Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 360 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... LastLast
Results 241 to 260 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #241 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    @Razvan - sa aiba ce vorbi.


    3-0 pentru Manchester.

  2. #242 SP
    Member carcru's Avatar
    Te-ai uitat la jocul lor �n ultima vreme şi ce fel au trecut de Chelsea,cel puţin �n tur ?! Au avut norocul de pe lume, la c�te ocazii a,avut Chelsea man. a scos şi mingi de pe linia porţii. Oricum that's my oppinion,sunt fan man. utd dar �n momentul acesta prefer să c�ştige schalke pt că joacă un fotbal foarte bun.

    @fps marius. După meci vedem cine a,avut dreptate.

    P�nă acum schalke n-a jucat nimic,man joacă singură pe teren. Min. 26 Schalke mă dezamăgeşte.

  3. #243 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Eu am luat in calcul o victorie a lui shalke , nu as vrea sa mi se zica ca sunt fan chelsea si d-aia comentez, insa pt cine a urmarit ambele meciuri ale lui manchester cu marseille a vazut ca au avut mult noroc, pe cand shalke spulbera inter.

  4. #244 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Schalke a aratat in prima repriza exact ca o echipa de locul 10 in Germania. Daca era un 0-3 la pauza, nu se supara nimeni. Doar ca lui Manchester ii lipseste un varf bun care sa fie in stare 1 la 1 cu portarul sa dea in poarta. Hernandez mai are de muncit.
    L.E: De remarcat Neur, excelent portar.

  5. #245 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Goooooooooooooooooooollll! 0-1!

    0-2 yeeeeahh!

  6. #246 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mi-ar placea o finala Real - Manchester. Ar fi un meci intre cele mai mari doua cluburi din lume. Un meci superb.

  7. #247 SP
    Senior Member tray's Avatar
    au scapat usor cu 2-0
    Mourinho vs Sir Alex Ferguson, finala de vis

  8. #248 SP
    Member carcru's Avatar
    Au scăpat foarte uşor .. Mai au şanse pt calificare,dar e foarte greu. Schalke n-a jucat nimic,m-am aşteptat să facă un joc mai bun,mai ales după ce fel au jucat cu inter,dar mna... Oricum,dacă nu era Neur,era vreo 7-0 .

  9. #249 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Si urmeaza meciul meciurilor diseara ... la finala cupei, cand a dat gol Ronaldo, am fost singurul dintre 100 de oameni dintr-un bar care s-a bucurat ... ma simt ca in filmu 300 cand ma duc la un meci Real-Barcelona

  10. #250 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asa e in ultima vreme, foarte multi fani ai Barcelonei sunt aparuti peste noapte.

  11. #251 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Asa se intampla in toata lumea, cea mai buna echipa aduna in momentul respectiv o gramada de fani doar pentru ca e number 1, si "suporterii" tin cu ea pentru ca sansele sa gafeze sunt mai mici.
    Sper sa castige Real, nu de alta dar am inceput sa ma satur de tiki-taka Barcelona, joaca frumos dar ar mai trebui sa castige si altii.

  12. #252 SP
    Junior Member Ownzy's Avatar
    Eu sunt sigur ca Real nu pierde diseara. Poate ca nici nu o sa bata, dar un egal sigur face, chiar as risca pentru victorie. La ce jucatori, antrenor si suporteri are Real merita sa treaca . "Hasta el final, vamos real!!"

  13. #253 SP
    Member romey's Avatar
    Si eu merg pe mana Real-ului. O finala Real -Manchester.

  14. #254 SP
    Member carcru's Avatar
    Ce-aş r�de să bată Barca ..
    Oricum e un meci greu ca să spui cine va c�ştiga.

  15. #255 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    O sa castige Mourinho diseara. Nu zic Real ci Mourinho pentru ca va fi o victorie tipica lui: 1-0

  16. #256 SP
    Member carcru's Avatar
    Cum a c�ştigat �n Cupa Regelui ..

  17. #257 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu conteaza, victoria e victorie. Nu ma intereseaza cum castiga Real, atat timp cat o face.

  18. #258 SP
    Member romey's Avatar
    Dintre Real si Barca echipa care v-a ajunge in finala v-a fi decisa de o mica diferenta de scor sau avantajul golului in deplasare, cel putin asa cred eu . Si-mi doresc sa fie Real

  19. #259 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu zic un 1-0 pt Real diseara si un 0-0 pe Nou Camp.

  20. #260 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    4-1 pentru Real, diseara. Deja imi iau tricoul cu C.Ronaldo pe mine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 360 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts