Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 225 of 360 FirstFirst ... 125 175 215 223 224 225 226 227 235 275 325 ... LastLast
Results 4,481 to 4,500 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #4481 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Sper sa semneze noul contract cat mai repede.

  2. #4482 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Parca vad ca il cumpăra Real pe o suma colosala

  3. #4483 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    De asta imi e frica.

  4. #4484 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Poate vi se pare atat de bun pentru ca restul echipei e varza. La asta v-ati gandit?

    Mai sta un an sau doi si abia apoi ajunge la Real. Mi-e greu sa cred ca sta Real cu Casillas, De Gea si Navas in echipa. Ce pisici sa faca cu toti?

  5. #4485 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Bun De Gea, e peste Neuer, cred ca e cel mai bun portar din lume.


    Poate doar la reflexe.

  6. #4486 SP
    Member micul_'s Avatar

  7. #4487 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Optimi UCL:

    PSG - Chelsea
    Man. City - Barcelona
    Bayer - Atletico
    Juventus - Borussia
    Schalke - Real
    Shakhtar - Bayern
    Arsenal - Monaco
    Basel - Porto

  8. #4488 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Dap, probabil RM va juca semifinale dupa un sfert Basel/Porto, cam ca si anul trecut. Abia din semifinale incepe competitia pt ei, doi ani la rand.

    Probabil Barcelona va da de Atletico sau Chelsea/PSG, daca trece de optimi.

    Il luce le va scoate fotbalul din cap nemtilor, ca si francezii englezilor anul asta.

  9. #4489 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Hai ca unele meciuri sunt chiar interesante. Chelsea - PSG e meci de semifinala, in rest sunt unele destul de echilibrate. Pacat de Lucescu, de pica cu oricare alti nemti avea o sansa, asa ma indoiesc. Sper sa iasa Arsenal si Juventus, nu imi plac. Bine, de catalani nu mai zic nimic, e de la sine inteles ca ii vreau out cat mai repede

  10. #4490 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Barcelona nu cred ca poate mai mult de un sfert de finala anul asta, poate daca prindea culoarele favorabile pe care le prinde RM de cativa ani incoace, altfel nu.Poate la anul.

    Singura parte buna din tragerea asta este ca iese ori PSG, ori Chelsea, cel mai probabil PSG, pt ca Blanc este un antrenor slab pentru echipa asta. Ahh, si faptul ca "Il luce" iese repede din competitie.

  11. #4491 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Hai ca nu e Manchester City cine stie ce, sa fim seriosi. Abia s-au calificat mai departe dintr-o grupa cu Roma, o echipa cu nici un sfert din puterile lor financiare. Si sa nu uitam cat a fost ajutata Barcelona in trecut de arbitri. Un meci cu Chelsea cred ca era mai ceva decat o finala, tocmai din motivul asta. Mi-ar fi placut mai mult decat orice alta combinatie. Doar Real - Barca ar fi fost mai interesant

  12. #4492 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Interesant post. Or fi Schalke sau Basel mai tari decat Man City? sau Apoel( cu care a picat Real acum 3 ani in sferturi).

    Sau s-a uitat atat de repede( chiar pe threadul asta s-a scris), cand anul trecut jubilau majoritatea ca Barca a tras Man City, si cum o sa ii calce in picioare englezii pe catalani? S-au desumflat repede dupa meciul tur haterii.
    Cat a fost ajutata Barcelona in trecut de arbitri? Cat a fost si defavorizata. Sau cam cat de ajutata a fost orice alta echipa mare din Europa.

    Stii ce as vrea eu sa vad? Un meci Chelsea- Real Madrid, sau un sfert Atletico - Real Madrid, ca parca de mult nu am vazut...

  13. #4493 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum sincer sa fiu, nu am urmarit Barcelona de-a lungul timpului, dar semifinala cu Chelsea e un exemplu bun vizavi de ajutorul primit. Ca sa nu uitam de finala cu Arsenal in care portarul a luat rosu dupa cateva minute. Convenabil, nu? Ma rog, au mai avut loc discutiile astea si nu mai are rost.

    Cat despre ce zici de Real, nu iti dau dreptate. Anul trecut dupa Shalke, a urmat Dortmund, finalista anului precedent, se batea la titlu cu Bayern si era mult mai solida decat e acum. Era cu sanse mari la titlu, sa comentam fata de cum erau echipele atunci, nu acum. Apoi a urmmat Bayern, cap de serie, campioni en-titre, cotati cu prima sansa, super echipa, etc. Cum a fost usor drumul pana in finala, habar n-am.

    Ce zici tu e adevarat insa cu Chelsea si Atleti. Alea sunt echipele care pot elimina Realul, impreuna cu Bayern. Tot as zice ca Real ar avea prima sansa, dar ar fi departe de meciuri usoare. Cu Alteti insa cred ca nu au nicio sansa daca joaca in doua tururi. Chiar nu cred ca ii pot bate. Barcelona poate sa ii bata, mai ales in 2 etape, Real insa nu cred. Cat timp Real nu joaca cu ei, au prima sansa dupa parerea mea. O semifinala tot cu Bayern ar fi plictisitoare, una cu Chelsea ar fi frumoasa.

  14. #4494 SP
    Member Sopi's Avatar
    apai serios tot aceleasi meciuri,psg-chelsea si barca-city,ar fi tare sa fie un barca-chelsea sau real-chelsea,ca in rest de acestea doar bayern si at.madrid ce se bat pt finala.

  15. #4495 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Eu vreau Basel cu Sahtior in finala. Dar n-oi sa-i lase UEFA.

  16. #4496 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu voiam Steaua - Dinamo

  17. #4497 SP
    Member Sopi's Avatar
    ...ai fost pe aproape.

  18. #4498 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu voiam Steaua - Dinamo


    Poate intr-o lume paralela sau alta galaxie.

  19. #4499 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In galaxia aia cu Sahtior si Basel

  20. #4500 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Acum sincer sa fiu, nu am urmarit Barcelona de-a lungul timpului, dar semifinala cu Chelsea e un exemplu bun vizavi de ajutorul primit. Ca sa nu uitam de finala cu Arsenal in care portarul a luat rosu dupa cateva minute. Convenabil, nu? Ma rog, au mai avut loc discutiile astea si nu mai are rost.

    Cat despre ce zici de Real, nu iti dau dreptate. Anul trecut dupa Shalke, a urmat Dortmund, finalista anului precedent, se batea la titlu cu Bayern si era mult mai solida decat e acum. Era cu sanse mari la titlu, sa comentam fata de cum erau echipele atunci, nu acum. Apoi a urmmat Bayern, cap de serie, campioni en-titre, cotati cu prima sansa, super echipa, etc. Cum a fost usor drumul pana in finala, habar n-am.

    Ce zici tu e adevarat insa cu Chelsea si Atleti. Alea sunt echipele care pot elimina Realul, impreuna cu Bayern. Tot as zice ca Real ar avea prima sansa, dar ar fi departe de meciuri usoare. Cu Alteti insa cred ca nu au nicio sansa daca joaca in doua tururi. Chiar nu cred ca ii pot bate. Barcelona poate sa ii bata, mai ales in 2 etape, Real insa nu cred. Cat timp Real nu joaca cu ei, au prima sansa dupa parerea mea. O semifinala tot cu Bayern ar fi plictisitoare, una cu Chelsea ar fi frumoasa.
    In privinta arbitrajului: Semifinala cu Chelsea este un exemplu bun, eliminarea lui RVP im meciul cu Arsenal este altul. Nu si eliminarea portarului in finala, daca vei cauta faza pe net vei vedea un rosu clar. In schimb, in alt meci cu Chelsea, Damian Duff da un gol din offsaid vazut de pe Luna, intr-un meci cu AC Milan jucau italienii handbal in careul catalanilor si apoi gol. Astea au fost uitate.
    Astea, ca si meciul de anul trecut din sferturi, cand Borussia Dormund il avea suspendat pe Lewandovski, Reus si Hummels accidendati, ca si inca juma de titulari. Si asa erau sa ii elimine pe spanioli. Deci Pt RM anul trcut, competitia a inceput in semifinale, cum am spus, cand a dat peste Bayern, si au fost mai buni ca nemtii, cum au si meritat sa castige finala cu Atletico.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts