Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 360 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #41 SP
    Member Wargasm's Avatar
    La un pas de fericire. Daca moare gunoiul asta si ilici, petrec 3 zile
    Dragomir ?i-a v?zut moartea cu ochii: "Am crezut c? dau col?u'!" | ProSport

  2. #42 SP
    Member Cata25's Avatar
    A c�ştigat Egiptul Cupa Africii pe Naţiuni pentru a 3-a oară consecutiv.
    Iar Arsenal a pierdut cu Manchester United, scor 1-3, la ei acasă.

  3. #43 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    hmm, Egiptul a castigat a 3-a oara la rand Cupa Africii dar nu s-a mai calificat la un campionat mondial din 1990

  4. #44 SP
    Member Cata25's Avatar
    Exact
    Eu am preferam să mă uit la Arsenal - Manchester United dec�t la Ghana - Egipt.

  5. #45 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    stiti cumva cine comenteaza meciurile OL-RM de pe boom sport si ACM-MU de pe TVR?

  6. #46 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Gooooool!!!
    Bravo Unirea!

  7. #47 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    e transmis si pe net, undeva, live ?

  8. #48 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Sport.ro :: Sport Live

    ---------- Post added 25-02-2010 at 08:31 PM ----------

    Pfff, s-au cam dus sansele de calificare

  9. #49 SP
    Senior Member siNcE's Avatar

  10. #50 SP
    Senior Member tray's Avatar
    indiferent daca se califica sau nu, unirea a tinut-o minute bune in corzi pe liverpool,ceea ce mi se pare de vis

  11. #51 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    indiferent daca se califica sau nu, unirea a tinut-o minute bune in corzi pe liverpool,ceea ce mi se pare de vis
    Asa este - au jucat spectaculos. Dar m-am saturat sa ma uit la meciuri importante si sa ma resemnez cu deja cunoscutele expresii: "Am jucat frumos / Am fost pe ei / Am condus / Am avut ghinon / S.A.M.D" (alternativele pentru "Sunt mai buni ca noi")

  12. #52 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    sunt deacord cu tine, dar, daca te uiti atent, si-au aratat clasa. daca jucau steaua, dinamo sau rapid, tot meciu se desfasura in jumatatea lor si jucau pe principiu, daca nu primim gol, poate dam unu din greseala, cauza care a dus la toate ratarile echipelor romanesti de pana acum.

    Trebuie sa ataci incontinuu. sa-l faci sa-i fie frica de tine, ca o sa clacheze si o sa faca o greseala. ce daca priemsti 15 goluri ? macar nu te-ai dat batut pana in ultima secunda

  13. #53 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Eu tot sper ca daca vor ataca pana la sfarsitul meciului poate se va schimba ceva. Merita toata aprecierea mea pentru cum au luptat ca niste spartani si restul echipelor din Romania trebuie sa invete ceva din asta. Cum zici si tu daca facem - cum facem cu Steaua, Rapid, Dinamo si stam in poarta cu toata echipa ne-o luam ca un violator in inchisoare

  14. #54 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Asa este - au jucat spectaculos. Dar m-am saturat sa ma uit la meciuri importante si sa ma resemnez cu deja cunoscutele expresii: "Am jucat frumos / Am fost pe ei / Am condus / Am avut ghinon / S.A.M.D" (alternativele pentru "Sunt mai buni ca noi")
    da,asa este ,si eu sunt satul sa ma consolez,dar aici chiar am avut ghinion ,adica ,dintre toate echipele am cazut cu liverpool? ..come on

  15. #55 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Sunt placut impresionat de atmosfera care a fost pe Ghencea in seara asta. Clar, adevaratii iubitori ai fotbalului au fost la meciurile Urziceniului. Sa auzi aplauze pe Ghencea de la romani cand englezii au inceput sa cante "You never walk alone" e ceva destul de rar. Felicitari Urziceniului pentru tot ce au facut in sezonul asta in Europa.

  16. #56 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ce sa mai zici, e bun.


  17. #57 SP
    Senior Member huber's Avatar
    true fans PUMA Hardchorus

  18. #58 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Magnific!

  19. #59 SP
    Member Cata25's Avatar
    Băieți, astăzi avem El Clasico!
    De la ora 23:00 pe Digi Sport.

    Real Madrid - Barcelona

  20. #60 SP
    cBs
    Banned cBs's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Băieți, astăzi avem El Clasico!
    De la ora 23:00 pe Digi Sport.

    Real Madrid - Barcelona
    Ii face praf Barca

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 360 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts