Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 215 of 360 FirstFirst ... 115 165 205 213 214 215 216 217 225 265 315 ... LastLast
Results 4,281 to 4,300 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #4281 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Se pare ca Tata Puiu va fi noul selectioner, luni se va vota in Cex.

  2. #4282 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Adevarul e ca Barcelona a jucat mult mai slab decat ma asteptam. Cred ca am ramas eu cu amintiri ale trecutului. Diferenta in clasament e acum de 1 punct. Presiunea va fi de acum inainte pe separatisti.

  3. #4283 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Comentatorii ăștia strica bunătate de meci

    LE: cred ca e timpul ca David de Gea sa fie titular in naționala Spaniei

  4. #4284 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Sunt sigur că va deveni titular la echipa națională în câțiva ani. A crescut foarte mult în ultimii 2-3 ani, iar uneori mă lasă mască cu intervențiile sale.

  5. #4285 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Unde ?
    De Gea Spania , iar Courtois Belgia...

  6. #4286 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Numai glumeti pe threadul asta, ca si pe ala de tenis.

  7. #4287 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Gata, ai digerat înfrângerea Barcelonei?

  8. #4288 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Am digerat-o, dar nu am ce sa discut pe threadul asta, constructiv, pt ca niciodata nu se aduc argumente, doar haterisme. Deci ii las pe toti sa jubileze, cum o faceau si pe threadul de tenis, cu Simona mania, dupa "istorica" victorie in fata Serenei.
    Reply-uri monosilabice in care nu se spune nimic, asta stiu majoritatea( 98% asa).

  9. #4289 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Exagerezi, eu nu am văzut răspunsuri monosilabice, doar câțiva paranoici, culmea e ca unul e clona lu' catalineatza

  10. #4290 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Cine, Tezuka? El mi-ar parea stilul lui Catalinutz, dar nu cred ca e clona, cred ca e doar din acelasi material.

    On "tipic":

    Ce rusine le-a dat Madridul Varzelonei, a batut la ei ca la fasole! Nici nu ma mira, aia au pacalit fotbalul tot timpul, Messi nu trebuia sa castige nici macar un balon de aur, s-a vazut in ultimul meci, un pitic circar neplatitor de taxe!
    Ronaldo a dat din nou clasa, a si marcat, nu a gresit nici o faza, nu a simulat, a fost perfect! De altfel Realul nu le-a dat nici o sansa.

    Din alte campionate:

    1. Bayern va face corectie in Bundesliga si in Europa anul asta, e mult prea puternica, praf ii face pe toti!
    2. Chelsea castiga Liga campionilor anul asta, le baga mortu in casa tuturor, "The special one" e mult prea bun!
    3. Pitzurca barbugiul e cel mai praf, Huo, iesi acasa,bah!
    4. etc
    5. etc

  11. #4291 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Exact, atunci imi cer scuze, desi mi-e greu sa cred ca e vorba de altcineva, catalineatza e unic

    Mai kragod, nu mai da citate din haterii care scriu in fiecare zi la rubrica comentarii de pe "prostport". Sunt niste pustani agramati fara cei 7 ani de acasa. Din pacate unii au si cont pe forum

    LE: Pizzi e praf si barbugiu, realitate, nu jignire

  12. #4292 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Kragod, intelegeam sa comentezi daca faceai tu ceva constructiv, dar din moment ce nu faci decat trollereala ieftina si ataci colegii de forum, nu vad cu ce esti tu mai grozav, ba din contra.

  13. #4293 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Uiti sau omiti cateva lucruri esentiale.

    1. Intelegi de ce fac trolleala? Motivul, il intelegi? Plus ca tu consideri ca e ieftina, eu consider ca e reusita.
    2. Cand nu am incercat sa fac "trolleala ieftina", ci sa port discutii argumentate, asta stii? Cand chiar initiatorul acestui thread a promis ca nu mai scrie aici, tot trolleala facea si el? Sau poate s-a saturat si el, ca si altii, de toti haterii care scriu mesaje monosilabice pe aici?

    Ultimele 15 pagini de pe threadul asta, nu am vazut inca un initiator de discutie argumentate, doar pareri subiective si trollism. Nu vrei sa incepi tu cu un subiect? Eu iti raspund argumentat, apoi si altii, si uite asa educam. Ce zici?

    PS: Arata-mi te rog, un post unde am "atacat colegii de forum". Altfel risti sa intri si tu in categoria de hater fara argumente, si nu cred ca te caracterizeaza.

  14. #4294 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Fanii Fortunei Dusseldorf in deplasare:


  15. #4295 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Subiect de discutie: Credeti ca cu Tata Puiu selectioner si cu cei 3 secunzi ne vom califica la Euro 2016? Daca da, de pe ce loc, 1 sau 2?

  16. #4296 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Mai aveam puțin și făceam un prim 11 și de antrenori... Eu nu am mai văzut nicăieri un staff cu 3 secunzi.

  17. #4297 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ne calificam, nu avem cum sa nu, si de pe 3 sa fim si tot trecem. Problema e ca tata Puiu e depasit, si nici nu a fost vreun antrenor vreodata el. Pe langa asta, nici jucatori nu avem, nu mai e nici macar unul valoros...deci ce pretentii sa ai?
    Parerea mea e multi dintre noi sunt prea exigenti, credem ca inca avem jucatori de fotbal, cand noi jucam turca de ani de zile.

    ---------- Post added 29-10-2014 at 12:14 ----------

    Ca si update la postul de mai sus, pe mine m-ar multumi sa pierdem meciuri, dar sa nu mai jucam la ciupeala, nu a fost niciodata stilul nostru ca cel al lui Chelsea, Piturca nu a inteles asta. Sa vad si eu costructie, tinut putin de minge la mijloc. Bine, fara Sanmartean cam greu sa faci asta acum, dar macar sa incerci.

  18. #4298 SP
    Member Daghiu98's Avatar
    Se duce cineva diseara la "El Clasico" de Romania?

    ---------- Post added 31-10-2014 at 15:35 ----------

    Mdaa,macar in coregrafii sa fim si noi buni ca la fotbal...
    Oricum mi-a placut Dinamo in seara asta,am avut destule momente de dominatie, am aratat ca ne dorim mai mult victoria decat Steaua, dar diferenta a facut-o jucatorii mai experimentati ai Stelei. Nu inteleg cum Keseru trimite o bomba in vinclu din 9-10 m si Alexe din 2m trage in portar Daca aveam si noi o aparare cat de cat cu Luchin sau Grigore care au plecat,faceam fata cu brio. Culmea, in anii trecuti numai aveam atac,acum suntem 0 in aparare

  19. #4299 SP
    Junior Member kiRuZsal's Avatar
    Si culmea ca Dinamo il da pe Luchin sa joace titular la Steaua

  20. #4300 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    A jucat la Dinamo dar nu a venit de la ei .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts