asta. Ganditi-va cati din aia 50k sunt copii, cate sunt femei si cati sunt batrani. Apoi din ce a ramas, merg folositi doar cei dintr-o anumita categorie de varsta, trebuie sa fie sportivi, cu talent fotbalistic, etc etc. E de rasul curcilor ca pe o astfel de nationala sa nu o batem.

    Problema noastra e ca aproape toti de aici am trait sau unii chiar copilarit pe vremea lui Hagi, iar din cauza asta am ramas obisnuiti cu calificari si rezultate bune impotriva anumitor tari. Pe englezi inca tin minte cum i-am depasit in 98 dar si la Euro 2000. De atunci insa, odata ce am ramas fara un jucator care sa traga echipa dupa el nu am mai reusit nimic. L-am avut pe Mutu, sa zicem, dar care de cele mai multe ori fie era pe cocaina fie in coma alcoolica, astfel incat nu a avut cine sa ne aduca rezultate. Chivu saracul era mai mereu accidentat.

    Cred ca e timpul sa ne obisnuim cu ideea ca echipa noastra nationala nu are valoare. Portarul nostru de la nationala e rezerva, toti care joaca afara sunt rezerve, dar titulari la nationala. Le lipseste antrenamentul multor meciuri jucate. Aici se vede problema noastra.

    Cum a zis cineva mai sus pe topic, nici nu mai merita urmarite meciurile, sunt o pierdere de timp, mai bine ma uitam la un alt meci sau faceam altceva in timpul asta, gen ma uitam pe pereti.
    Dude, daca nu ai tine cu RM, am fi ca doua picaturi de apa la ideile de fotbal Total de acord cu ce zici,din nou. Si eu predic demult lucrul asta, nu am fost de fapt niciodata vreo forta in fotbal, am avut insa o generatie extraordinara, cu un lider de geniu, si toti cu un mental puternic, incat in zilele bune puteam bate orice nationala. In rest, suntem de nivelul Norvegiei/ Gerogiei/ insert random low-average team here.

    ---------- Post added 09-10-2015 at 10:01 ----------

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    El vrea banter mai, nu mai are cu cine și încearcă ape mai liniștite, awwww
    Ma gandeam ca scot si de la tine o reactie, ca ape mai linistite ca la Liverpool nu prea gasesti de cativa ani...banuiesc ca ai speranta ca face Klopp din rahat bici, asa cum ai speranta si ca Simona Halep va castiga Grand Slamuri pe banda rulanta odata ce se retrage Serena. Nu o zic in nume de rau, e normal sa vrei asta, ca fan, doar ca obiectiv vorbim, e greu, nu e Klopp vreun D-zeu, cand nu ai material, degeaba. Uite la nationala Romaniei, cu "cel mai bun selectioner roman" la carma.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 276 of 360 FirstFirst ... 176 226 266 274 275 276 277 278 286 326 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts