Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 18 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 357

Thread: 2010 FIFA World Cup South Africa

  1. #201 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Vai ce frumos a putut fi meciul. L-am trait la maxim. Faza foarte ciudata ca absolut tot barul unde am fost sa vad meciul tinea cu Ghana (as I did) si a fost o atmosfera absolut fenomenala. Pacat de Ghana ! Oricum, felicitari !

  2. #202 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Sper sa bata Germania azi! Visez la o finala Germania - Olanda!

  3. #203 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Ce nebunie de meci a fost aseara...A fost cel mai frumos meci pe care la vazut la cupa asta mondiala...in ultimele 15 minute au curs ocaziile...Azi joaca Argentina cu Germania la 17:00 nu?

  4. #204 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    da, si o sa vedem cum maradona pleaca acasa

    ---------- Post added 03-07-2010 at 05:12 PM ----------

    gol muller

  5. #205 SP
    Member TheSpider's Avatar
    pacat de echipa,au un antrenor praf...si ma enerveaza si fraierul ala...Di Maria numai pase la portar a dat,cred ca din cauza fetei joaca prost zici ca e fernando

  6. #206 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkRazvan View Post
    Olanda-Germania finala
    Mark my words....
    L.E: La revedere! Va spunem la revedere.....

  7. #207 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    3-0 ... am si stins televizorul

  8. #208 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    nu tin cu nemtii, dar nu-l pot suporta pe maradona (cu m mic) si imi place cum ii umilesc

  9. #209 SP
    Member TheSpider's Avatar
    dinainte sa inceapa camp mondial am stiut ca nu o sa aibe sanse din cauza antrenorului prost.pe parcurs incepusem sa imi schimb parerea,da acum se vede ca nu are ce cauta drogatul ala la nationala.

  10. #210 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    Argentina nu iese maine pentru ca asa nu castig eu la pariuri.
    In primele 15-20 de minute ale meciului am crezut ca o sa-i "calareasca" brazilienii pana la sfarsit, dar nu a fost asa. Cu cine credeti ca o sa joace in seminfinale Olanda? Ghana cumva?
    Imi pare rau ca ai pierdut la pariuri lol

  11. #211 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Ce jenant ... 4-0

  12. #212 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Umilinta Asa ii trbuie lui maradona

  13. #213 SP
    Member Cata25's Avatar
    I-au distrus panzerele
    Au �nceput să pl�ngă

  14. #214 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Oh nu! Nu micutul magician. De ce trebuie sa pleci tu acasa?


  15. #215 SP
    Member playgame's Avatar
    Bravo Germania! Super spectacol. I-au stapanit pe argentinieni.

    Fifa site fail



    Acum au schimbat.

  16. #216 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Deutschland, Deutschland �ber alles.

  17. #217 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Inca de la inceputul campionatului am stiut ca o sa ajunga departe si ca sunt printre favoritii la castigarea titlului. Dar dupa o asemenea victorie, nu pot spune decat ca nu are cine sa-i opreasca. Pasele foarte bune, se apara bine, joaca in echipa, iar atacurile sunt foarte simple si eficiente.

  18. #218 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    nu inteleg ce aveti voi cu Maradona...
    Yospider95 grow up mate. parca esti la vanat de vrajitoare. nu mai huiduiti ca Maradona a reusit sa-si aduca echipa pana aici, a reusit mult mai mult decat marele Hagi si in ultimii ani a avut un succes pe care nici un antrenor roman nu l-a mirosit.

  19. #219 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    sunt deacord cu ce zici si ce zic eu acum, o sa enerveze multa lume, dar este o parere personala.
    Hagi a fost si este un mare ratat. un simplu taran din toate punctele de vedere si daca noi, ca tara, cu el ne mandrim, suntem la fel de tarani ca si el.

    Referitor la maradona, a fost bun, intr-adevar, intr-o perioada in care nu se juca fotbal, in care in echipe, era un singur fotbalist si inca 10 oameni, intr-o perioada in care, la fel ca si Pele, daca luai mingea si fugeai cu ea, nu conta unde erai, ca era gol.

    Ar fi cazu sa mearga mai departe si sa lase fotbalul, ca il depaseste

  20. #220 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    nu inteleg ce aveti voi cu Maradona...
    Yospider95 grow up mate. parca esti la vanat de vrajitoare. nu mai huiduiti ca Maradona a reusit sa-si aduca echipa pana aici, a reusit mult mai mult decat marele Hagi si in ultimii ani a avut un succes pe care nici un antrenor roman nu l-a mirosit.
    Eu personal n-am nimic cu Maradona. Daca vrea sa antreneze, treaba lui. Mie nu-mi place deloc de Messi; pur si simplu. Si asta cu mult inainte sa devina micutul magician.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 18 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. 2010 Fifa World Cup: South Africa By ciypriyan in forum Console Club
    Replies: 66 Last Post: 16-07-2010, 20:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts